Přihláška: Doermund Kirro (GK)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Přihláška: Doermund Kirro (GK)

Příspěvek od Reiven »

Jméno: Doermund Kirro
Pohlaví: Muž
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Rok narození: 41 BBY
Aktuální rok: 26 BBY
Planeta narození: Chandrila
Životopis:
Doermund Kirro se narodil na planetě Chandrila, která se těšila výhodné pozici podél Perlemianské obchodní cesty. Doer neměl příležitost svoji rodinu opravdu poznat, protože byl rodičům odebrán již ve třech letech, ale z toho, co se později dozvěděl, byli jeho otec a matka úspěšnými cestovateli a archeology na volné noze. Tato skutečnost ho nijak nepřekvapovala, protože on sám byl od malička obdařen touhou objevovat různé ztracené civilizace a skrytá zákoutí tajemného vesmíru.

Doer své dětství v Řádu Jedi od prvního okamžiku miloval a nijak zvlášť neprojevoval touhu vrátit se k původní rodině. Už jako youngling projevoval obrovský zájem o vědění a moudrost, kterou mu měli ztělesňovat učitelé a instruktoři. Síla ho fascinovala a samotné učení ho naplňovalo radostí. Veškerý svůj volný čas zasvětil touze zlepšovat své schopnosti a dovednosti, aby jednoho dne byl mocným rytířem Jedi.

Pokud netrávil čas studiem nebo meditacemi v chrámových zahradách, tak se s nadšením věnoval fyzickému tréninku - od boje s mečem po bojové umění Teräs Käsi. Je pravdou, že Doer nikdy nepatřil k nejnadanějším šermířům a bojovníkům, ale přesto do výcviku investoval mnoho energie a soustředění. Jeho mantrou vždy byla myšlenka, že každá bytost je schopná překonat v tréninku své hranice a posunout se dál - nezávisle na míře jeho nadání. Každý jeho pokrok v technice byl těžce vydřený, díky tomu si své úspěchy vychutnával a za každý vyhraný souboj, nebo dobře odvedenou techniku, byl na sebe náležitě hrdý.

Mezi jeho nejčastější záliby patřila historie a studium civilizací, které jsou / byli nějakým způsobem spjaté se Silou. Hodiny trávil čas v archívech, kde se ve starých spisech a historických záznamech, snažil najít odpovědi na své filozofické a existenciální otázky. Často nacházel informace o různých společenství , jejichž pohled na Sílu působil sympatičtěji než učení Jedi. Mnohdy se přistihl, že přemýšlí o tom, jaké by to mohlo být cestovat po galaxii a sbírat zkušenosti a vědomosti o Síle mezi lidmi a na místech, kam by se normálně rytíř Jedi nevydal hledat odpovědi na své otázky.

Jeho touha po hlubokém kontaktu se Silou občas vyvolávala u některých učitelů znepokojení a mnozí mistři se snažili dát Doerovi najevo, že intenzivní hlad po poznání bez dostatečné bdělosti a sebekázně může snadno vést k branám Temné strany Síly. Mladý Doermund respektoval rady a lekce svých učitelů a ke každému z nich choval velkou úctu. Postupem času však začal pomalu ale jistě pochybovat o mnohých pravidlech řádu Jedi a samotném učení. Své pochybnosti si však vždycky nechával pro sebe, protože se bál toho, jakým způsobem by mohli učitelé reagovat na jeho vnitřní vzdor vůči kodexu Jedi.

Vnitřní konflikt nahlodal Doermundovu víru, že se jednoho dne stane opravdovým rytířem Jedi a bude ukázkovým příkladem všech ideálů, jenž jeho Řád ztělesňuje.
I přes své pochybnosti se mu podařilo ve svých patnácti letech složit zkoušky a stát se padawanem čekajícím na mistra, jenž by se stal jeho průvodcem a učitelem.

Poznámky pro modera:
- Doermund prožil svoje dětství v Klanu heliosta. S dalšími dětmi vycházel dobře a často jim pomáhal s nezáživným učením a meditacemi, které jako malý kluk hodně prožíval. Díky tomu se stal oblíbeným, ale také terčem legračním poznámek.

- Doermund si získal v dětství dva přátele, jenž mu hodně přirostli k srdci:

1) Horkokrevnou twi'lečku Jiro Asani z klanu Medvěda, která ho neustále porážela v šermu a bojovém umění. Jedná se o velice hravou a vášnivou dívku bojující srdcem. Ze studentů její generace ji nikdo nikdy neporazil.

2) Ne příliš nadaného Kennana Colwina. Colwin pochází ze stejného klanu jako Doermund. Nebyl nikdy příliš mocný v Síle, ale zato velice inteligentní a vynalézavý. Tam, kde si ostatní studenti pomáhali Silou, tam Colwin uspěl pomocí svého brilantního myšlení a dávkou lstivosti. Ostatní o něm říkali, že podvádí a ve cvičných soubojích nehraje fér. Někteří vůči němu byli arogantní a smáli se jeho těžce vynaloženému úsilí plnit úkoly, které vyžadovali Sílu. Doermund mu často pomáhal a několikrát byl učiteli pokárán za to, že se snažil Kennanovi nenápadně pomoct při testech.

- Doermund má staršího bratra, ale o jeho existenci nemá tušení. Enri Kirro je mladým poddůstojníkem ve válečném námořnictvu Galaktické republiky.

Světelný meč: Nemá světelný meč
Barva meče: Touží po tmavě modrém krystalu do světelného meče
Styl boje se světelným mečem: Doermund se při tréninku zaměřuje na kombinaci technik druhé a třetí formy ( Makashi a Soresu ). Nepatří mezi nejlepší praktikanty ale i tak je schopný se efektivně bránit.
Dovednosti:
1) Základy sebeobrany a znalost různých technik bojového umění Teräs Käsi.
2) Základní znalost řízení civilní dopravy na zemi a ve vesmíru.
3) Výborná praxe v různých formách meditace.
Schopnosti Síly: všechny základní silové techniky ( na úrovni, která je přijatelná pro jeho věk, nadání a zkušenosti ), Psychometrie
Schopnosti jako rytíř:
Doermund je hladoví po veškerým vědění týkající se Síly a její podstaty. Jeho ambicí je vnímat, chápat a neustále se posouvat ve všech aspektech Síly, které mu na jeho cestě životem budou dostupné. Na samotném počátku je však pro něj nejdůležitější rozvíjet své nadání v Psychometrii a základních silových technikách.
Jeho další prioritou je trénink se světelným mečem - rád by pokročil a zlepšil své dovednosti v druhé a třetí formě.

Vzhled: Modro-zelené oči, černé vlasy sestřihlé po vojenským způsobu, postava menšího vzrůstu s atletickými rysy. Většinou nosí lehké a praktické oblečení. Poslední dobou si oblíbil ošacení armádního a dobrodružného ražení, které ale nenosí v posvátných prostorách chrámu Jedi. Jeho vzhled symbolizuje nenaplněnou touhu po dobrodružství mimo Coruscant.
Povaha: Doermund byl odjakživa vlk samotář. Není to tím, že by neměl druhé lidi rád, ale prostě se necítí mezi velkým počtem bytostí dobře a trvá mu než si zvykne. Mnohdy se cítí nejistý a špatně přijímá kritiku druhých lidí - hlavně z řad chrámových autorit. Strach z kritiky a z možnosti, že nebude v očích druhých lidí výborný způsobuje, že často upadá do pasti perfekcionismu vůči vlastnímu charakteru a schopnostem. To ho postupně vede k vytváření si příliš náročných cílů, což může pomalu hraničit s bezohledností vůči sobě samému.
Se svými problémy se nikdy moc nesvěřuje, protože nemá rád, když ho druzí lidé utěšují a zachraňují. Vyvolává to v něm pocit nepřijetí toho jaký momentálně je.
Na druhou stranu se jedná o mladíka se silnou vůlí. Je laskavý, nápomocný a oddaný. Útěchu a radost hledá v poznání a propojení se Silou. Toto spojení rád sdílí skrze meditace s dalšími padawany a učiteli. Zkoumání a dotýkání se životních projevů Síly je pro něj stejně důležité jako samotné dýchání.

Rozsah mých znalostí o SW: Filmy, seriál rebels, knihy , PC hry ve stylu KOTOR 1 a 2 + SWTOR, Empire at war, Jedi academy a další.

Odhadová častost hraní: 2x-3x týdně ( někdy i více - hlavně o víkendech )

Speciální přání: Byl bych rád, kdyby se mé postavy ujmul Tukan.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2574
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Přihláška: Doermund Kirro

Příspěvek od MrTukan »

Moc rád bych si Tě vzal, ale s diplomkou a státnicema na krku mám toho času ještě míň než jsem míval dřív. Proto Tě svěřím do šikovných rukou některého z mých moderátorů. Je mi jasné, že se o Tebe porvou. :D

MrTukan
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Re: Přihláška: Doermund Kirro

Příspěvek od Reiven »

Tak tohle nesu ve svém srdci velice těžce :-D Budu se muset jít vybrečet, ale souhlasím a těším se na příjemnou hru s jiným vypravěčem :)
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláška: Doermund Kirro (GK)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Pokud mě vezmeš, jako dostatečnou náhradu za zde Velebného, Blahoslaveného a jediného Tukana, tak ti dneska, či zítra vymyslím a nahodím výcvik. S testem tě nejspíše obtěžovat nebudu, pokud ho vyloženě nechceš.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Re: Přihláška: Doermund Kirro (GK)

Příspěvek od Reiven »

S radostí tě beru a na výcvik si trpělivě vyčkám :)
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1901
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláška: Doermund Kirro (GK)

Příspěvek od Gnost Kohn »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4460
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“