Přihláška Master Tomikoso

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Master Tomikoso
Učedník
Učedník
Příspěvky: 1
Registrován: 13.1.2013 19:45:59

Přihláška Master Tomikoso

Příspěvek od Master Tomikoso »

Jméno: Master Tomikoso

Povolání:Padawan

Pohlaví: muž

Rasa: Člověk

Planeta narození: Naboo

Životopis:Narodil jsem se mým rodičům na odlehlém a chudém statku.Nemněl jsem moc kamarádů všem jsem připadal divný.Jednoho dne na louce poblíž našeho statku ztroskotala loď byl v ním mistr Jedi,byl zraněný vzal jsem ho k nám domů a schoval ho tam. Asi o 2 hodiny pozdeji k nám přišli droidi a vyptávali se na nej nic jsem jim neřekl. Pak odešli,mistr u mě vycítil sílu zeptal se mně jestli bych nechtel být Jediem (to byl muj celoživotní sen) a já to přijal a rodiče s tím souhlasili v sedmi letech mě vzal na akademii a stal jsem se padawanem.Rodiče jsem od té doby neviděl.

Barva čepele: Fialová

Světelný meč: Jednočepelový Pozdeji dva jednočepelové

Styl boje se světelným mečem: ovládám Ataru

Schopnosti: Vysoké skoky, mistr mě vedl k Odstrčení

Schopnost jako rytíř: vrhaní meče

Vzhled: vysoký, modré oči a hnědé vlasy, má smysl pro humor,dokáže věci brát vážně


Rozsah znalostí o SW: všechny filmy, všechny díly Clone Wars co vyšly, hry SWTOR. Battlefront 1, Jedi academy.


Odhadovaná častost hraní: jednou za tři dny

Kontakt: tomas11059@seznam.cz,tomas1059@seznam.cz

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška Master Tomikoso

Příspěvek od Jordi Linx »

Zdravím tě, tvou postavu si zatím nebudu brát, ale projdu s tebou přihlášku, protože je tam několik nejasností a věcí, které by potřebovaly doladit.

* Nevím, jak jsi obeznámený s historií univerza Star Wars, ale zdá se mi, že sis spletl s přihláškou období. Zmínil jsi droidy, mistra Jedi a Akademii - pokud myslíš droidy Konfederace, tak jsi se určitě netrefil. Pokud ne a narážíš na Akademii Jedi Luka Skywalkera, tak minimálně přiblížit o jaké droidy se jednalo. A neuškodilo by vyjasnit v jakém období by se to vlastně mělo odehrávat, protože z počátku Akademi Jedi(spíše známe jako Praxeum Jedi) mnoho mistrů nebylo.
* Pak logický fakt -> odtáhl jsi dospělého muže na váš statek úplně sám. Dle údaje později nebylo tvé postavě více jak 7 let - měl jsem tu čest tahat svého vrstevníka o plné váze(a je mi už přes dvacet) a to je sakra výkon, takže zde upravit(mohu poradit, že sis přivez nějakou káru či repulzorové saně a po hodině zápolení ho nějak naložil)
* Dále - havarovaná loď a skoro nikdo si jí nevšimnul, natož tví rodiče? Naboo nebylo tak řídce osídlené a dost pravděpodobně tam fungovala i nějaká orbitální kontrola
* Trocha víc emocí ohledně tvého odchodu od rodiny by také neuškodila - rodiče se jen tak s dítětem nerozloučí, aniž by se to projevilo bez scén
* A možná zkus uvažovat nad jinou planetou. Tedy je to pořád lepší než Tatooine, nekonečná zásobárna Jediů galaxie, ale i tak je Naboo hodně používané. K dispozici jsou tu archívy s planetami, nebo se můžeš klidně zeptat, říci, co daná planeta potřebuje a mohu poradit já, nebo někdo další.
* Vše ostatní je jinak v pořádku, takže až si to projdeš a provedeš nějaké úpravy, tak sem dej vědět a nějak pokročíme dál
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“