Výcvik pro Dart Odyse (Odys)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Výcvik pro Dart Odyse (Odys)

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, akademie

Tvůj mistr tě zanechal ve svém pokoji, avšak ne samotného.Nechal tě zde se svým droidem. Jeho výuka byla dosti zvláštní, stejně jako tvé přijetí. Žádné obšírné proslovy, vekterých by si nalezl odpovědi na své doposud nevyřčené dotazy. Jen prosté
Nezklam mě. Kdybys měl nějaké otázky, tady se zeptej
vzal si nějakou věc ze svého stolu a spěšně odešel. Mistrovo místo zaujal droid, prý protokolární. Tento droid byl vskutku droid svého pána a sdílel s ním jeho jedinečnost. Většina droidů byla humanoidního typu, dvojnozí se spárovanými končetinami a hlavou, či astromechaničtí, válcovitý trup, pojezdová kola, otočná kopule nahrazující hlavu. Tento droid však takový nebyl.
Droid spočíval na čtveřici jakoby pavoučích nohách, které podpíraly kvádrové tělo ebenové barvy. Ke tmavému kvádru byl přivařen lehce kónický válec na jehož vršku vyčnívala jakási anténka. K atntéce byly přivařené droidovy senzory. Droid se povětšinou držel při zemi, kdy mu jeho široce rozkročené nohy zajišťovaly výbornou stabilitu, ale když všechny nohy napnul a dal pod sebe, dokázal se postavit do výšky o pár centimetrů přesahující metr a půl, což ti nyní dokazoval.
Stál nyní před tebou a bedlivě těsledoval svými senzory a zdálo se jako by v tom nacházel uspokojení. A tak jste v mistrově pokoji stáli dva.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Odys

Příspěvek od Odys »

Korriban, akademie

Můj mistr mě zanechal ve svém pokoji.
Avšak ne samotného.
Nechal tu se mnou svého droida.
Jediné co mi řekl, bylo:
Nezklam mě. Kdybys měl nějaké otázky, tady se ptej.
Vzal si nějakou věc ze stolu a spěšně odešel.
Jeho droid byl opravdu droid svého pána.
Měl svoji jedinečnost, stejně jako můj mistr.
Byl odlišný od ostatních droidů hned několika věcmi.
Čtveřice pavoučích nohou, nesoucí kvádrové tělo ebonové barvy.
Droid také měl anténku, ke kreré byly připevněny senzory.
Když měl nohy široce rozkročené, měl výbornou stabilitu.
Ovšem když je dal pod sebe a natáhl se, dosahoval něco přes jeden a půl metru.
To mi právě teď dokazoval.
Svými senzory mě pozoroval, a skoro by to vypadalo že mu to dělá dobře.
Mistr mě tu nechá s droidem.
Řekne nezklam mě.
A co mám jako dělat?
Kecat tu s droidem, než se vrátí?
Tak to je opravdu "skvělej" výcvik.
pomyslím si a pozoruju droida, tak jako on mě.
Ehm...
Můžeš mi říct něco o mém mistrovi?
zeptám se droida.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, akademie

Ano
odpověděl ti droid a jeho senzory se otočili dvakrát doleva a jedenkrát doprava. Pak je na tebe mistrův droid opět upřel a trošku poskočil. Trošku tak připomínal nějaké domácí zvíře, které bylo nadšeno tím že může něco dělat
Můj pán je nejmocnější, nejtemnější sith, jaký kdy pod všemi hvězdami galaxie žil. Jeho potenciál v síle je nezměrný, krutost neomezená, vzdělavací metody neortodoxní a navíc je největším taktickým géniem, kterého říše má.
začal o něm referovat v superlativech
Co do fyziologického popisu se jedná o rasu podobnou člověka a vypadá na 30 let. Je pyšný na svůj pronikavý intelekt a v jeho pohledu se zračí moudrost, kterou získal svým dlouhým, předlouhým životem. Můj mistr si cení mnoha věcí, jejíž výčet by zabral mnoho času. Jeho metody zde v akademii jsou docela originální a už se objevují plagiátoři a napodobitelé, kteří se rozhodli přivlastnit si jeho metody. NA tyto jedince poslal svého účedníka. Mohu vám ještě s něčím pomoci?
zeptal se tě droid
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“