Seth Alec (Ryen) /EW/

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Seth Alec (Ryen) /EW/

Příspěvek od Ryen »

(Pozn.: Postava kdysi započala výcvik, který nedokončila - nyní je ovšem znovu volně k mání, aby odstartovala svou cestu opět od začátku u moderátora, který se jí ujme. ;) )

Jméno:
Seth Alec

Titul:
padawan

Rasa:
Arkanián

Rok narození:
36 BBY

Planeta narození:
Arkania

Životopis:
Seth má na své rané dětství jen pár mlhavých vzpomínek. Jsou jeho jediným pojítkem s minulostí, protože v Chrámu se o životě před výcvikem moc nemluví. Sethovi rodiče byli také oba Arkaniané, ovšem zřejmě se věnovali více svému zaměstnání než synovi. To lze usoudit z toho, že si chlapec pamatuje, jak žil v přepychovém domě, pamatuje si tvář své chůvy, ovšem obličeje rodičů si nedokáže vybavit vůbec. Další mlhavé vzpomínky naznačují, že byl nejspíš rebel již od mala. Samé konflikty, rozbité věci, dokonce i šarvátky... Na svůj tehdejší věk zkrátka pěkné "kvítko". Jediná Sethova jasná vzpomínka je na jeho poslední záchvat zuřivosti. Už neví, proč se tak horlivě hádal s rodiči, ovšem pamatuje si, že tehdy použil nevědomě Sílu zesílenou svým hněvem a málem zdemoloval půl pokoje. Rodiče se poté natolik svého syna báli - nebo prostě už nezvládali jeho výchovu -, že se ho rozhodli v jeho pěti letech odvézt do Chrámu a předat do péče Jediům.
Ovšem i v Chrámu se začala brzy projevovat jeho horlivost a prudká povaha. Starým mistrům určitě svým chováním udělal pár vrásek navíc a párkrát do svých lumpáren zatáhl i své spolužáky, i když jim nechtěl problémy působit schválně.
Sethův temperament se samozřejmě odrážel i na jeho schopnostech - vynikal v boji a používání Síly navenek, ovšem na druhou stranu těžko nacházel klid mysli a neměl trpělivost na meditace a vycítění Síly.
Chlapec se snaží dělat věci podle pokynů mistrů, ovšem stále mu zůstává v paměti, že zatím nikdy nebyl v Síle silnější, než když ji tehdy použil v záchvatu hněvu.

Barva čepele:
zelená

Světelný meč:
jeden jednočepelový meč

Styl boje s mečem:
Makashi a Shien

Schopnosti:
základy odhození
vysoké skoky
Silové vylepšení fyzických schopností (samozřejmě jako naprostý začátečník)

Schopnosti jako Jedi:
Vlna
Elektrický rozsudek
Tělo Síly

Vzhled a charakter:
Seth je vyšší šlachovité postavy s krátkými velice světlými vlasy. Má samozřejmě bílé oči.
Je horlivý a má prudší povahu. Nerad zůstává stranou dění a má problém s přijímáním autorit ve chvílích, kdy se s nimi názorově rozchází. Často jedná na vlastní pěst.

Zajímavosti:
- Seth osobně je vnitřně přesvědčen, že tím Vyvoleným, o kterém se "šeptá" není Anakin, ale Whie Malreaux.
- Velmi touží stát se žákem mistra Windua, protože právě jeho nejvíc obdivuje a respektuje. Také doufá, že by se s ním jako mistrem mohl někdy začít učit techniku vaapad.

Rozsah znalostí SW:
obě filmové trilogie, Clone Wars (film+seriál), hry (Jedi Outcast, Academy a Force Unleashed I, Episode I - Racer, Battlefront 1 a 2), knihy (většinou z období Klonových válek, Nové Republiky a invaze Yuzhann Vongů + naučné knihy o SW z období obou trilogií), net (cswu apod.)

Odhadovaná četnost hraní:
Většinou denně či obden.

Kontakt:
e-mail: Rien.S@seznam.cz
facebook: Vít Ryen Šmejkal
Naposledy upravil(a) Ryen dne 23.11.2012 22:34:59, celkem upraveno 5 x.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Fajn, takže začneme. ;)

Přihláška vypadá dobře, jen drobné výhrady a otázky:
- v kolika letech jsi byl poslán k řádu Jedi?
- můžeš mi pár slovy popsat schopnost 'silové vylepšení'?
- toho mistra Windua skutečně zatím necháme stranou, můžeš ale opravit ve smyslu, že toužíš po tom, aby Tě v budoucnu trénoval...
- snaha přežít Order 66??? Tak tohle jsem asi nepochopil... :D

Jinak životopis pěkný, takže až se přehoupneme přes těch pár bodíků, posuneme se k testům z pravidel.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Ok, takže:
- Do řádu jsem byl přijet v pěti letech
- Silové vylepšení znamená vylepšení fyzických schopností Sílou (síla, vytrvalost apod.), ovšem jak jsem psal - teprve se je začínám učit
- Ok nerad se vzdávám Windua, ale dobře :D Nechávám tedy výběr mého mistra volný s tím, že moje postava touží stát se padawanem Macea, protože ho velmi respektuje a obdivuje ;)
- s tou snahou přežít - někde na fóru jsem na to narazil jako na příklad plánů postavy a docela se mi to zalíbilo :D ale ok, smažu to, vážně to zní divně ;)

Tak to by snad mělo být všechno, upravím to i v životopise. :)
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dobře, to by mohlo být...

Nyní přistoupíme k testu:

1) Ve kterém období je nejpříhodnější založit si postavu Sitha a proč ??

2) Kolik misí musí hráč splnit, aby dosáhl hodnosti 'mistr Jedi' ??

3) Může mít padawan, začínající výcvik, dvoučepelový světelný meč ??

Úprava textu dle pravidel:

Toydaria, tajná základna Separatistů

Bao byl jen kousek od místa neštěstí, proto byl u raněného vojáka nejdříve.
"Běž pryč, nebo Tě trefí, chlapče!" zařval zraněný klon a hlava mu opět poklesla. I přes jeho varování mladík nedbal nebezpečí a přiběhl k němu, zvedl jej ze země a odbelhal se do úkrytu za neustálé střelby droidů.
To bylo o chlup... proběhlo mu hlavou, když opatrně pokládal klonového seržanta před zdravotníkem.
"Děkuji Ti, kluku..." pronesl tiše, načež upadl do bezvědomí. Zdravotník si jej poté vzal na starost.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Ok, takže:

1.) Nejpříhodnější je období Mandaloriánských válek, protože v dalších obdobích už je tu pravidlo dvou (mistr a učedník) a jelikož nemůžeme hrát za známou postavu, tak bychom mohli hrát max. za temného Jedi

2.) Hráč musí absolvovat výcvik a úspěšně dohrát dalších šest misí (jednu k získání hodnosti Rytíř a dalších pět k hodnosti Mistr), přičemž hlavní charakter je Jedi

3.) Ne, začíná s klasickým světelným mečem, upravit ho lze až po povýšení

Úprava:

Toydaria, tajná základna Separatistů

Bao byl jen kousek od místa neštěstí, proto byl u raněného vojáka nejdříve.
"Běž pryč, nebo Tě trefí, chlapče!"
zařval zraněný klon a hlava mu opět poklesla. I přes jeho varování mladík nedbal nebezpečí a přiběhl k němu, zvedl jej ze země a odbelhal se do úkrytu za neustálé střelby droidů.
To bylo o chlup...
proběhlo mu hlavou, když opatrně pokládal klonového seržanta před zdravotníkem.
"Děkuji Ti, kluku..."
pronesl tiše, načež upadl do bezvědomí. Zdravotník si jej poté vzal na starost.
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Výborně, test i úprava textu dopadly na jedničku, takže výcvik očekávej v dnešeních večerních hodinách.

Zbývá jen zeptat se Tě, zda máš k výcviku Ty sám nějaké připomínky, či přání? (kromě již zmíněného vytouženého výcviku pod Macem Winduem) :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

Nn kromě přání být u Windua nic... Snad jen připomenutí, že jsem se jako malý dotkl Temné strany, takže samozřejmě nechám na tobě, jestli to nějak ovlivní mistrovo chování ke mně. ;)

Jinak díky a budu nadšeně očekávat začátek výcviku
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=50445#50445
Výcvik založen... :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Re: Seth Alec (Ryen) /EW/

Příspěvek od Ryen »

Postava je opět volně k mání pro moderátora, který se jí ujme a začne s ní "kariéru" opět od začátku!

Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Seth Alec (Ryen) /EW/

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak jsem se rozhodl, že se tě ujmu. Jen bych měl rád poznámek před tím, než začnu rozmýšlet, co s tvou postavou.

1, Chtěl bys udělat nějaké změny v životopise, nebo ponechat tak, jak je?

2, V kolika letech chceš začít hrát? Klasicky v období před rytířskými zkouškami, nebo i dříve?(po přidělení mistra, v patnácti, ... před zkouškami beru cca 18-19, dle dohody třeba i později) -> od toho se také bude odvíjet období, kdy začneme.

Test ti dávat nebudu, už jsi jeden absolvoval, takže jakmile doplníme tyto informace, tak budeme moci začít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Re: Seth Alec (Ryen) /EW/

Příspěvek od Ryen »

Díky, že jsi se mě ujal ;)

- Životopis jsem trochu upravoval, když jsem obnovoval postavu, takže mě takhle celkem vyhovuje. Ale pokud bys ty k němu měl nějaké výhrady, tak určitě něco změnit můžu.

- No docela rád bych začal v období, kdy mi přidělí mistra a stanu se tak padawanem, pokud to nevadí? Abych si to s postavou prošel všechno pěkně od začátku. ;)
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Seth Alec (Ryen) /EW/

Příspěvek od Jordi Linx »

... co jsem si procházel, tak bylo vše v pořádku. Neslibuju, že výcvik založím dnes, ale zkusím, případně až v So ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“