Lucia Rabbit

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
von_rabbit
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 09.3.2011 21:19:39

Lucia Rabbit

Příspěvek od von_rabbit »

Jméno: Lucia Rabbit

Planeta narození: Coruscant

Věk: 19

Rasa: Firrerreo

Hodnost: Kadet

Životopis: Narodila jsem se do rodiny obchodníka, kterému se ne příliš dařilo, a to musel živit ještě sedm hladových krků. Proto jsme si já a mí bratři vytvořili silný majetnický instinkt a když nám bylo asi osm, začali jsme pořádat vloupačky, ve kterých jsem vynikala především já. Později jsem zjistila, že to bylo díky Síle, kterou jsem částečně ovládala. V pozdějších letech jsem začala krást vše, co mi přišlo pod ruku, a nezřídka jsem musela okradnuté lidi zabít. Postupem času mě to začímalo bavit. Bylo to jako droga. Po několika letech, kdy jsem začínala být hlavním rodinným zdrojem peněz, jsem podnikla útok na odletové ploše v Coruscantu, když se mi nedostávalo dostatku vražd. Naštěstí jsem stihla prchnout a nenechala jsem žádné svědky. Ale poté jsem si uvědomila, že dostatečný počet obětí mi může dodat válka. Byla jsem v pokušení přidat se k separatistům, ale po zjištění, že ničení ddroidů mi pomáhá stejně, jsem se rozhodla přidat k Velké armádě republiky.

Hlavní zbraň: RT-97C

Záložní zbraň: DC-15s poboční blaster

Styl boje: Krutý, frontální

Vzhled: Má vyvinuté vnady, jinak celkem průměr

Povaha: Zlá, občas příliš krutá, pro možnost ničit droidy se přetrhne, majetnická

Schopnosti v Síle: Force Valor (na dobré úrovni), ráda by se v budoucnu naučila telekynezi

NeSilové schopnosti: svádění, střelba, survival, běh

Znalosti o SW: obě trilogie, omalovánky

Poznámky: Psychicky nemocná - závislost na ničení a zabíjení

Kontakt: lkralikova@atlas.cz
Naposledy upravil(a) von_rabbit dne 10.3.2011 21:29:54, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Podotýkám, že si tě neberu. Ale coby moder beru za povinnost ti říct, že tahle "přihláška" bude potřebovat dost upravit.

Především se podívej do sekcí s pravidly (je tam pár hodně užitečných rad) a s povolenými povoláními postav (první v sekci přihlášky na období). A rozhodně si dej trochu víc záležet na životopise, konec konců je to život tvé postavy.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

životopis uznatelný,
jen poznámka, zničení droida není vražda a pokud máš postavu závislou na vraždách a přeorientuješ se na ničení droidů, bude to poněkud slabá náhražka...
a otázka, proč do republikové armády? vzali někoho s psychickou poruchou? (závislost na vraždách jí je podle mě je)? Oni tam nějaké vstupní testy

Schopnosti v síle: jelikož tě nikdo neučil nevíš jak dobře Valor "umíš"
naučit se telekinezi? od koho?


ale nejprv pravidla


Tarris, dolní město

Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Otázky:
1. ) Kolik lze na akademii vytvořit profilů?
2. ) Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
3. ) V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
4. ) Co dostaneš za spamovani?

pokud správně upravíš text, zodpovíš otazky z pravidel tak muzeme začít
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“