Nick Terrcheck - výcvik pro Chacka

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Yavin IV - Akademie jedi

Jak říkám - užij si to, rozloučil se s tebou mistr Corriolan a nasadil vrcholně povznesený výraz. Nicméně lepší být v epicentru jaderného výbuchu než zažít některé z těch obzvlášť vypečených Lukových kázání...


Yavin IV - Akademie Jedi, Skywalkerova pracovna

Rád vás vidím, Kyle a mládeži, přivítal vás mistr Skywalker, toho času pohodlně usazený na křesle a sledující nějaký holografický záznam - který zastavil hned při vašem příchodu, takže jste pozorovali postavu v hnědém plášti jako by zatavenou do modrého světla.
To samé platí i o tobě, Nicku, ačkoli... neměl bys být raději se svým mistrem?
Při posledních slovech trochu povytáhl obočí, jako by čekal vysvětlení.
Jsme tu právě kvůli těm younglingům, ujal se slova mistr Katarn, Liam s Nickem je našli v džungli na zakázané straně chrámu.
"Opravdu?" zeptal se Luke ledově chladně. Neznělo to přímo zlověstně, ale COSI v tom hlase bylo.
Dítka se poněkud přikrčila a tvůj spolubydlící si vpodstatě nevedl o mnoho lépe.
"A co tam dělali?"
Kyle se poškrábal na nose. No, pokud vím, tak křičeli o pomoc, protože kolem obcházelo zvíře, které identifikovali jako rancora. Proto jsme se tam taky s Riennem vydali; a Corriolanův tým byl prostě rychlejší. Jinak si prý stavěli protiimperiální bunkr...
Navzdory vážnosti celé situace se usmíval, vpodstatě od ucha k uchu, jako by mu na tom všem připadalo něco neskutečně zábavné.
Žádný rancor to nebyl, ti vypadají jinak! dostal se ke slovu tvůj spolubydlící, kterému však něco podstatného unikalo. Nařiďte průzkumnou výpravu a my to přesně klasifikujeme podle nejnovější zoologické...
To néjni pravda! BYL to rancor! BYL A BYL A BYL!!! zapojily se do debaty i dosud podezřele zmlklé dětičky.
Luke Skywalker si vás všechny prohlížel a vyloženě z toho mrazilo. A nejen tebe, mistr Katarn taky podezřele zvážněl. Uplynulo asi pět minut, během nichž se tvůj spolubydlící hádal s mládeží o tom, co je a co není rancor, když si Skywalker konečně vzal zase slovo.
To by snad už stačilo.
Kyle, děkuji za informace.

Pak se jeho pohled stočil k tobě.
Nicku, ty jsi byl v záchranném týmu, který je našel nejdřív. Takže chci slyšet tvoji verzi. Celou, kompletní. Bez přídavků a zmírňování.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Yavin IV - Akademie Jedi, Skywalkerova pracovna
No...Já jsem si povídal s mým mistrem když v tom jsme uslyšeli ty výkřiky a běželi jsme za nimi...Tyhle děcka byli na střeše nějakýho bunkru-asi si ho vytvořili...A potom jsem šel za nějakým píštivým zvukem a tam byli ti dva malí tvorové...A potom tam byla asi jejich matka a potom přišel mistr Katarn...A potom jsme šli zpátky sem...Stačí??
Řeknu dlouze mistru Skywalkerovi a ostatním přislouchajícím...
Hmm...Ani toho slavného výroku jsem se nedočkal...

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“