Saaren Anddo

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Merrys
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 27.7.2012 13:51:48

Saaren Anddo

Příspěvek od Merrys »

Jméno: Saaren Anddo

Titul: padawan

Rasa: člověk

Rok narození: 47 BBY

Planeta narození: Corusant

Životopis postavy: Své rodiče jsem nepoznal, tudíž ze sebe budu dělat sirotka. Ale musím uznat, i když své pravé rodiče neznám, chrám Jedi na Corusantu se pro mě stal domovem a druhou rodinou. Nalezli mně před vchodem do chrámu, skupinka padawanů vracejících se z města zpět do chrámu, v malém košíku spolu s hubenou obálkou ve které stálo:Saaren Anddo, je v něm víc než se zdá. Mistři ve mě vycítili Sílu a tak jsem začal svoji dráhu padawana a později snad i rytíře Jedi, bránícího Republiku. Jsem celkem dobrý student, hlavně vynikám v oblasti techniky a pilotáže. V boji se světelným mečem bojuji celkem obstojně, ale je stále co zlepšovat. Proto stále při sobě nosím malou osobní zbraň, kterou mám na zádech v malém, šikovném pouzdru. Jelikož je Corusant živoucím srdcem Republiky, kde je na jedné planetě mnoho ras a tvorů, rychle jsem se naučil základy mnoha druhů jazyků a dialektů. I orientace ve hvězdných mapách i po mapách planet se celkem vyznám. Za nedlouhou dobu budu přidělen ke svému novému Mistrovi.

Barva čepele: fialová

Světelný meč: jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Forma VI - Niman(bojuje-li sám a musí si udržet sílu), Forma IV - Ataru(když nebojuje sám a může se do boje opřít)

Sekundární zbraň: malý blastr na zádech v malém pouzdru

Schopnosti: technika(ovládací panely a konzole, různé druhy zámků, apod.), pilotáž(male stíhačky, ale i o něco větší loď), jazyky a dialekty (základní jazyky a dialekty v oblasti kde je Republika), orientace ve hvězdných mapách a v mapách planet

Schopnosti v Síle: odhad osobnosti, cílů, pocitů, myšlenek, smlouvání a získávaní informací, nevelké schopnosti telekineze

Vzhled: Přibližně 180 cm vysoký, hnědé vlasy, modré oči, malá jizva pod pravým okem(pozůstatek malé potyčky s jiným učněm)

Znalost SW: Viděl jsem všechny filmy SW, plus pár lore, převážně ale okolo období Pádu republiky a Zrození Impéria

Častnost hraní: Každý den, pokud bude možnost a čas

Kontakt: tel.733 566 233 e-mail: davemerry@seznam.cz

PS.: Kdysi jsem zde měl postavu, ale to už je velice dlouho, takže pokud nevadí, zde je nová, Díky =)
Naposledy upravil(a) Merrys dne 26.1.2018 11:54:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Saaren Anddo

Příspěvek od Phate »

Vítej zpět :)

I když si tu hrál, opakování je matka moudrosti, takže si zopákneme pravidla, než se vrhneme na něco dalšího:

1) Kdo všechno může přispívat do archívů?
2) Kolik postav může mít hráč v jednom období?
3) V jakém případě je možné používat vulgární, nebo urážlivé vyjadřování?
4) Uprav příspěvek podle pravidel fóra:

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť: Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe.
Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech. Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo. Mám tady schůzku s Jorlem. Řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Merrys
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 27.7.2012 13:51:48

Re: Saaren Anddo

Příspěvek od Merrys »

Děkuji za opětovné přijetí zpět. :)

K pravidlům:
1) Do archivů mohou přispívat pouze Archiváři, Moderátoři nebo po domluvě a schválení i hráč.
2) V jednom období může mít hráč pouze jednu postavu za kterou hraje.
3) Vulgární a urážlivá slova nejsou dovolena, s výjimkou po dohodě s Moderátorem či s jinou osobou, která vede příběh a to pouze
pokud je to možné zakomponovat do příběhu.
4) Uprav příspěvek:
Nar Shaddaa, obchodní čtvrť:
Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče
prvního z nich nedopadne nejlépe.
Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech. pomyslel jsem si a pokračoval
dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo.
Mám tady schůzku s Jorlem. řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Saaren Anddo

Příspěvek od Phate »

Test je v pořádku, takže se jen zeptám, zda-li máš nějaké přání co se výcviku a první mise týče?
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Merrys
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 27.7.2012 13:51:48

Re: Saaren Anddo

Příspěvek od Merrys »

Žádné zvláštní přání nemám. Jak se příběh začne a povede nechám na Moderátorovi. :fight:

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Saaren Anddo

Příspěvek od Phate »

Dobře, něco tedy vymyslím a během zítřka nahodám výcvik :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Merrys
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 27.7.2012 13:51:48

Re: Saaren Anddo

Příspěvek od Merrys »

Dobrá :)

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Saaren Anddo

Příspěvek od Phate »

Tak dnes už výcvik nebude, ale zeptám se, jestli chceš začít krátce po výběru mistra, nebo chceš postavu trochu starší?
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Merrys
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 27.7.2012 13:51:48

Re: Saaren Anddo

Příspěvek od Merrys »

Můžeme začít po krátce po výběru Mistra, ať mám prostor pro růst postavy a trochu se do toho zase dostanu. :)

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Saaren Anddo

Příspěvek od Phate »

Výcvik založen zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4737
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“