Přihláška Kjorma Falla

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kjorm Fall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 27.8.2009 16:52:31
Kontaktovat uživatele:

Přihláška Kjorma Falla

Příspěvek od Kjorm Fall »

Jméno: Kjorm Fall

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Onderon

Životopis před příchodem postavy do řádu: Narodil jsem se svým rodičům na Onderonu. Rodiče byly velmi uznávanými osobami. Matka byla senátorkou mezitím co otec byl generál Onderonské armády. Avšak kvůli stížnostem některých Onderonských senátorů se museli přestat vídat. Jako malý jsem těm problémum nerozuměl a nechápal je. Když mě bylo šest let jsme s matkou cestovali zpět s Corusantu na Onderon. Doprovázel nás jeden Jedi, který měl nějaký ukol od rady a tudíž byl vyslán na Onderon. Při cestě měl však transport poruchu a musel přistát na nejbližší planetě, aby závadu odstranil. Planetu jsem neznal, byla dosti nehostiná, ale atmosféra byla dýchatelná. V jednom z přístavů v provizorním městě se stala potyčka mezi několika cestujícími a pár místními žoldáky. Moje matka se však nechtěne dostala mezi dvě strany a po několika zásazích blásterem byla zabita. Po návratu na Onderon otec odstoupil z funkce a vydal se hledat odpovědi ohledně smrti své ženy. Jedi mě ochranil a jelikož měl za ukol pozorovat moje spojení se silou vzal mě na Corusant k výcviku jako malého padawana.

Barva čepele: Stříbrná

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu, Ataru

Schopnosti: Rychlost, Přesvědčování ( Dokáže přesvědčit lidi, aby dělali správné morální rozhodnutí ) Obě schopnosti se začínají teprve projevovat.

Schopnosti jako rytíř jedi, sith... : Mistrovská Intuice, Mistovská Empatie (i těch větších), schopnost vidět pomocí Síly živé bytosti skrz zdi

Poznámky: Střední výšky, Hnědé střední vlasy, modré oči, Většinou tichý a klidný, Je trpělivý a někdy až moc podezíravý, proto se radši na nikoho nespoléha, protože ví že příjde doba kdy se bude muset spolehnout jen sám na sebe.

Kontakt: ICQ 436504171 , e-mail: ssoars@seznam.cz

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Takže všechno vypadá v pořádku, tedy až na řádek schopnosti, kde jsem tak trochu nepochopil to ,,Přesvědčování" - myslíš tím starej dobrej Mind Trick, aneb Ovlivnění mysli (Jedi mávne rukou: Bude mě to stát jen deset kreditů místo sta. Cíl mechanicky odpoví: Bude tě to stát jen deset kreditů místo sta.), nebo něco jiného? Protože ta tvoje definice se mi poněkud nezdá, respektive nepamatuji si, že by šlo někdy přesvědčit nějakého člověka, aby se od té chvíle choval morálně správně.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Kjorm Fall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 27.8.2009 16:52:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kjorm Fall »

Jo přesně ten Mind Trick. To jsem měl na mysli jenom jsem to napsal nepochopitelně.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

jasně, nevadí, jen jsem si chtěl být jisty.

Přejdeme k testu ze znalostí pravidel.

1.Smí se spamovat a neslušně se vyjadřovat?

2.Je dobré, když se odbíhá od tématu?

3.Smí se bez souhlasu Administrátora upravovat Archívy?

Tento text převeď do správného tvaru (lokace, přímá řeč a myšlenky):


Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
Kjorm Fall
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 27.8.2009 16:52:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kjorm Fall »

1. Ne

2. Ne

3. pouze se souhlasem

4.

Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

výborně, během zítřka ti udělám výcvik ;)
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“