Přihláška Tomasin Nihos (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Tomasin Nihos
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 08.11.2008 11:16:36
Bydliště: Rodia

Přihláška Tomasin Nihos (Pear)

Příspěvek od Tomasin Nihos »

Jméno: Tomasin Nihos

Titul: Padawan

Rasa: Rodian

Planeta narození: Rodia

Životopis před příchodem postavy do řádu: Narodil jsem se na planetě Rodia. Můj otec byl obchodník na černém trhu a prodával falešné blastery a peníze nikdy nevracel. Matka od něj odešla protož se jí nelíbilo že prodával na černém trhu a odešla od něj a já jsem zůstal s mím bratrem Kubonem u otce. Na otce jednou přišly rytíři jedi a zavřeli ho do vězení na Naboo, kde umřel na rozsekání hlavy o zeď žaláře. Matka se o tom dozvéděla a ujala se mě a Kubona a odletěli jsme s ní na vzdálenou planetu Tatooine kde matku zabily tuskenové když se vracela z Mos Eisley z nákupu. Já a Kubon jsme zůstaly sirotky. Tyto události se staly v 1. měsíci našeho života. Já a můj bratr jsme se staly obětí zlého obchodníka Mor Araha v Mos Eisley, který nám sice dával obživu ale jinak nás bil a týral. V 5-ti letech se nám podařilo uprchnout od Mor Araha, ale bratra chitily tuskeni a setkal se tam se svou mrtvou a pohřbenou matkou. Měl jsem zlost a byl jsem smutný, že jsem zůstal sám a toulal jsem se po Tatooinu bez jídla a vody.po třech dnech toulání Pouští Tatooinu jsm omdlel a před očima se mi udělalo černo a jen sem zahlédl muže který běžel ke mně. Další den jsem se probudil v chatrči kde byl starý, cca 80-ti letý mistr jedi který umíral na srdeční nemoc a ještě mi stačil odvést na Coruscant kde mě přivedl k mistru jedi Muhar For, který mi řekl že ve mě cítí velkou citlivost na sílu a zároveň velkou zlobu. Řekl mi proč jsem tak rozzlobený a řekl jsem mu můj příběh. Zavedl mě do ubikace a řekl toto je tvá ubikace.........

Barva čepele: Modrá

Světelný meč/Záložní zbraň: Jedno čepelový světelný meč/ pořád při sobě mám jeden kouřový granát a jeden tříštivý granát

Styl boje se světelným mečem: Soresu

Schopnosti: rychlý, vytrvalý, obratný

Schopnosti jako rytíř jedi: odhození větší veci jako např. stůl

Poznámky: Vysoký, velké charisma a nosím modrou vestu

Kontakt: E-mail: jakdojinejnezja@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Tomasin Nihos dne 10.11.2008 15:39:57, celkem upraveno 1 x.
NEJSOU ŽÁDNÉ EMOCE, JE JEN MÍR.

NENÍ ŽÁDNÁ NEVĚDOMOST, JE JEN POZNÁNÍ.

NENÍ ŽÁDNÁ VÁŠEŇ, JE JEN KLID.

NENÍ ŽÁDNÝ CHAOS, JE JEN HARMONIE.

NENÍ ŽÁDNÁ SMRT, JE JEN SÍLA.

Při užití Síly musí Jedi zůstat v souladu s ní.
Jakékoli jednání v nesouladu vyčerpává jeho moc.
Síla je vytvářena a podporována životem. Jedi chrání život.
Jedo nikdy nejedná z nenávisti, zlosti, strachu nebo agrese.
Jedi musí jednat, když je klidný, sebejistý a v souladu se Silou
Jednat ve vzteku znamená přivolávat temnou stranu a riskovat vše, pro co Jediové žijí.
Rytíř Jedi vždy jedná dle Kodexu
Zabíjení je špatné

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Když tak se o něj postarám já...
-> PM

Neptej se a ber :D R.O.F.L
Já se neptal, akorát rezervoval, když jsme včera večer neměl čas :D Pear
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“