Dali Chanar (Phate)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Drageon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 17.2.2011 13:39:08

Dali Chanar (Phate)

Příspěvek od Drageon »

Jméno: Dali Chanar

Titul: Padawan

Rasa: Mon Calamari

Datum narození: 40 BBY

Planeta narození: Mon Calamari (Dac)

Životopis postavy: Na své dětství nemá moc vzpomínek, většina je spíš zamlžená. Pamatuje si však proč ho rytíři Jedi odvedli do svého chámu k výcviku. Bylo to kvůli ochraně jeho, i okolí, kvůli náhodným výbojům Síly, které jako malý chlapec nemohl ovládat a byl nebezpečný sobě i ostatním ve svém okolí. Jeho rodiče kontaktovali řád, který si ho po prozkoumání vzal pod svá křídla, aby mu pomohl naučit se kontrolovat výboje a být zdatným uživatelem Síly. Pobyt v chrámu mu už od začátku příliš nevyhovoval a v každé volné chvíli se snažil budovu prozkoumávat a dostávat se i do zakázaných prostorů. Nejvíc ho baví cvičení s mečem a používání síly, naopak kvůli své neustálé touze po dobrodružství nesnáší jakoukoliv výuku teorie, zejména dějiny.

Barva čepele: Zelená

Světelný meč: Jednočepelový meč

Styl boje s mečem: Djem So, Makashi

Schopnosti: Telekineze, velké skoky, meditace (pro zvládání výbojů síly),

Schopnosti jako Jedi: zlepšení předchozích, ovládání mysli,

Vzhled, poznámky: Výška 180 cm, hnědá kůže s nádechem zelené, vytrénovaná postava, dobrodružná a akční povaha, raději koná než se vyptává

Odhadovaná častost hraní: Jednou denně, při nejhorším obden

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Dali Chanar

Příspěvek od Phate »

Vítám tě zpět mezi námi :) K přihlášce žádné výhrady nemám, takže se tě pouze zeptám v jakém věku chceš hrát a máš nějaké přání ohledně obsahu a směřování výcviku? Zároveň ti dám klasický test z pravidel, která byla od tvé návštěvy lehce pozměněna a menší připomenutí rozhodně neuškodí.

Test:
1) Kdo všechno může přispívat do archívů?
2) Kolik postav může mít hráč v jednom období?
3) V jakém případě je možné používat vulgární, nebo urážlivé vyjadřování?
4) Uprav příspěvek podle pravidel fóra:

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť: Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe.
Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech. Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo. Mám tady schůzku s Jorlem. Řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Drageon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 17.2.2011 13:39:08

Re: Dali Chanar (Phate)

Příspěvek od Drageon »

Díky za přivítání :D chtěl bych hrát okolo 16, 17 let.

1)Pouze archiváři a moderátoři. Ostatní musejí mít svolení vrchního archiváře.
2)Každý může mít pouze jednu postavu ve stejném období.
3)Je to možné pouze v přímé řeči a myšlenkách postavy, jinak je to zakázané.
4)

Nar Shadaa, obchodní čtvrť:
Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe. Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech. Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo. Mám tady schůzku s Jorlem. Řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Dali Chanar (Phate)

Příspěvek od Phate »

Ok, skoro dospělý pulec :) Test je v pořádku, výcvik nahodím během dneška, nebo zítřka.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Dali Chanar (Phate)

Příspěvek od Phate »

Omlouvám se, že to tak trvalo, ale výcvik najdeš zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4390
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“