Přihláška Michal Katol

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Přihláška Michal Katol

Příspěvek od katol »

Jméno: Michal Katol
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Planeta: Alderaan

Životopis: Narodil jsem se na Alderaanu do normální lidské rodiny. Když mi byly 3 roky poznal jsem že jsem nějak jiný než mí kamarádi. Viděl jsem věci dříve než se staly a tak se zdálo že mám extrémně rychlé reflexy. Když i bylo 5 let objevil se v našem městě zvláštní muž lidské rasy. Připadal mi nějak povědomý, ale zárověn úplně neznámý. Šle přímo ke mě a zeptalse jak se jmenuji. představil jsem se a aniž bych věděl proč pozval jsem ho k nám domů. zpočátku byla matka trohu rozčílená, že jsem přivedl nejakéhoúplně cizího člověka, ale když viděla jak stále stojí mezi dvěřmi a váhá jestli má vstoupit pozvala ho dovnitř. celý den byl u nás a stále se nás na něco ptal. Večer z něj vypadlo že je mistr Jedi a hledá zde dítě které dokáže používat Sílu. Nakonec řelk, že si myslí, že to jsem já a zeptal se mých rodičů jestli bych s ním mohl odletět na Coruscant a vycvičit ze mě Jedie. Rodiče souhlasili a tak jsem se dostal do chrámu Jediů kde se učím jak svůj dar správně využít.

Barva čepele: Zelená
Světelný meč: Jeden jednočepelový
Styl boje: Soresu, Ataru
Schopnosti: dobrý pilot, smysl pro detail,
telekineze(malé předměty), vize, přitažení, odhození,
Shopnosti jako rytíř Jedi: telekineze, vize, přitažení,
léčení, vlna(force wawe)
Poznámky: 178 cm, běloch, černé vlasy, samotářský, ovládá bojová umění, věk 17 let, učedník Qui-Gon Jinna.

KONTAKT: 736408557 (mobil)
Naposledy upravil(a) katol dne 06.9.2009 11:50:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Ahoj, zatím bych ti doporučil několik drobných úprav tvé přihlášky, i když mi vcelku přijde dobrá, než se rozhodnu, jestli tě vezmu či nikoli.

1. U schopností by bylo dobré, kdybys napsal nějaké se Silou nesouvisící (např. umí dobře pilotovat stíhačku, je dobrý v heckování počítačů, něco takového.)

2. Ke schopnostem jako rytíř Jedi potom napiš tyhle drobné schopnosti dopředu, které už jako že umíš a ty těžší, které by ses chtěl naučit, dej někam dál za to, třeba na další řádek.

3. Zkus trochu víc popsat charakter a zjev tvé postavy.

4. Chtěl bys začínat v Chrámu jako malý nebo rovnou jako téměř rytíř Jedi, který se vydává na svou první misi (s mistrem)?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

Hotovo upraveno.
Doufám že to tak stačí.
Vážně byh byl moc rád kdyby mě cvičil Qui-Gon Jinn.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

S tím Qui-Gonem to asi nebude možné, ale ještě to uvážím a promyslím. Zatím můžeš vyplnil test, po kterém ti já nebo nekterý z moderátorů zřídíme výcvik.

1. Kde najdeš nejdůležitější pokyny ohledně fungování fóra Akademie Sithů?

2. Kolik postav můžeš mít normálně najednou v jednom období?

3. Jak dlouhý může být podpis?

4. Uprav text do správného tvaru.


Coruscant - kantýna

Potom co jsem vstoupil do kantýny jsem se rozhlédl kolem. Viděl jsem tam dva rodiany, kteří se netvářili zrovna přátelsky. Proboha, že by to byli oni? Pomyslel jsem si a vydal jsem se pomalu k nim. Když jsem se přiblížil, tak jsem je oslovil. Zdravím, tak jsem tu, co odemě váš šéf chce? Zastavil jsem se kousek od nich a čekal, co z nich vypadne, přičemž jsem měl ruku permanentně na svém blasteru, abych mohl případně rychle reagovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

1)v pravidlech a návodu hry
2)jednu
3)max. 300 znaků
4)
Coruscant - kantýna

Potom co jsem vstoupil do kantýny jsem se rozhlédl kolem. Viděl jsem tam dva rodiany, kteří se netvářili zrovna přátelsky. Proboha, že by to byli oni? Pomyslel jsem si a vydal jsem se pomalu k nim. Když jsem se přiblížil, tak jsem je oslovil. Zdravím, tak jsem tu, co odemě váš šéf chce? Zastavil jsem se kousek od nich a čekal, co z nich vypadne, přičemž jsem měl ruku permanentně na svém blasteru, abych mohl případně rychle reagovat.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Výborně, takže tady jsme ti založil výcvik.

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=36641#36641
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“