Say Makar (Atalon)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Rein Steep
Učedník
Učedník
Příspěvky: 75
Registrován: 20.3.2011 22:22:11

Say Makar (Atalon)

Příspěvek od Rein Steep »

Jméno:
Say Makar

Titul:
Padawan


Rasa:
Člověk

Planeta narození:
Tatooine


Životopis postavy:
Řev. Řev a pláč. Řev a pláč novorozeněte a radostný smích a pláč matky. Dítě je hned vzato do velkých silných rukou. Je pozvednuto do výše a jsou k němu směrována slova požehnání. Potom je potřísněné krví nešťastníka, který byl ve špatnou dobu na špatném místě. Na to je dáno do náruče matky. U vysokého lůžka stojí veliký muž s bradkou upletenou do copánku. Tváří se naprosto vážně a zamračeně, ale je na něm vidět trocha štěstí i radosti. Vždyť se mu narodil syn. Narodil se mu v pořádku zdravý syn. Say Makar...
Say se narodil do kmenu pouštních nomádů žijících na úpatí hor. Byli to divocí, ale čestní lidé, kteří se starali o svoje záležitosti a o okolní dění a život ve městech se nezajímali. Z počátku se stávali obětmi tuskenů, ale časem se naučili bránit a vydobyli si od nich náležitý respekt, čímž se zbavili největšího aspektu ohrožující jejich žití.
Požehnání i potřísnění krví nevinného bylo součástí rituálu, který se v tomto kmenu už po staletí udržoval. V průběhu onoho rituálu vycítil z malého dítěte místní mudrc a věštec velkou sílu a předpověděl, že se stane velikým a mocným bojovníkem a ochráncem kmene. To se v historii kmene při obřadu stalo poprvé a tak byla v kmeni uspořádána veliká slavnost.
Veliké ohně a hlučné veselí vyvolali obavy u tuskenských nájezdníků, kteří tábořili nedaleko kmene. Onu slavnost vzali jako vyjádření agrese a během několik příštích dnů zformovali válečnou výpravu, která měla za úkol zničit kmen jednou pro vždy.
Bitva byla krátká a tuskeni byli zahnáni. Vítězství ale nebylo hodno radosti, jelikož skoro celý kmen padl v boji. Rodiče Saye Makara byli bohužel oba zabiti a tak se malého dítěte ujal mudrc kmene. Přeživší se museli přemístit do nejbližšího města, protože v tak malém počtu neměli šanci v poušti přežít. Cesta byla dlouhá a těžká a mudrce stála život. Dítě zůstalo opuštěné ležet u mrtvého těla mudrce zhrouceného u stěny vysoké budovy.
Díky Síle, kterou bylo dítě obdařeno, přežilo studenou noc. Druhý den, kdy se ulice znovu zaplnili lidmi, si dítěte povšiml coruscantský obchodník, který byl na Tatooine za obchodem. Měl dobré srdce a slabou vůli a tak dítě vzal a odnesl na svou loď. Obchodník nebyl na své cestě sám. Kvůli problému s pašeráky coruscantského zboží cestoval i s mistrem Jedi. Byl jím Kit Fistem. Ten se s dítětem o několik chvil později setkal a uvědomil si v něm jeho Sílu. Po splnění své mise s pašeráky si dítě vzal k sobě a odletěl s ním na Coruscant, do chrámu Jedi.

Tak se Say dostal k Jediům a začal se vyučovat v jejich způsobech. Rychle rostl a rychle se učil. Jak to tak bývá, dítě si vybuduje silný vztah s tím, kdo jej nalezne a tak tomu bylo i se Sayem Makarem a Kitem Fistem.

Herní období:
Období před klonovými válkami /Klonové války
Věk ve výcviku: 17 let

Barva čepele:
Tmavě oranžová


Světelný meč:
Jeden jednočepelový meč
Jednoduchý tvar i vzhled. Něco na způsob meče Rahma Koty.


Styl boje se světelným mečem:
Soresu, Ataru


Schopnosti:
Telekineze – odhození, přitažení, manipulace s předměty
Akrobacie
- Síle bych dal trochu volnosti než rozepisovat konkrétní příklady jejího použití ...

Vyzná se v etice a v etiketě.
Co se týče techniky, s tou se moc rád nemá a splňuje jen to, co splňovat musí. Jen své pilotování se snaží dobrovolně zlepšit, jelikož je mu známo, že Jediové létají velmi často a to třeba i za válečnými účely a Say nerad bývá ten horší.
Nepatří tedy ke špatným pilotům, ale ani zdaleka ne k těm nejlepším.


Schopnosti jako rytíř Jedi:
Telekineze na vysoké úrovni. Hranice začínají mizet a co bylo dříve nemožným se protlačuje do reality. Uvěznění v temné jeskyni se dá nyní řešit rozbitím jejích stěn.



Vzhled:

Kód: Vybrat vše

http://www.asianpopcorn.com/battle_images/Tatsuya_Fujiwara_19022010090157.jpg
Charakteristika:
Say už od svých dětských let nepatřil mezi společenské typy. Dalo se to očekávat, rodičovské něhy se mu příliš nedostalo. Svou důvěru plně vložil do Kita Fista a mistra Yody. Síla a učení Jediů se staly celým jeho životem a tomuto životu dával vše co měl. Je poslušný a respektuje autority. Tyto vlastnosti mu však kontroluje jeho vrozená inteligence a rozum. Skoro nikdy se nedostal s nikým do vážnějšího sporu, čímž vděčí své zdvořilosti a nezkaženému charakteru.
Svým schopnostem v Síle naplno věřil, ale i tak dával hodně svého času a sil do zlepšení své tělesné kondice a i posilování celého těla. Nechtěl být na síle závislý. A taky se jemu samému líbily vyrýsované křivky jeho svalů, přidávalo mu to na sebevědomí i uznání sebe sama.
Procházel obdobím, kdy se rozhodoval, jestli se více věnovat boji se světelným mečem nebo síle samotné. Rozhodl se tomu nechat volný průběh a za následek to mělo přirozené spojení těchto dovedností. V soubojích s mečem našel opravdové zalíbení díky zapojení do něj své vrozené elegance a umění akrobacie, kterou měl velmi rád. Dávala mu krásnou volnost, věnoval spoustu času na její zdokonalování. Naučil se užívat si své umění a to i v Síle. Jeho povaha nebyla agresivní či ani v tom nejmenším smyslu, ale jeho používání Síly takové bylo. Možná není agrese ten správný pojem, samozřejmě že není, neshoduje se to s jedijským kodexem. Say se ale naučil užívat Sílu přednostně k uvedení okolních předmětů či čehokoli jiného do pohybu. Ať pomalého a opatrného, tak rychlého a prudkého.


Rozsah znalostí o SW:
Epizody I-VI, seriál Clone Wars, hry: Jedi Outcast, Academy


Kontakt:
441822946, e-mail: filip.stowasser@seznam.cz - mail je spolehlivější. Nebo klidně PM sem.
Naposledy upravil(a) Rein Steep dne 22.3.2011 21:35:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Vítej, rád bych si tě vzal pod křídla pokud nemáš námitky.

K tvé přihlášce mám pár námitek, ale většinu spíš otázkovou. Zaprvé, ten životopis, je dost neobvyklé mít takhle dokonalé vzpomínky na dobu kolem svého narození, nebylo by od věci to trochu zamaskovat, kupříkladu využít meditační vize vlastní minulosti při níž se to dozvěděl, nebo tak něco. Potom, ten pevný vztah s Kitem Fistem, ten mít můžeš ale tvým mistrem nebude (jen pro pořádek). U Síly bych si rád ověřil zda jsem to pochopil správně, Say má běžné základní znalosti ale jednoznačně se specializoval z vlastní vůle na telekinezi? S tím souvisí i další, ke schopnostem můžeš přidat i něco málo dalšího z nesilových, například by mě zajímalo jaký má vztah k pilotování. A jako poslední splním moderskou povinnost a vynadám ti za dalšího sirotka s Tatooine, ale to předělávat nemusíš, originalitu to má a ta se počítá.

Uživatelský avatar
Rein Steep
Učedník
Učedník
Příspěvky: 75
Registrován: 20.3.2011 22:22:11

Příspěvek od Rein Steep »

Tákže, k té konkrétnosti. Nebral jsem to jako vzpomínky. To při psaní životopisu neberu snad nikdy. Samozřejmě o tom Say vůbec vědět nemusí, pokud mu to někdo neřekl. Jen jsem o něm uvedl informace.
Padawan Kita Fista - to jsem tam měl napsáno nejdříve, ale dostal jsem radu, abych to dal pryč. Tak jsem učinil. Myslím tedy, že ten blízký vztah k němu by žádný problém být neměl. Příklad Ahsoky a mistra Ploo.
K těm schopnostem doplním na co jsi se ptal... - Ano, sám se zaměřuje na telekinezi.
A co se týče sirotka z Tatooine, tak to opravdu žádnou vinu necítím :) Žádné další životopisy jsem si nepročítal, jestli si náhodou tenhle původ nevybral někdo jiný.

- Jdu na úpravu.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Dobře ještě se zeptám jestli máš nějaká konkrétnější přání ohledně obsahu výcviku a jinak tady je test:

1. Můžeme na fórum dávat reklamy?
2. Jak se značí v příspěvcích myšlenky postav?
3. Kolik smí mýt hráč na Akademii účtů?
4. Přepiš do správného tvaru:

Korona hvězdy Felix I; výzkumná loď: Šéfe! křičel na celé kolo technik až byl slyšet takřka napříč lodí. Co je zase, to mi nemůžou dopřát deset minut klidu? pomyslel si kapitán předtím než celý brunátný zařval před svou kajutou. Co je! Technik nadskočil a celý se zasekl, nakonec ze sebe ale přece vypravil. No, myslel jsem že byste chtěl vědět že nám selhaly tepelné štíty.

Uživatelský avatar
Rein Steep
Učedník
Učedník
Příspěvky: 75
Registrován: 20.3.2011 22:22:11

Příspěvek od Rein Steep »

Přání... Spíše ne. Nechám to na tvém charakteru a citu ;)

1. Jak pravidla říkají, nikoliv. Moderátoři by to sice obejít mohli, ale jak bylo psáno, měli by jít příkladem. Takže odpověď zní NE.
2. Kurzívou - bžfďfň
3. Jeden. (...)
4. -->

Korona hvězdy Felix I; výzkumná loď:

"Šéfe!" křičel na celé kolo technik, až byl slyšet takřka napříč lodí.
Co je zase, to mi nemůžou dopřát deset minut klidu? pomyslel si kapitán předtím, než celý brunátný zařval před svou kajutou.
"Co je!" Technik nadskočil a celý se zasekl, nakonec ze sebe ale přece jen vypravil:
"No, myslel jsem, že byste chtěl vědět, že nám selhaly tepelné štíty..."

/ - dovolil jsem si opravit i něco málo z pravopisu...

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Vše správně, takže výcvik založím někdy dnes, nebo nejpozději zítra.

Uživatelský avatar
Rein Steep
Učedník
Učedník
Příspěvky: 75
Registrován: 20.3.2011 22:22:11

Příspěvek od Rein Steep »

Fajne. Díky, těším se.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Výcvik založen:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=51340#51340

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“