Plo Raal

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Plo_Koon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 13.12.2009 19:25:04

Plo Raal

Příspěvek od Plo_Koon »

Jméno:Plo Raal

Rasa:Kel dor

Planeta:Dorin

Titul:padawan

Schopnosti:pohybovat předměty silou vůle, citlivost na sílu

Poznámky: chci se naučit Electrict Judgement, mind trick,učnlivý, 176cm vysoký, štíhlý.

Zbraň:Světelný meč - modrá čepel

Styl boje:Djem So/Shien

Životopis:
Narodil sem se na planatě Dorin ve městě Dor'shan, žil sem v né uplně chudé rodině, otec pracoval jako technik a matka se starala o domáctnost.
Já a otec sme měli k sobě hodně blízky vstah, protože mě hrozně bavilo co otec dělal a co prodaval ve svém obchodě.No obchod spíše zastavarna, bazar.
Otec pral technické vybavení z jedné továrny kde dříve pracoval, a upravoval na lepší spotřebiče.Já jelikož sem byl ještě malý tak sem otci nemohl pomáhat, ale pozoroval sem ho při práci.Otec jednoho dne přišel na nový typ technologie, ktery by byl dobry bro obranu města, ale tím si vytvořil nepřítele.
Byl to člověk jménem:Mograine Dusk, který za vysoké ceny prodával technologie bezpečnostním složkám.Ale otec chtěl pomoct městu tím, že by nemuselo tolik utrácet za tyto starší technologie.Mograin to zjistil a zašel za otcem a vyhrožoval, že se stane něco naší rodině pokud mu nedá nový typ zabezpečení.
Otec mu tento čip nedal(jedná se o čip ktery ma automatické navigace na nepřátelské cíle a pozemní jednotky), Mograine tedy odešel....
Já a matka jsme šli z trhů domů, když před domem sme viděli Mograina jak se svými lidmi mlátí otce...
Sice sem byl maly byli mi tak asi 3 roky, ale pustil sem matčinu ruku běžel sem za Mograinem a mlatil ho do nohy.
On se jen otočil a řekl:Neboj se prcku ještě pár let a seš nařadě..hahhaa!, shodil mě na zem a odešli.
Jednou když jsem seděl doma a otec dělal na svém pracovnim stolu sem koukla ne nářadí, které měl na poličce a zrovna když ho otec potřeboval, sem si pomyslel jaké by bylo aby věci sami létali do rukou..Tak dlouho sem se díval na nářadí až se začalo klepat a nepatrně vznášet, když si toho všiml otec koukal na mě a tehdy mu došlo, že nejspíš citím silu.
Otec zašel do města do chrámu Baran Do, a pověděl mnichům o mém nadáni.Týden nato k nám domů přišel mistr jedi Plo Koon a odvedl mě do chramu na Coruscantu.Uběhlo už 12 let od doby co se mě ujali jediové, a to se ke mě dostala zpráva, že můj otec zemřel...podle keldorů co to viděli to byl Mograine Dusk.
Držel jsem smutek, ale musel sem se soustředit na budoucnost....
(výcvik se odehrával rok a pul před Clone wars)..
Naposledy upravil(a) Plo_Koon dne 15.12.2009 15:42:10, celkem upraveno 3 x.
My only weapon is the Force!
-Plo Koon

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

takže poznámečku: chybí ti tam vzhled postavy (vysoký/malý, robustní/hubený,...)
dále kdy přesně by sis výcvik představoval (kolik let před/po E1) a kolik let by ti mělo při výcviku být.
jinka jsem neviděl žádnou větší chybu
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

fajn, ještě bych ale stále rád věděl do jaké doby situovat výcvik (jestli těsně před CW, nebo kolik jet dříve.)

jinak tady máš testík
1 ) Můžeš přispívat do archivů?
2 ) Jak můžeš vložit odkaz?
3 ) Kde jsou hrobky většiny sithských lordů?
4 ) Přepiš text do správného tvaru:

Coruscant, chrám Jediů
Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce. No ne, docela krásný den. Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal.Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře. Dále. Zavolal jsem.

BTW: provedeš-li edit pošli PM, či přihoď příspěvěk kde edit oznámíš. jinak bych si toho nemusel všimnout
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Plo_Koon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 13.12.2009 19:25:04

Příspěvek od Plo_Koon »

1) Nesmíme bez souhlasu přispívat do archivu, jen pokud to admin povolí.

2)odkazy se davaj do code

3)na Korribanu ty co znam: Ajunty Palla, Naga Shadowa, Tulaka Hordy, Marky Ragnosse

4)

Coruscant, chrám Jediů:

Bylo ráno na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce.No ne, docela krásný den.Pmyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal.Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře.Dále.Zavolal jsem.
My only weapon is the Force!
-Plo Koon

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

OK, zejtra očekávej začátek výcviku

PS: když přidáš příspěvěk nemusíš posílat PM, to pouze když edituješ.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tak výcvk je na světě:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=39238#39238
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“