Hodnocení pro hráče Zeike-Kal

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Hodnocení pro hráče Zeike-Kal

Příspěvek od R.O.F.L »

Vedl: Cartr, Lukin013 a R.O.F.L
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Alespoň co se týče části, kterou jsem vedl já, tak téměř vždy jsi měl příspěvky nadprůměrně dlouhé, ale za to plné spousty pravopisných chyb, spousty překlepů ap.; jakoby jsi to psal ve spěchu. Navíc jsem měl občas pocit, jako by jsi jen opisoval co jsem napsal. Co se mi dále nelíbilo byl fakt, že jsi neustále všechno psal spíše hovorově (ňák, místo mi psal mě ap.), ale snažil jsem se to tolerovat.

Chování charakteru:
Tady to ze začátku trochu skřípalo, protože bez nějakých dřívějších náznaků, nebo alespoň bez nějaké spouštěcího momentu jsi začal najednou všechny kolem sebe nenávidět a obviňovat, ale naštěstí jsi se pak zase vrátil zpátky do kolejí zbrklého padawana s problémy s ,,klidným spánkem", kde už to moc neskřípalo.
Často mi chybělo nějaké hlubší zamyšlení, ať už nad tvým postupem, nebo prostě jen tak nad nějakou důležitou věcí.

Postup v příběhu: Sem tam jsi se sice snažil předběhnout děj, ale jinak to bylo většinou v pořádku.

Reakce na podněty: Tady to bylo celkem v pořádku, většinou jsi dělal co jsem chtěl.

Využití Síly: Sílu jsi až zas tak moc nevyužíval, tedy až na ty vize, které se ale nepočítají.

SHRNUTÍ: Celkově to hodnotím jako trošku nadprůměrný výcvik, čili nějakých 6,5 bodů z 10

Následky výcviku
+ Zlepšení zacházení se světelným mečem
+ Zvýšena náchylnost ke spontálním vizím
+ Upevněn vztah s Mitrem Foxem
+- Známost s údajným Vykonavatelem Ryenem Averym
- Drobný pokles důvěry Rady ve tvou osobu

Timeline charakteru
3,963 BBY - Úkol s Mistrem Foxem na Tatooinu
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí MW“