Secret Master (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Secret Master (Mandalorian)

Příspěvek od TheEmperor »

Jméno: Secret Master
Titul: učedník

Rasa: člověk
Planeta narození: Coruscant
Životopis před příchodem postavy do řádu: Od malička jsem vyrůstal na Coruscantu. S moji rodinou jsme žili v jeho nejspodnější a nejchudější úrovni. Jednoho dne ráno, když moje mladší sestra ve věku 15 let šla ven běhat, což často dělávala, se už nevrátila. Podle Coruscantské policie jí zabil nějaký námezní lovec jménem Jango Fett. Po smrti rodičů jsem si změnil jméno na Secret Master. Když mě bylo osmnáct chtěl jsem se pomstít, ale pomsta podle toho, co jsem četl o Jedi není možná. Proto jsem hledal po celé planetě někoho, kdo také učí podobné věci, ale může jednat ze vzteku. Podle Jedi jsou velcí nepřátelé sithti, ale že už vymřeli. Ale já stejnak hledal a tak jsem našel temného jedi. Vzal mě do učení, protože chtěl, aby bylo temných jedi více a věřil, že na to mám.
(A teď jsem už vrahovi na STOPĚ......)

Barva čepele:
červená
Světelný meč: jednoduchý jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem:: Makashi
Schopnosti: Odrážení, Sithský blesk
Poznámky: černé nakrátko oholené vlasy, modré oči

Kontakt: ICQ 418055037
Naposledy upravil(a) TheEmperor dne 07.3.2009 14:26:59, celkem upraveno 8 x.
Síla s vámi.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

jmeno dejme tomu
ale zivotopis? nedostal si se vubec do radu a ridis se jeho pravidly, pak jako 18 najdes sitha a on te vezme do cviceni?
vek tvuj:
a kvuli jakemu pozaru si slepej

Dobre, ted uz nemam vyhrad

prepis do spravneho tvaru:

Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Otázky:
1. ) Kolik lze na akademii vytvořit profilů?
2. ) Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
3. ) V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?

Uživatelský avatar
TheEmperor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 54
Registrován: 05.3.2009 14:56:14
Bydliště: Tatooine
Kontaktovat uživatele:

Správný tvar

Příspěvek od TheEmperor »

Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.

přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Odpovědi:
1. Je zakázáno vytvářet si na Akademii více profilů, než jeden.

2. Hráč nesmí mít v jednom období více jak jednu postavu a v jiných obdobích si ji smí založit, až po dokončení výcviku nebo souhlasu moderátora, který ho vedev prvním výcviku s tím, že je natolik způsobilý, aby mohl mít více charakterů.

3. Odkazy je možno zapisovat jedině v code a vložené odkazy nesmí odporovat svým obsahem bodu 11 těchto pravidel!
Síla s vámi.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

vycvik vytvoren

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=29841#29841

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“