Přihláška Naraxe Gerana (Mandalorian)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Přihláška Naraxe Gerana (Mandalorian)

Příspěvek od Girik Narth »

Dělám si to místo klona jasný... Prosím teda Peara aby zamknul výcvik... dík
_______________________________________________________

Jméno:Narax Geran

Věk: 25

Povolání:Učeň ale brzy jeho výcvik skončí a bude z něj Temný Jedi

Rasa: Člověk

Planeta narození: Naboo

Životopis: Narodil se na Naboo (v Theedu) do rodiny úředníka a lékařky. Jeho rodiče byli mírní a hodní lidé. Ale jejich synek se jim moc nevyvedl. Byl hněvavý... rodiče leckdy nevěděli kde celý den je a co dělá. Okolí se mu vyhýbalo kvůli jeho osobě a jeho podivným schopnostem a tak kvůli tomu k čemu je využíval. Jednou na planetu přiletěl Jedi a já do něj v útěku po jedné menší krádeži narazil. Vzal mě domů a poté se dlouho o něčem bavil s rodiči. Výsledkem bylo že ho přijali do chrámu Jediů na výcvik.Zpočátku se zdálo že Naraxe by se i mohl stát velmi dobrý Jedi s jistými vadami osobnosti... každý máme své mouchy. Ale jeho Temná Stránka začala sílit. Zpočátku to byl jenom protivný kluk ale poté se dostával přes vyčůránka až po někoho kdo už byl docela zlý. Tak prošel pár let výcviku a stále se pomalinku zhoršoval až jednou měl se svým mistrem misi na Haarun Kalu. Měli zde urovnat jakési nepokoje. Ale vyšetřování je zavedlo daleko až je dovedli k jednomu chlápkovi sedícímu v kantýně. A pak se strhla bitka... Chlápek-Temný Jedi ihned zaútočil na mého mistra. V jedné chvíli boje se ke mně můj mistr otočil zády a říkal ať mu pomůžu. Pomohl jsem mu. Navždy jsem ho zbavil utrpení které sebou život přináší. Vrazil jsem mu meč do zad až hezky prošel hrudníkem. Temný Jedi se hrozně smál... Já poznal že přišla příležitost. Požádal jsem ho aby mě přijal za učedníka a on stále rozchechtaný velmi rád přijal. No a tak jsem prošel dlších pár let výcviku a vyrostl v krutého,chladného,a bezohledného mladého muže.

Světelný meč: Jedno čepelový, udělaný s velikou pílí a velmi elegantní. Z nádherného chladného kovu

Barva světelného meče: Červená

Styl boje se světelným mečem: Soresu,Ataru

Schopnosti: Dobrý mechanik, velký akrobat a je velmi obratný

Schopnost jako uživatel Síly: velmi soustředivý a má velkou psychickou sílu (prostě smysly) Léčebný Trans (něco si od Jediů odnesl) a Sithské Blesky

Charakter: Z hněvivého neuváženého mladíka se stal chladný,klidný, zabiják.

Popis: Bledý mladík s jizvou přes tvář, černé vlasy,černé oči. Přes záda se táhne velký sithský znak.

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

beru tě
výcvik bude, až bude klonův výcvik zamčen
nejdříve však zítra

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“