Ryec A´qyi

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Ryec A´qyi

Příspěvek od Funny »

Poznámka - pro Elinor

Jméno: Ryec A´qyi

Narozena: 40 let před bitvou u Yavinu

Titul: Diplomatka Nové republiky

Rasa: Caamasi

Planeta narození: Caamas

Životopis:
Ryec A´qyi se narodila několik let před klonovými válkami a celé své mládí strávila studiem na své domovské planetě, Caamasu. Během svých posledních školních let vyřešila na Caamasu diplomaticky několik sporů mezi turisty a rychle získala věhlas mezi svými vrstevníky. Poté, co ukončila svá studia, vypukly klonové války a Ryec opustila na dlouhé čtyři roky Caamas a cestovala po celé galaxii. Její jediným cílem bylo zabránit dalším zbytečným krvavým bojům mezi Galaktickou republikou a Konfederací nezávislých systémů, což se jí v několika případech i podařilo. Po skončení klonových válek a vyhlášení Nového řádu se v pouhých dvaceti dvou letech vrátila na Caamas, kde byla přivítána jako hrdinka.

Několik dní před zničením své domovské planety, na žádost Bimmů, odletěla z Caamasu, aby vyřešila jeden místní spor. To jí zachránilo život. Při zpáteční cestě se dozvěděla o zničení Caamasu a narazila na několik desítek svých druhů na výletní lodi, které přemluvila, aby letěli s ní. Několik let se ukrývali na světech v sektoru Shelsha, kde vládlo Impérium, a mezitím se k této malé kolonii přidalo několik dalších přeživších Caamasiů. Bohužel, když došly Ryece všechny peníze, které si stihla vybrat ještě před tím, než byl její účet zablokován Impériem, přestal pro ně být sektor Shelsha bezpečný.

Několik let před bitvou u Yavinu se Ryece podařilo vyjednat pro sebe a své druhy se správkyní monarchistické planety Faid nový domov. Vzhledem k tomu, že nad Faid se neustále nacházela imperiální celní korveta a lehký křižník třídy Guardian, bylo zapotřebí služeb jednoho pašeráka, jenž dokázal dostat Caamasie přes obě imperiální lodě až na povrch planety. Služby pašeráka stály přeživší Caamasie všechny zbývající peníze a pouze mistrovské diplomatické umění Ryecy uchovalo Caamasiům šanci na klidný život. Po zabezpečení svých druhů, kdy se Ryec cítila zavázáná správkyni Faid za pomoc jejímu lidu, přikývla na její nabídku, aby se stala jejím osobním tajným poradcem.

Po vzniku Povstalecké aliance ji začal Faid potichu poskytovat pomoc a Ryec nyní působící jako spojka mezi Faid a Povstaleckou aliancí dokázala vyjednat další pomoc Caamasiům výměnou za korvetu třídy Marauder, jež díky vyjednávání Ryecy Faid potají nakoupil v dezolátním stavu a opravil v tajných a všem až na pár zainteresovaných lidí skrytých loděnicích Faid StarDrive nacházejících se několik desítek metrů pod povrchem planety. Po drtivém vízěství Povstalecké aliance u Yavinu Faid nabídl své tajné loděnice potřebám Povstalecké aliance, oficiálně však do ní vstoupit odmítl. Takto mezi sebou obě strany spolupracovaly po čtyři roky, než bylo Impérium poraženo u Endoru a byla založena Nová republika, jejímž členem se téměř okamžitě Faid stal. Jakmile byli přeživší Caamasiové natrvalo v bezpečí, stala se Ryec jedním z předních diplomatů Nové republiky.

Schopnosti: Dokáže pilotovat spídry a menší lodě, asi do velikosti frachťáku. Neumí zacházet s žádnými zbraněmi a taktika je jí naprosto cizí. Dobré především diplomatické, ale také organizační schopnosti ještě z dob tajné spolupráce s Povstaleckou aliancí.

Poznámky:
Vzhled: 180 cm vysoká, hubená, jemná zlatavá srst, přes týl hlavy a záda se jí táhnou tři pruhy tmavší srsti.
Charakter: Striktní pacifistka, moudrá, zodpovědná, svobodomyslná – klasická Caamasi.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“