Přihláška- Oliver Joseph Queen (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Major
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 30.10.2009 09:47:49

Přihláška- Oliver Joseph Queen (Pear)

Příspěvek od Major »

Jméno- Oliver Joseph Queen

Titul- Padawan

Rasa- Člověk

Planeta narození- Naboo

Životopis- Narodil jsem se na Naboo, žil jsem ve spokojené rodině do svých dvou let. V té době má rodina odjela na dovolenou na Corusant. Tam nevím za jakých okolností byl zabit můj otec a ztratila se má matka. O mě se chvíli staral nějaký barman z předměstí, nejspíž z lítosti, jelikož v takové nebezpečné době bych asi sám těžko přežil. Byl jsem nemocný. Odnesl mě k lidskému doktorovi(droidům nevěřil). Doktor mě nachital jak melu s předmětem na dálku. Měl teorii že by to mohlo mít něco společného se sílou o které slyšel. Vydal se se mnou do chrámu jedi. V chrámu ve mě rozpoznali velkou sílu. Jedi hledali nějaké mé příbuzné, ale zádné nenašli. Po dohodě s barmanem a doktorem jsem zůstal ve chrámu jedi. A tak začala má cesta.

Barva čepele- Zelená

Světelný meč- Klasický jednočepelový

Styl boje se světelným mečem- Makashi

Schopnosti- Slabé vycítění nebezpečí, občasné přitahování předmětů, rychlejší reflexy

Schopnosti jako rytíř- Všechny obvyklé schopnosti jedi, vycítění jakéhokoli nebezpečí a chirurgická přesnost meče

Poznámky- Vysoký, milý, silný(vytrénovaný), zábavný, skvělý diplomat a velitel

Kontakt- email- JozkaJ@seznam.cz

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

//Vyčištěno od zbytečných postů...
Dobře, dáme si otázečky.
1. Co musíš udělat, pokud sdílíš s jiným členem Akademie Sithu IP adresu? (Například pokud tady máte s bratrem dva účty)
2. Za jakých podmínek můžeš hrát za Jedie v Imperiu?
3. Jak se z tebe může stát "Hráč Měsíce"?

Uprav text do správné podoby podle pravidel:
Manaan.
Se svojí skupinou jsi se procházel ulicemi tohoto uchvatného města. Hmm, tady sme už byly, museli jsme se ztratit. Napadlo tě, když jsi poněkolikáte prošel kolem pamětihodného sloupu neutrálnosti planety. Musíme najít tu továrnu na bactu! Zakřičel Mandal, tvůj dávný kamarád, a rozzloben kopl do popelnice, která před váma stála. Hej, nech toho. Okřikl jsi ho. Sakra, z toho zas budou problémy. Prolítlo ti hlavou, a za chvilku se to potvrdilo. Stát, ani hnout. Zakřičeli na tebe bezpečnostní složky. Sakra, proč se tohle muselo stát zrovna nám. Zaklel si potichu pro sebe...
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Major
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 30.10.2009 09:47:49

Odpověď

Příspěvek od Major »

1. Pokud potřebujete hrát z jednoho PC (IP adresy) dva (např. sourozenci), je třeba oznámit administrátorům fóra prostřednictvím soukromé zprávy nebo o této zkutečnosti informujte ve své přihlášce.

2. Je nutné vysvětlit, jak Jedi dokázal přežít nebo se vyhnout rozkazu 66.

3. Získat tuto hodnost může každý hráč, který v uplynulém měsíci přesvědčí širší vedení fóra, že je toho hoden. Tato hodnost je pouze dočasná a může ji získat kdokoli z hráčů.

Manaan.
Se svojí skupinou jsi se procházel ulicemi tohoto uchvatného města. Hmm, tady sme už byly, museli jsme se ztratit. Napadlo tě, když jsi poněkolikáte prošel kolem pamětihodného sloupu neutrálnosti planety. Musíme najít tu továrnu na bactu! Zakřičel Mandal, tvůj dávný kamarád, a rozzloben kopl do popelnice, která před váma stála. Hej, nech toho. Okřikl jsi ho. Sakra, z toho zas budou problémy. Prolítlo ti hlavou, a za chvilku se to potvrdilo. Stát, ani hnout. Zakřičeli na tebe bezpečnostní složky. Sakra, proč se tohle muselo stát zrovna nám. Zaklel si potichu pro sebe...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dobře, otázky jsou v pořádku, sice jsi je mohl napsat vlastními slovy, ale když je to dobře, i s textem, alespoň jsi si přečetl pravidla, výcvik založím v nejbližší době... ;)
Máš nějáké specifické požadavky okolo výcviku, teda místo, osobu zápletku atd?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Major
Učedník
Učedník
Příspěvky: 17
Registrován: 30.10.2009 09:47:49

MISE

Příspěvek od Major »

Super. Tak jestl isi můžu vymýšlet. Tak místo: písečná planeta, Zápletka: Piráti, pašeráci, námezní lovci :D . TĚŠÍM SE

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“