Ann Vrei (pro Jordiho)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 832
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Ann Vrei (pro Jordiho)

Příspěvek od Hayasan »

Jméno: Ann Vrei
Titul: youngling
Rasa: člověk z alespoň 90%, zbytek je taková směska pomalu všeho křížitelného s člověkem
Místo narození: paluba otcovy lodi Star
Věk: 11 let
Datum narození: nějaké období bez velkých změn v Řádu
Klan: Jakýkoliv vhodný

Životopis:
Jeden kapitán malé obchodní lodi, jehož celoživotním koníčkem byla náruč pohledných žen, jednoho krásného dne zplodil se svou třetí milenkou v pořadí důležitosti malé mrně, kterým byla právě Ann. Řád Jedi ji objevil jen pár dní po narození, neboť otcova loď měla zrovna zastávku na Coruscantu a pan Vrei své dítko přeochotně předal, protože potomků měl tolik, že by si s nimi mohl otevřít krám a alimenty nejsou zrovna levnou záležitostí.
Ann vyrůstala v klidu a v pohodě, ostatně jako každý malý Jedi. O nějakých životních traumatech tedy nemůže být ani řeč. Možná občas trošku více zlobila, ale nejednalo se o nic extrémního. I když je malý Jedi, pořád je de facto děcko a absolutní poslušnost snad ani nelze očekávat.
Poměrně důležitou osobou v Řádu pro Ann byla odjakživa její o 30 let starší, nevlastní sestra Lynn. Mají k sobě velmi blízko a Ann od své sestry mívá často soukromé lekce. Dokonce si Lynn ani nevybrala dalšího padawana. Momentálně se soustředí na svou mladší sestru, neboť by byla jen velmi nerada, kdyby skončila v pomocných sborech. Je nutno poznamenat, že Ann rozhodně nechce být padawankou své sestry.
Před pár měsíci složila Začátečnickou zkoušku… ale s vyloženě odřenýma ušima. Vlivem poměrně rychlého růstu v období nastupující puberty je se světelným mečem v ruce nebezpečnější sama sobě, než svému soupeři. Naštěstí přítomný Jedi Ann dost dobře znal, zvážil všechny okolnosti a po pravdě řečeno ji tu zkoušku spíše nechal udělat, než že by ji Ann zvládla. S ostatními částmi zkoušky neměla žádný problém a v té silové dokonce předčila očekávání i těch, kteří ji vyučovali (nejenže nadprůměrné nadání, ale lekce navíc od Lynn zde také hrály nezanedbatelnou roli).
Stihla se už také zúčastnit jednoho younglingského turnaje, kde ale nikoho neoslnila, neboť vypadla hned v prvním kole po poměrně krátkém souboji. Doteď se jí někteří spolužáci pošklebují, protože to byla vážně ostuda. Po tomto nepříjemném zážitku se na další turnaj zcela určitě nechystá a dobrovolně se jej nezúčastní.
V rámci velké masy younglingů je šedá myška, která sice v některých dovednostech je trošku napřed před ostatními, jinde však zaostává, takže se to asi trochu vyrovná.

Lynn Vrei: skoro o třicet let starší, nevlastní sestra. Se současnou mistryní má Ann vzhledem k velkému věkovému rozdílu blíže ke vztahu matka – dcera a nějaký sesterský a rovnocenný vztah v případě Lynn a Ann moc nefunguje. Ann musí poslouchat, jinak se její sestra dokáže proměnit v malý tajfun a o takovou míru pozornosti Ann rozhodně nestojí.
Mistryně Vrei zatím vychovala dva padawany. Na třetího jí nezbývá čas a vlastně ani energie, neboť se své mladší sestře věnuje na plný úvazek. Neustále ji doučuje, kontroluje její přípravu na výuku a pořád dává Ann nějaké lekce navíc. Pro Ann je nejvyšší možnou autoritou a dokáže ji srovnat jako nikdo jiný. V naprosté většině případů stačí už jen pohled, aby Ann sklopila oči k zemi a zanechala svého špatného chování, případně ihned uposlechla.
Sestry mají mezi sebou velmi silné pouto.

Povaha:
Pokud by se však někdo chtěl nějak blíže zajímat o Ann (a nešel by rovnou za Lynn, nebo za nějakým vychovatelem), měl by to trošku složitější. Povrchní kamarády a nějaké známé sice má, ale opravdového přítele postrádá. Nechce se mezi ostatní vtírat a v podstatě si vystačí většinu času sama. Nějakému většímu přátelství se sice úmyslně nevyhýbá, ale ještě nepotkala nikoho,kdo by jí vyloženě sedl a o kompromisy nestojí.
Je to velmi tvrdohlavá dívčina, která se pokouší jít za svým. Nebojí se, dokáže se bránit (byť že rvaček za poslední dobou razantně ubylo. Většinou se pere kvůli nějakým urážkám, nebo vyloženě younglingským problémům). Dokáže být drzá jako opice (s nastupující pubertou se tento její rys spíše zvýrazňuje než aby ustupoval), odmlouvá, poslouchá jen nerada a vyloženě z donucení. Bez diskuse uposlechne jen Lynn a mistry, kteří se proti ní prosadí spíše silou (seřvou ji, ubijí argumenty, žalují Lynn,...).
Ann rozhodně není studijní typ. Učení ji moc nebaví. Upřednostňuje spíše praxi a nějaká teoretická výuka ji moc nevzrušuje. Kdyby nebylo Lynn, prospěch Ann by byl katastrofální, ale díky neustálé kontrole a hrozbě případného trestu (pokud by si Ann neplnila své povinnosti), ji řadí někam mezi průměr. Dokonce se v minulosti objevily pokusy o záškoláctví, ale ty byly velmi rychle ukončeny díky Lynn.
To, co Ann miluje, je meditace. Pokouší se dokonce i o nějaké náročnější techniky, jako je např. meditace v pohybu, ale míra jejích úspěchů je ovlivněna mládím a relativní nezkušeností, byť že je na tom v této oblasti mnohem lépe než její vrstevníci. Dále má ráda jakýkoliv pohyb včetně tréninku, běhu a plavání.

Styl boje se světelným mečem:
zatím jen Schii Cho
Za normálních okolností je průměrným šermířem, ale nyní je šikovná asi jako bantha v porcelánu. Občas působí, jako by snad ani nevěděla, co s vlastníma rukama a nohama.
Silové schopnosti: všechny základní na nějaké rozumné úrovni (běžné pro její věk, přirozeně)
Začíná se projevovat předvídavost a později se přidá i psychometrie

Vzhled:

Až na pár výjimek vypadá jako normální lidská dívka (byť že díky rychlému růstu je dost vychrtlá) s mírně odstávajícíma ušima.
Sytě žluté oči podědila po svých zabrackých předcích. Ve tmě jí svítí jako dvě světlušky (což asi není úplně výhoda) a dokážou působit děsivě.
Po kiffarech má černou barvu vlasů, ale ta ani u lidí není nic neobvyklým.
Twi´leci mohou za její lehce nahnědlou barvu kůže.

Zajímavosti:
- Ann si myslí, že díky chození bez bot cítí větší spojení se Sílou. Jakmile to počasí jen trošku dovolí, Ann v Zahradách zuje boty a chodí naboso. Jenže boty si většinou neuklidí, nebo zapomene, kde je nechala... a zhruba jednou za měsíc je prostě ztratí a potřebuje nové, aby o ně zase za pár týdnů přišla. Je jasné, že Lynn je hrozně nadšená Anninou nepořádností.
- Má zabracké chuťové buňky, ale trávicí systém lidský. Jakákoliv zelenina a ovoce má pro ni chuť bláta. Miluje samozřejmě maso, cokoliv s mlékem a neochuceným tvarohem či jogurtem. Pečivo obecně jí nevadí, ale nevyhledává jej. Pokud Ann sní víc masa, než by bylo záhodnou, má jisté trávicí potíže, jako každý člověk. Díky Lynn ale není vybíravá a zeleninu i ovoce sní, ale nechutná jí to.

Edit: Jsem si trošku upravila postavu, snad nevadí...
Naposledy upravil(a) Hayasan dne 09.1.2020 05:16:04, celkem upraveno 4 x.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6469
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Ann Vrei (pro Jordiho)

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak, s notným zpožděním, ale přeci jen konečně založeno:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =20&t=4761
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“