Přihláška: Lan Mandragoran

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Přihláška: Lan Mandragoran

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Jméno: Lan Mandragoran

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

věk : 16 let

Planeta narození: Tatooine

Životopis před příchodem postavy do řádu: Narodil jsem se svým rodičům na Tatooine. Rodiče byli Farmáři. Po dosažení tří let jsem byl svědkem tragédie, farma byla napadena písečnými lidmi. Když hlídka zahlédla Tuskeny poslala mne matka o úkrytu kde jsem už potkal další tři starší děti z osady.
S údivem jsme sledovali ten strašlivý útok. Tolik nájezníků pohromadě ještě starší děti neviděli. není divu že se celá osada nedokázala ubránit.
Po tom příšerném masakru nejstarší chlapec došel do osady pro zásoby jídla a pití. poté sebral ty rozvzlykané hromádky neštěstí kterými jsme se stali a odvedl nás do nejbližšího města.
Před branami města nás vyslechla hlídka, která šokována smrtí celé osady šla ihned informovat vůdce města. Shodou náhod (náhoda, nebo tomu tak chtěla síla?), byl zrovna u něj na audienci Jedi i se svým padawanem, který nás přišel také vyslechnout.
Vycítil ve mně člověka schopného naslouchat síle, avšak přeci jen váhal. Smrt celé rodiny, to by mohlo být příliš riskantní. Mohlo by v něm být příliš mnoho hněvu. Rada by to nemusela schválit. Ale když jej správně vychováme, nemůže už mit strach ze ztráty blízkých.
Přeci jen se nakonec rozhodl, že mne vezme na Corusant. kde jsem byl po dlouhém váhání nakonec přijat do učení.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Shien, Djem So

Schopnosti: Vysoké skoky, základní léčení.

Schopnosti jako rytíř jedi, sith... : Vysoké skoky, mistrovské léčení, rychlost, vlna, ovlivnění mysli, pohybování s předměty

Poznámky:výška 185 cm, černé vlasy modré oči, sportovní svalnatá postava. nedbalý vzhled. Velmi tichý téměř plachý

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

COŽE? Stále nezabaveno?

V tom případě si tě beru na starosti, obligátní otázky:

1. lze na fóru spamovat?
2. za jakých okolností můžeš psát do archivů?
3. jak to je s druhými přihláškami postav?

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

a obligátní "uprav text"

Coruscant, Chrám Jedi:
Seděl jsi v meditativní poloze v jedné z mnoha meditativních místností Chrámové věže a cítil jsi jemné nuance proudící Síly, která se zde soustřeďovala díky nexu Síly, jež byl jedním z důvodů výstavby Chrámu Jedi na této lokaci. Je tomu už 12 let, co jsi se rozloučil se svým otcem a mistr Sifo-Dyas tě přivedl do sem do chrámu. Díky základům, které ti vstříbil otec, jsi rychle zapadl mezi mladé a po několika letech jsi získal titul padawana a byl ti přidělen mistr. Právě jeho příchod jsi byl i díky silnému proudění Síly okolo tebe schopen vycítit.
Zdravím tě Taru'ne a omlouvám se, že ruším tvou meditaci, ale nesu ti důlěžité sdělení. Právě se vracím ze zasedání rady a byl nám přidělen důležitý úkol na který musíme bez prodlení odletět.
pronese Bant Eerin, Mon Calamarijská mistryně Jedi, jež už několik let vede tvůj výcvik. Ve svých stříbrných očích se jí vždy ukrývala jakási opatrnost a pečlivost, což mělo na většinu osob okolo ní vždy ulidňující účinky. Častokrát se také stýkala s mistry Kenobim a Fistem, kteří se řadili mezi její nejbližší přátele, i proto že mistr Fisto dokončil její výcvik, když ona sama byla padawanem.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

omlouvam se. myslel jsem ze jsem z neznameho duvodu nebyl prijat :) dlouho se nic nedelo, takze tady je odpoved :

1. ne
2. Pouze se souhlasem administratoru
3. Druha prihlaska se smi podat až po dokončení výcviku nebo souhlasu moderátora, který ho vede v prvním výcviku s tím, že je natolik způsobilý, aby mohl mít více charakterů.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, Chrám Jedi:
Seděl jsi v meditativní poloze v jedné z mnoha meditativních místností Chrámové věže a cítil jsi jemné nuance proudící Síly, která se zde soustřeďovala díky nexu Síly, jež byl jedním z důvodů výstavby Chrámu Jedi na této lokaci. Je tomu už 12 let, co jsi se rozloučil se svým otcem a mistr Sifo-Dyas tě přivedl do sem do chrámu. Díky základům, které ti vstříbil otec, jsi rychle zapadl mezi mladé a po několika letech jsi získal titul padawana a byl ti přidělen mistr. Právě jeho příchod jsi byl i díky silnému proudění Síly okolo tebe schopen vycítit.
Zdravím tě Taru'ne a omlouvám se, že ruším tvou meditaci, ale nesu ti důlěžité sdělení. Právě se vracím ze zasedání rady a byl nám přidělen důležitý úkol na který musíme bez prodlení odletět.
pronese Bant Eerin, Mon Calamarijská mistryně Jedi, jež už několik let vede tvůj výcvik. Ve svých stříbrných očích se jí vždy ukrývala jakási opatrnost a pečlivost, což mělo na většinu osob okolo ní vždy ulidňující účinky. Častokrát se také stýkala s mistry Kenobim a Fistem, kteří se řadili mezi její nejbližší přátele, i proto že mistr Fisto dokončil její výcvik, když ona sama byla padawanem.
Naposledy upravil(a) Lan Mandragoran dne 11.10.2009 02:50:51, celkem upraveno 1 x.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

odpovědi jsou dobře, v úpravě textu ti chybí pouze vyznačit lokaci (má být podtržená ;) )... zkus to během víkendu editnout :), v neděli večer zakládám výcvik (přes většinu víkendu tu nebudu)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Dekuji, už by mělo být v pořádku

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

výcvik bude až zítra, teď nejsem schopná nic kloudného dát dohromady :)
Elinor

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

ok :) kdo si pocka,... ten se docka

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“