CT-4851 "Wrench"

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

CT-4851 "Wrench"

Příspěvek od The Wrench »

Jméno/Označení: CT-4851, kvůli nadání pro techniku přezdíván "Wrench"

Povolání: Klonový voják (Republika)

Hodnost: Kadet

Rasa: Klonovaný člověk (vzor Jango Fett)

Planeta naklonování: Kamino

Životopis postavy:
Naklonovali mě na Kaminu v první vlně klonových vojáků, která se později účastnila boje na Geonosis. Na Kaminu jsem byl průměrný voják, ale nadprůměrně technicky nadaný. Později jsem byl převelen do Výcvikového střediska polních inženýrů, a i tam jsem mírně vynikal.

Hlavní zbraň: DC-15a

Záložní zbraň: DC-15s a vibronůž

Styl boje: Defensivní, snaží se aby jej nic nemohlo zaskočit, a rád útočí ze zálohy, případně využívá cokoli v krajině (odstřelování skal, nařezávání stromů)

Schopnosti: Technické nadání, dokáže spravit cokoli od příručního blasteru po dělovou loď (pokud není v rozkladu :D), má slušnou mušku, a hackování různých terminálů mu také nedělá problém

Vzhled: Rázné rysy jako Jango Fett, přes pravou polovinu tváře má vytetován znak Republikové armády, má poněkud hlubší hlas než ostatní klonové (někteří tvrdí že je to tím jak dýchá motorové plyny když se hrabe v nějaké lodi)
edit:
takže vypadá nějak takhle
Obrázek

Poznámky: Touží po členství v 501st legii jako bojový inženýr a touží po získání kapitánské hodnosti

Charakteristika: Přátelský, mírně škodolibý, chladnokrevný, upovídaný

Rozsah znalostí o SW: Star Wars Trilogie i Prequel Trilogie, TCW všechny série (a doufejme že brzy i ta pátá :) ), Jedi Academy, Republic Commando, Star Wars: The Last Jedi (četl jsem pouze v originále), často prohledávám wookiepedii

Odhadovaná častost hraní: Jedenkrát denně, mimo nějaké zvláštní případy

Kontakt: skype: wrench.spade ICQ: 613227537 E-mail: benjamin.dormio@gmail.com Jabber: jeremys@jabbim.com
Naposledy upravil(a) The Wrench dne 20.8.2012 16:11:21, celkem upraveno 1 x.
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: CT-4851 "Wrench"

Příspěvek od Marinho »

přihláška se zdá být v pořádku, ten jen povinný test a můžeme začít :)

1) Za jakých podmínek si smí hráč vytvořit další postavu ?

2) Jak se na fórum vkládají odkazy ?

3) Jaká výjimka pro používání vulgarismů při hře ?

4) Vyznač v textu přímou řeč, myšlenky atd.

Almas, Akademie Jedi, hangár
Ta moje kobka se najednou nezdá tak malá a neútulná. Pomyslím si při pohledu na "To", co nás má dopravit stovky kilometrů daleko, v horším případě nás dostat i zpátky. Ztěžka jsem polknul. A kávovar funguje? Chtěl jsem si rýpnout, ale raději jsem to nevyslovil nahlas. Nechtěl jsem riskovat nepochopení vtipu a následné ochladnutí vztahů hned na začátku. Se zájmem jsem pozoroval trup lodi a přemýšlel, jakým způsobem to drží pohromadě. Když jsem viděl každý nýt a kus plechu jiný, litoval jsem, že jsem loď zkoumal blíž. Stav této lodi asi odpovídá ceně života toho Hutta ne? Neuhlídal jsem se poznámku jsem vyslovil nahlas. Snad jen potichu, pro jistotu jsem na závěr přidal nenápadné zachrmlání.
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Uživatelský avatar
The Wrench
Kadet
Kadet
Příspěvky: 22
Registrován: 13.8.2012 09:16:11

Re: CT-4851 "Wrench"

Příspěvek od The Wrench »

1) Postava musí být v jiném období a musí být vytvořena až po dokončení prvního výcviku nebo moderátora první postavy
2)

Kód: Vybrat vše

www.forceacademy.net

tedy pomocí [*code] a [*/code] (bez hvězdiček)
3) V přímé řeči nebo v myšlenkách postavy, pro zachování reálnosti
4)
Almas, Akademie Jedi, hangár
Ta moje kobka se najednou nezdá tak malá a neútulná. Pomyslím si při pohledu na "To", co nás má dopravit stovky kilometrů daleko, v horším případě nás dostat i zpátky. Ztěžka jsem polknul.
A kávovar funguje?
Chtěl jsem si rýpnout, ale raději jsem to nevyslovil nahlas. Nechtěl jsem riskovat nepochopení vtipu a následné ochladnutí vztahů hned na začátku. Se zájmem jsem pozoroval trup lodi a přemýšlel, jakým způsobem to drží pohromadě. Když jsem viděl každý nýt a kus plechu jiný, litoval jsem, že jsem loď zkoumal blíž.
Stav této lodi asi odpovídá ceně života toho Hutta ne?
Neuhlídal jsem se poznámku jsem vyslovil nahlas. Snad jen potichu, pro jistotu jsem na závěr přidal nenápadné zachrmlání.

omlouvám se jestli sem někde nevyznačil přímou řeč nebo myšlenky, ale u cizího textu se to přece jenom dělá hůř :)
One commando? He's talking about my pod brother!


Uživatelský avatar
Marinho
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 413
Registrován: 16.2.2012 21:17:57
Bydliště: Elpizies
Kontaktovat uživatele:
Bonaire

Re: CT-4851 "Wrench"

Příspěvek od Marinho »

aby to bylo všechno v pořádku, tady je odkaz na výcvik

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=3803
LOCK
"Admini nejsou banda emocionálně nestabilních hňupů."
- MrTukan

jako moderátor i hráč odpovídám ve všední dny mezi 8:00 a 16:00 až na ojedinělé výjimky

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“