Ahn-Al "nostra" Fahrmous (MrTukan)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nostradamo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 03.3.2009 13:37:31
Bydliště: In a galaxy far, far away
Kontaktovat uživatele:

Ahn-Al "nostra" Fahrmous (MrTukan)

Příspěvek od Nostradamo »

Jméno: Ahn-Al "nostra" Fahrmous

Titul: lovec

Rasa: člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Měl jsem to štěstí se narodit svobodné matce na Coruscantu, v bezprostřední blízkosti všeho hlavního dění v republice. Žádná luxusní čtvrť to teda nebyla, ale rozhodně lepší, než od malička dřít na nějaké farmě někde na Tatoonii, kde jenom čekáte kdy udeří další písečná bouře.

Idylické dětství skončilo v mých deseti letech, kdy máma začala domů tahat jednoho chlapa. Byl to jeden z těch lidí co si rádi dali do nosu...tenhle hodně ujížděl na Ryllu a ony pověstné absťáky si chodil vybíjet za mnou. Matka v zoufalství odvracela oči jinam, aby taky jednu nechytla a tak nezbývalo než vzít nohy na ramena a vyrazit do života.
Nebylo to vůbec jednoduché, ale zkušenosti z nástrah velkoměsta jsou k nezaplacení.

Z života v ulicích Coruscantu mě vytáhlo osudové setkání a následné spřátelení s tvorem jménem Dexter Jettster, který mě zaměstnal ve své kuchyní a dal mi tak práci, jídlo a vlastně i střechu nad hlavou. To mi bylo patnáct let. Při chvílích odpočinku po práci jsme si s Dexem hodně povídali o životě a podobně. Jemu se líbilo, že si má s kým příjemně a nerušeně popovídat a já byl zase rád, že se můžu přiučit spoustě věcem...hlavně pak vše co se dělo kolem zbraní a bojové techniky všech možných ras po celé galaxii, což byl evidentně Dexův koníček.

Při jednom z mnoha nočních barových rozhovorů jsem se seznámil s chlápkem jménem Drill, který podnikal výpravy po galaxii, za účelem lovu creepu. Znělo to zajímavě, tak jsem se po několika větách a pár panácích Sithova šlehu rozhodl, že se přidám k jeho družině. Byla to krásná doba...lovili jsme pro prodej na trhu, nebo přímo na zakázky...učil jsem se stahovat z kůže ewoky, klást pasti na malé chuby a spoustu dalších věcí. Nejradši jsem měl výpravy na Dathomir, kde jsme lovili obrovské rancory...teda do té doby, než se můj přítel nechal jedním chytit a dostal co proto. Ještě slyším, jak pod obrovsými čelistmi bez sebemenšího náznaku odporu praská jeho hrudní koš.

S chudákem Drillem jsem cestoval čtyři krásné roky. Lov creepu celkem nesl, takže jsem si za tu dobu opatřil docela slušnou výbavu, včetně kompletu námezdních lovců. Boty a zbroj se ještě daly, ale potíž byla sehnat helmu...naštěstí se na černém trhu nikdo neptá "máš?" ale "za kolik to máš?"

Teď je ale čas jít dál. Je mi 23 let a dobrodružství pro svůj život jsem si doufám ještě nevyčerpal. Mohl bych zkusit třeba lovit lidi. Vracím se na Coruscant a nechám se překvapit kam mě mé kroky ponesou. Kdoví...třeba se ještě stanu jedním z těchch rytířů, co si ujíždí na síle...

Hlavní zbraň: WESTAR-34 Blasterová Pistol

Záložní zbraň: DC-15x Odstřelovací puška

Styl boje: V otevřených prostorech taktika sniper (trpělivý, nenápadný, čeká až soupeř "vystrčí hlavu"). V

uzavřenějších podmínkách ostražitý a spíše ofenzivní (hlídá situaci za každým rohem, ale raději postupuje, než čekat co příjde...kam směřují oči, tam miří i hlaveň mého blasteru)

Schopnosti: Učenlivý, zálesák, základy pilotování, kutil, kuchař

Poznámky: některé věci asi tak úplně nesedí na zaběhnutý styl, tak snad nebude postava námezdního lovce problém...jinak bych měl malý návrh - komplet Bounty Hunters má spoustu vychytávek a postava postrádá schopnosti síly, takže co třeba to kompenzovat výhodou mít více zbraní...nevyjímaje jetpack

Kontakt: tady v soukromých zprávách...nic rychlejšího a spolehlivějšího nebude...max icq, ale tam nejsem pravidelně (najdete v profilu)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nemám co bych vytkl. Co se týče tvého vylepšení, je logické, že budeš mít možnost si sehnat prakticky co budeš chtít, ale samozřejmě ne hned. Myslím, že to základní vybavení, které sis napsal, by na začátek bylo tak jakorát a následně, až si vyděláš - jakýmkoli způsobem (u těch lovců to bejvá všelijaký), tak si jistě budeš moci pořídit lepší vybavení.



Takže jenom malej testík a potom se do toho dáme.



1. Můžou uživatelé poklidně dělat reklamu jiným fórům a webům ve svých i cizích tématech?

2. Jaká může být maximální velikost vloženého obrázku?

3. Máme rádi spamování?Smile



4. Přepiš holý text do správného tvaru.



Nar Shaddaa, kantýna U Opilé banthy
Dva celkem nebezpečně vyhlížející muži vstoupili do kantýny, která byla plná malých a hloupě vypadajcích rodianů. Ti se na muže, kteří zde pravděpodobně neměli co dělat, všichni obrátili a zle podívali. Hned na to vytasily blastery a nesmlouvavě jeden z nich křikl. Vypadněte odsud nebo z vás naděláme mletý maso! Muži se na sebe podívali a opět z kantýny rychle vycouvali oba shodně přemýšlející, což se prokázalo už v mnoha jiných případech. Přeci se nenecháme rozstřílet těmahle malejma mizerama, to jim tu jejich budku radši vyhodíme do vzduchu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Nostradamo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 03.3.2009 13:37:31
Bydliště: In a galaxy far, far away
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nostradamo »

1) rozhodně ne

2) Maximální velikost obrázků, které zde hráči uvedou, nesmí překročit rozměry VGA (640x480). Osobní ikona u hráčů nesmí překročit rozměry 141x80 pixelů.

3) ne :)

4)

Nar Shaddaa, kantýna U Opilé banthy
Dva celkem nebezpečně vyhlížející muži vstoupili do kantýny, která byla plná malých a hloupě vypadajcích rodianů. Ti se na muže, kteří zde pravděpodobně neměli co dělat, všichni obrátili a zle podívali. Hned na to vytasily blastery a nesmlouvavě jeden z nich křikl. Vypadněte odsud nebo z vás naděláme mletý maso! Muži se na sebe podívali a opět z kantýny rychle vycouvali oba shodně přemýšlející, což se prokázalo už v mnoha jiných případech. Přeci se nenecháme rozstřílet těmahle malejma mizerama, to jim tu jejich budku radši vyhodíme do vzduchu.

(nevím jestli ta poslední citace byla myšlenka, nebo mluvené slovo, ale myslím, že jsem pochopil o co šlo)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Je to správně.. Ještě dnes večer ti pravděpodobně vytvořím výcvik, už mám nějakou ideu, ale je možné, že se k tomu přes práci nedostanu, takže pokud to nebude dnes, měj se mnou trpělivost.. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Nostradamo
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 03.3.2009 13:37:31
Bydliště: In a galaxy far, far away
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nostradamo »

Trpělivostí jsem se obrnil při lovení creepu, ale budu asi hodně potřebovat naučit hru samotnou...nikdy sem nic podobného nezkoušel

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Tak tady je výcvik a neboj, naučím tě.. Když se mi něco nebude líbit, tak tě budu nutit editovat tak dlouho, dokud se mi to nezalíbí... Pokud znáš dračí doupě, tak k tomu by se to dalo malinko přirovnat až na to, že tady nijak neblbneme se statistikama a kostkama, ale jede prostě příběh. Je důležité co děláš, jak to děláš a zda je to možné v universu SW. Ke každému cíly vede tolik řešení, kolik jich dokážeš, za podmínek souladu s universem SW a schopnotmi a možnostmi postavy vymyslet... :)

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=29700#29700
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“