přihláška Darth -F06 (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

přihláška Darth -F06 (Pear)

Příspěvek od Darth -F06 »

Jméno: Musso Aiissi

Rasa: Člověk

Planeta: Naboo

Životopis:narodil jsem se na planetě Naboo, kde jsem také celý život vyrůstal. Měl jsem skvělé vztahy s mými rodiči a vždycky jsem si velmi rád povídal s otcem o jeho vesmírných výpravách jako obchodník často cestoval na planetu Corcusant. Muj sen však nebyl stát se obchodníkem jako tatínek, toužil jsem po větším dobrodružství. Jednoho dne se pokusil neznámí atentátník ohrozit vysoce postavené vůdce na Naboo. Málem jsem se připletl do atentátu, měl jsem však veliké štestí že o všem věděla rada Jediů a tak atentátníci nedostali šanci. Kdyz se Jediove optali všech okolo jestli jsou v pořádku, přišel jeden i ke mě a ptal se na totez, ale taek se pta jestli jsem uz premyslel o budoucnosti, ze citi z me osobnosti soustredeni sily. Byl jsem nadsen a po domluve s matkou jsem odcestoval na Corcusant kde rada Jediu souhlasila s mym vycvikem.

Barva čepele: Modrá

Povaha: Vcelku hodný člověk, ale někdy agresivnějši sklony

Titul: Padawan

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje: Makashi

Zvláštní schopnosti: pohybování předměty, léčení

Postava: asi 190cm vysoký hubený a světlovlasý muž, dlouhe koncetiny a ne moc svalnate tělo
Naposledy upravil(a) Darth -F06 dne 14.3.2010 13:29:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ten životopis je rozhodně originální (námětem)...ale je to docela divné...navíc jako významný jedi...a navíc se skrýval další jedi na stejné planetě...taky nevidím kolik ti je let...
Jedi ve výslužbě? A říct radě Jedi "Orgání", to je taky dost originální přinejmenším...
Zajímavé, ale je tam dost nesrovnalostí...vím že to asi podkopne trochu ego tvýho charakteru, ale tvůj tatínek by musel být hodně bezvýznamný, aby mohl udělat tohle...moc náhod...no, zkusil bys to vylepšit?
Zvláštní schopnosti, tam by se jako u Jedie spíš hodily Síly, které máš, nebo se chystáš naučit ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Prihlaska

Příspěvek od Darth -F06 »

zmenil jsem to zasadne, vim ze to neni uplne nejlepsi, ale doufam ze je to dostatecne

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Rozhodně lepší ;) Logičtější...
Jen tak mimochodem, síla se může soustředit v něčem, takže cítil v tvé osobě soustředení síly, maximálně, ale z tvé osobnosti, to ne...tohle je jenom ale kosmetická vada...

Přejdeme k otázkám...
Zodpověz:
1. Které styly boje se světelným mečem jsou zakázány?
2. Jaký trest je za spam?
3. Po jak dlouhé neaktivitě by byl tvůj účet smazán?

Oprav tento text:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth -F06
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 06.3.2009 14:38:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darth -F06 »

1:Vaapad. Kvůli své obtížnosti

2:Sapmování je přísně zakáazno, následuje hodnost Spamer

3: po 1 měsíci neaktivity je účet smazán

Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct.Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou.To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM.
Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?!Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

test je dobře, brzo ti udělám výcvik...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“