Gerry Akesu-oldrepublic(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Gerry Akesu-oldrepublic(Jordi Linx)

Příspěvek od Pear »

Jméno: Gerry Akesu

Titul: Jedi

Rasa: Twi'lek (modrý)

Planeta narození: Ryloth

Životopis před příchodem postavy do řádu: Narodil jsem se jako dítě dvou twi'leckých zemědělců, ovšem měl jsem tři lekku a tím jsem se stal populárním již ve svém útlém věku. Bylo mi přislíbena sláva a bohatstvý ovšem i tak jsem měl něco více než ostatní. Vůbec mi nebylo cizí pomáhat potřebným i když bych měl riskovat vlastní život. Pomáhal jsem všem a všichni mně za to obdivovaly, ovšem vždy jsem poznal kdy mě chce někdo využít a kdy to někdo potřebuje. Mí rodiče měli za přítele Jedie mistra Plo Koona který jednoho dne pověděl rodičum že se ve mně skrývá něco zvláštního, že se ve mě skrývá Síla. To proč pomáhám ostatním je dáno tím, že cítím všechno to zoufalství a bolest a jedinou možností jak to vyřešit je pomáhat. Pomáhám abych přežil, aby ve mně ty hlasy to zoufalství utichly. Neumím to ovládat ale on mi může pomoct. Když to mí rodiče dovolí, tak bych mohl vstoupit na akademii jedi a stát se rytířem jedi. Mí rodiče bez přemýšlení dovolily a já už si balil věci na mou dlouhou cestu. Mistr kotvil nedaleko, jako by už cítil že s ním poletím. Za chvíly jsme byly na jeho plavidle a on mi vysvětloval co všechno obnáší být jediem. Bylo toho hodně, mezi tím i odloučení od rodiny nebo nemožnost svazku manželského, ale já byl odhodlán to udělat. Byl to můj sen a já jsem nemohl jen tak zahodit něco na co jsem byl připraven prakticky celý život. Mezi tím jak mi mistr vysvětloval vše okolo předal mi i novou zbraň světelný bič a slíbíl mi že mě s ní naučí vše co zná. Hmm myslel jsem světelný meč ale bič je taky dobrý. To už jsem ale přistával na Coruscantu a připravoval jsem se na vstup do akademie. Když jsem dostal misi s mým novým mistrem Plo Koonem. Byl jsem trochu nejistej, ale nakonec jsem zjistil že Koon je vlastně dobrej mistr a že bych jiného nechtěl. Můj výcvik bude ještě dlouhý.

Vzhled: jsem asi 135 cm vysoký twilek se třemi lekku, jeden puštěn volně dolů dozadu, druhý zepředu obtočený kolem hlavy k tomu prvnímu a třetí spuštěn dopředu. Na sobě mám dlouhý, volný plíšť modré barvy jako zvonec dole rozšířený.Jsem atletické postavy, zuby mám zabroušené a je mi 5 let.

Zvláštní znamení: vlastním-gizky- při mých misích které se měl mi umřeli protože se o ně neměl kdo starat a já si je s sebou nebral, kybucka místo skůtru, ochočeného kathského psa jako hlídače a psího kamaráda. Jsem velmi naturalistický a dokonale ovládám terminály.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Světelný bič

Styl boje se světelným mečem: boj se světelným bičem

Schopnosti: Zvládnutí světelného biče, zakladní schopnosti: přitahování, odhazování, síla skok, síla běh.

Schopnosti jako rytíř jedi: ať mi mistr vybere co by pro mě bylo vhodné

Volba období: Old Republic

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“