Charles Perigord - výcvik

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, zahraniční meziplanetární výbor, kancelář 19B; 15:44

Utrousil jsem k dávnému spolužíkovy něco ve smyslu, že hlavně mít vercajk, tak tiše, že to mohl s těží slyšet, ale tak na oko, že si musel něčeho všimnout. Nepřeháněl sem to ovšem. Natáhl jsem se na svojí pravou stranu, kde bylo několik složek. Jí je vzal, tedy, vzal jsem většinu, co se mi vešlo do ruky. Zvedl jsme je před sebe, a druhou rukou jsem na ně lehce poplácal.
Máš pravdu, neorientoval. Ale teď...
Nedokončím svojí větu, ale každému musí být jasné, co jsem tím myslel. Nechtěl jsem samozřejmě říct, že nyní bych mohl dělat průvodce Huttskou diplomacii, ale zas bych nebyl ztracen. Také jsem chtěl trochu "zamachrovat", moje tvář byla ovšem klidná, jak jen to u zdravého člověka může jít. Svojí větu jsem ještě dokončil mrknutí pravého oka, a položil složky zpátky. Složky obsahovaly několik málo informací o vztazích a zvycích Huttů, a dřívější mise.
Chceš ty datakarty?
Natáhnu se na druhou stranu, kde jsem odpojil karty po dokončené práci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Coruscant, zahraniční meziplanetární výbor, kancelář 19B; 15:45

Sebevědomý výraz patrně zabral, v kombinaci se složkami možná víc než by bylo záhodno.
V tom případě to vysvětluje, proč poslali na Mediolan tebe a ne nějakého praktického diplomata. Jako odborník na tuhle oblast máš nejlepší předpoklady se vyznat v tom spletenci legálních a nelegálních ekonomických vazeb, o jejich napojení na politické složky nemluvě.
Při těch slovech se Cominius usmál a bylo cítit, jak se mu ulevilo.
Značně ulevilo.
A jasně, že ty datakarty chci. Kvůli nim jsem přece tady.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, zahraniční meziplanetární výbor, kancelář 19B; 15:46

Ano...máš pravdu. Politici jsou natolik prozíraví, že se budou snažit uvolnit odborníka, a to já jsem, praktický diplomat by se v tom asi ztratil, já ještě usmlouvám, aby Huttové nosily žertovné růžové čepičky.
Zvednu pravý koutek, a částečně se usměju. Podívám se po datakartách.
Samozřejmě že kvůli kartám, čajový dýchánek na téma Huttský prostor by se dal probrat i přes holonet.
Zvednu naopak levé obočí. Podám mu datakarty.
Mno, jestli ž nepotřebuješ nic jiného, rád bych se s tebou rozloučil, musím se připravit na jedno setkání, pokud fungují drby tak rychle, jak si představuji, víš kvůli komu.
Jak převezme karty, nechám ruku viset ve vzduchu, aby pochopil, že se sním chci rozloučit, tedy mu podat ruku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Coruscant, zahraniční meziplanetární výbor, kancelář 19B; 15:46

Bleděmodré by byly efektnější, vyjádřil se ještě Cominius k tvému žertu, převzal datakarty a potřásl ti pravicí na rozloučenou.
Tak hodně štěstí, popřál ti ještě, a zmizel zase v útrobách budovy.

Do setkání v senátní kantýně ti zbývalo zhruba čtyřicet minut.

Coruscant, senátní kantýna

Senátní kantýna se, i přes své označení, nenacházela přímo v budově Senátu - ale o blok dál.
Vstup k ní vedl přes parkově upravenou terasu a už na první pohled budila dojem klidu a pokojné harmonie, tak potřebné pro politikou vyprahlé duše k zrelaxování.
Interiér rovněž působil příjemným, byť trochu starosvětským dojmem, a mohlo tě potěšit, že tvá nová šéfka už seděla u jednoho ze stolů dokonale imitujících tmavé dřevo, cosi soustředěně studovala v datapadu a občas usrkla ze skleničky postavené na levé straně od přístroje. Nebylo pravděpodobné, že by si tvého příchodu dosud všimla.
Jí zabrané místo se nacházelo v boční části kantýny a stejně jako ostatní stoly mimo hlavní prostranství uprostřed bylo od okolních odděleno umně rozestavěnými kójemi sloužícími zároveň i jako nosníky pro stálezelené rostliny.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, zahraniční meziplanetární výbor, kancelář 19B; 15:46

Jeho odpověď na můj vtip jsme nechal bez odpovědi. Naopak, když se zvedl, já se zvedl s ním, a na jeho podání ruky jsem odpověděl podáním své ruky. Potřásl jsem si s ním a na jeho přání jsme odpověděl "Díky". Podíval jsem se za ním, jestli je už pryč. Porovnal jsem všechno co jsem měl, a zjistil čas, který mi zbývá do setkání. Protože jsem měl dost času, tak jsem se ještě odvážil dojít domů, kde jsem se pořádně upravil, převlékl, a lehce najedl, aby mi nekručelo vevnitř v břiše.
Vypravil jsem se poté rovnou do kantýny, která nedělala svému jménu kvůli poloze čest. Ale vstup byl více než harmonický, a už když jsem jím procházel, cítil jsem uvolnění. Podíval jsme se na hodiny, a bylo přesně tolik, v kolik jsem měl přijít, což byla další věc, kerá mně dneska potěšila -nepřišel jsem pozdě. Shlédl jsem všechny v kantýně, a mimo interiéru, který budil stejný uvolněný pocit jako exteriér, a spoustou pohodlného nábytku, jsem uviděl i svůj cíl...lépe řečeno svojí "šéfku", která už něco zkoumala na svém datapadu, a dle drinku už tady chvilku byla. Protože si mně nevšimla, nechtěl jsem na ní odněkud prostě "vybafnout", šel jsem tady směrem, kterým by si všimla, že přicházím. Když jsem byl u stolu, jemně jsem zakašlal, aby si všimla mé přítomnosti, ale zas ne tak, abych jí poplival, byl to klasický "upozrňovák". Podal jsem jí ruku.
Charles Perigord. Těší mně, že vás poznávám osobně.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Coruscant, senátní kantýna

Clarissa se odklonila od datapadu, zaklapla jej a souběžně s touto činností tě vybídla, aby ses posadil a mile se na tebe usmála. Patrně využila příležitosti a důkladně si tě prohlédla od hlavy k patě.
Potěšení na mé straně, omezila se zatím na zdvořilou frázi, dorazil jste přesně včas. Na minutu.
Než jsi stačil jakkoli zareagovat, objevil se u vás obslužný droid s jídelními lístky, opatrně ten štos potištěných fólií položil před vás a zas odstoupil kousek do pozadí, abyste měli možnost si nerušeně vybrat. Což se týkalo vlastně jen tebe, protože Clarissa si okamžitě objednala číslo 84 - těstoviny s mořskými plody a zeleninovou oblohou.
Nu, pane Perigorde, vzhledem k tomu, kolik máme času na vaše zapojení do projektu, bych okamžitě překročila k pracovním záležitostem, věnovala ti další zářivý úsměv. Popravdě, hlavní důvod, proč jsem si vybrala do týmu vás a nikoho jiného, kdo byl k dispozici, byla vaše závěrečná práce na univerzitě. Lepší rozbor vazeb mezi politickou a ekonomickou sférou v huttském sektoru jsem totiž ještě nedržela v ruce - s předpokládám, že někdo schopný tak brilantní diplomové práce si s praxí v terénu poradí alespoň stejně dobře jako s teorií.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, senátní kantýna

Lehce jsem jí potřásl rukou a počkal až usedne. Podržel jsem si svůj oblek, aby se mi ošklivě nezmačkal při dosedu. Chtěl jsem okomentovat její poznámku o přenosti, droid mně icméně přerušil, ale když nám podal jídelní listky a odjel, Clarissa dala najevo, že sem chodí často. Já sem též občas zavítám, ALE, většinou se omezím na pitivo. Zde jsem si ale obědnal číslo 107 -neboli steak se zeleninovou oblohou. Maso mělo příjemnou váhu 500g, neboli půl kila. Nebylo by mimochodem etické dívat se jak jí, nyní jsem měl navíc hlad. A i žízeň, takže hned za to následovala obědnávka pití. Nechtěl jsem nic ostrého, k hovězímu masu se dost dobře hodilo červené víno, zdejší vína sem měl zvlášť v oblibě. Když začne mluvit, a venuje mi úsměv, věnuju jí stejně zářivý, a dodám:
Charles, říkejte mi Charles. Rovnou k věci - správný přístup.
Poté si dám natažený ukazováček přes ústa a poslouchám co říká. Skončí svůj krátký monolog, kde mi připomene jednu práci ještě když sem chodil "do školy".
Na to si pomatuju, způsob jak sem z pahýlu udělal jednu z nejlepších prací je trochu úsměvná, no, já bych se tomu asi nesmál. Ale účel splnila.
Teorie a prakce má pouze jeden rozdíl. A to je jednání s lidmi. V tom jsem nicméně stejně dobrý jak v teorii, tudiž smícháním vznikne smrtelná kombinace.
Zabalím chloubu do poučky.
Už sem jednal s kdejakou sebrankou. A jak jste se již určitě přesvědčila z mé diplomové práce, v jednání s Hutty budu jako doma.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Coruscant, senátní kantýna

To doufám, protože nám hezky ztěžují přístupová jednání s vládou, poznamenala klidně a lehce jí cuklo v koutcích. Mediolan je sice jen okrajová planeta a není pod přímou "patronací" žádného z jejich... klanů... ale protínají se zde zájmy tří jejich rodin. Což je snad jediná věc, v které je pro ně ta planeta strategická. Tradiční příhraniční oblast, ideální pro střetávání intrik. Žádný ze zúčastněných rodů zde dokonce ani nemá přímého zástupce; veškeré soupeření se odehrává prostřednictvím politických stran a navázaných ekonomických subjektů.
Napila se své vody a pokračovala: některé ze zúčastněných se patrně cítí být přístupovými jednáními poněkud ohroženi. Všechny tyto věci začaly nicméně vycházet na povrch až v průběhu projednávání konkrétní podoby smlouvy o připojení Mediolanu k Republice. Původní členové týmu už mají své úkoly, a teď se před námi objevil nový zásadní úkol - zjistit, co konkrétního je či není v pozadí, a podniknout patřičné akce a reakce. Zní to obecně, ale pokud jde o jednání s Hutty a rozplétání jejich plánů v plánech jiných plánů v plánech, po událostech posledních dvou týdnů jsme prakticky na startovní čáře.
V tu chvíli vám obsluhující droid donesl každému objednaný pokrm a znova se decentně vzdálil.
Jinak pokud byste měl k již odvedené práci a celému projektu otázky, teď je na ně vhodná doba, poznamenala Clarissa klidným tónem, ale nebylo těžké odhadnout, že ji na celé té situaci něco pořádně štve.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Coruscant, senátní kantýna

Otázky, slečno Conte, byly prakticky zodpovězeny. Tudiž...odmlčím se na chvily, abych zvlhčil svá vyprahlá ústa douškem chutného vína...pokud jsou všechny důležité informace v dokumentech, které, jak doufám, obdržím, mohli bychom se - mohl bych se ihned pustit do práce.
Chvilku ticha využiji k zamyšlení.
Pokud teda nemáte nějáké otázky vy na mně - týkající se něčeho, co v mých složkách nebylo.
Nyní nadešla chvilka zděšení, to když jsem se podíval na svůj talíř, a uvědomil sem si, že z mého půl kilového steaku zbylo sousto, které bych pro jeho maličkost těžko i na vidličku napíchl. Poslední douško ve sklence, a kus zeleniny, jehož původ byl podezřelý mně utvrdily v názoru, že "rande" se chýlí ke konci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“