Přihláška Taru´n Wion(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Přihláška Taru´n Wion(Jordi Linx)

Příspěvek od Wrait »

Jméno Taru´n Wio

Rasa/Místo narození Nautolan/Glee Anselm

Titul Padawan

Životopis Můj otec byl jedi, ale když měl už dost politiky a velkého města odstěhoval se na svou rodnou planetu. Zauspořené peníze si zde postavil farmu s Aiwhavy aby mohla být planeta Naboo zkrášlena. Farma rostla, otec se oženil s mou matkou a zplodil mě. Když jsem se narodil museli jsme se uskromnit a výrobu farmy trochu pozastavit. Jakmile jsem dospěl do 5 let, začal jsem pomáhat otci na farmě. Jednoho dne mi prozradil, že v naší krvi koluje síla Jedi a naučil mě jak používat sílu. Naučil mě také jak zacházet se světelným bičem, co někdy bylo opravdu nutné. Také mě naučil Techniku boje Soresu a jak pomocí síly vychovávat zvířata. Když byla dodávka Aiwhavů připravena bylo mi 6 let a podle otce je toto nejlepší věk pro výcvik jedi. Letěl jsem s otcem na Naboo, abych poznal nové planety. Tou dobou se na Naboo nacházel také mistr Jedi Sifo-dyas na politické misi. Možná ne jen náhodou jsme se setkali a on pocítil proudění síly okolo mě. Prosil jsem otce, aby mě pustil a on po douhém přemlouváni povolil. Rozloučil jsem se a pro matku jsem nahrál poslední vzkaz. Poté už jsem cestoval na Corusant do akademie jedi.

Zbraň/Barva Světelný meč, jednočepelový jednoduchý/Oranžová

2. Zbraň Světelný bič

Styl boje s mečem/styl boje Soresu, Diem so

Schopnosti Telekyneze, telepatie, hození, rychlost, přítel zvířat

Poznámky Na pravé tváři má dvě jizvy od světelného biče
Naposledy upravil(a) Wrait dne 23.10.2008 17:05:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... přihláška je vesměs v pořádku, až na několik detailů - za prvé Sifo-Dyas se píše, jak jsem právě napsal, takže doupravit ... v přihlášce u Jediho se většinou neuvádí druhá zbraň, ale v tomhle případě by se to dalo povolit ... co se týká stylu boje, tak zde stačilo popsat formy boje s mečem, ta pasáž za lomítkem je vzhledem k vzorové přihlášce určená pro Ne-Jedi charaktery, takže ti doporučuju si to celé ještě jednou prohlédnout ...
... k životopisu bych taky rád přidal jenom pár detailů a to doplnění některých věků(kdy tě například převzal Sifo-Dyas) a kdyby jsi mohl pozměnit planetu, kde jste se setkali ... mám totiž své pochyby, že se běžně cestovalo na Kamino(nezapomeň, že ji nejspíše Sifo-Dyas nechal vymazat z jediských archívů a netuším, co by zam zvůj otec mohl hledat, když je to jenom jedna velká louže prakticky) ... a ještě by neškodilo přidat nějaký kontakt(postačí mail), pro případ nutnosti ... jakmile provedeš úpravy, tak dej echo a posuneme to dál ... ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Tak snad je to už v pořádku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže přihláška je úplně v pořádku, takže ještě povinné přezkoušení ze znalosti pravidel, abychom mohli začít. Nejdříve dvě otázky, na nichž budu chtít jednoznačnou odpověď:

1, Co může běžný hráč přidávat do archívů fóra ?

2, Jak je to s reklamou ? Tedy pokud zde chceš propagovat jiná fóra nebo weby nehledě na tématiku ?

Druhá část je úprava následujícího textu do formy běžného herního příspěvku:

Glee Anselm, Veřejné akvárium:
Mistr Fisto vytáhl ze záhybu svého pláště svůj zelený světelný meč a bez váhání jej aktivoval a postavil se zády k stěně akvária, aby trpělivě vyhlížel svého protivníka
Ukaž se, nemám na tebe celý den.
pomyslí si mistr Fisto, když pocítí záchvěv v Síle, sice nepatrný, ale dostatečný, aby ho varoval. Prudce se otočil a s čepelí svého meče zablokoval čepel jasně stříbrného meče.
Máte postřeh mistře Fisto.
pousměje se mladý Jedi a mistr Fisto mu úsměv oplatí, aby čepele jejich světelných mečů zmizeli v rukojeťích.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

1 nic pokud se nedomluví s Adminem
2 bez domluvy s Adminem zakázáno

3
Glee Anselm, Veřejné akvárium

Mistr Fisto vytáhl ze záhybu svého pláště svůj zelený světelný meč a bez váhání jej aktivoval a postavil se zády k stěně akvária a trpělivě vyhlížel svého protivníka.
Ukaž se, nemám na tebe celý den.
Pomyslí si mistr Fisto, když pocítí záchvěv v Síle, sice nepatrný, ale dostatečný, aby ho varoval. Prudce se otočil a s čepelí svého meče zablokoval čepel jasně stříbrného meče.
Máte postřeh mistře Fisto.
pousměje se mladý Jedi a mistr Fisto mu úsměv oplatí. Čepele jejich světelných mečů zmizeli v rukojeťích.

(Je to v poho?)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... jestli jsem se nikde nepřehlédl, tak vše v pořádku a můžeme započít s výcvikem, takže během dneška ho někdy založím :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Ok díky

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“