Výcvik pro hráče Kayl Tyson (Tyson)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Výcvik pro hráče Kayl Tyson (Tyson)

Příspěvek od Darth Revan »

Transportní loď.


Jsi ve transportní lodi směrem na Ruusan, společně s tvojí mistriní jméno Anna Lawoky. Bitva mezi Kaanovo bratrstvem temnoty a Republikou právě začala. Tato skalnatá a lesnatá plocha je velmi vhodná pro ukrytí jednotek a i vhodná pro snipery. Mistr k tobě přijde a řekne ti pár slov.
Připrav se mladý padawane, zachvilku jsme na místě, tohle bude tvá první opravdová bitva, tak vzpomínem na to, co jsem tě učila.
Řekne mistrině přijemným a hebkým hlasem, je to velice půvabná žena a velmi silná a moudrá. Dále si můžeš povšimnout další 10 rytířů Jedi ve stejném věku, kteří jsou připraveni oddát se Republice pro vítězství nad Sithy. Chvilku na to k tobě přistoupí další mladý padawan.
Jak se jmenuješ? Já jsem Atton, tohle je tvá první bitva? Moje už druhá, ale mám strach jako nikdy předtím, ale nesmíš si to připustit, na to pamatuj, strach tě můžeš vyřadit ze hry. Slyšel jsem, že budeme spolu ve skupině a přiřazeni k průzkumné jednotce. Tak kdyby jsi potřeboval cokoliv, neboj se mě zeptat.
A usměje se na tebe a přisedne k tobě. Poté se ozvali rány vedle vaší transportní lodi, a jeden z pilotů zakřičel.
Držte se, bude to trošku házet, Sithové zahájili palbu z křižníků, snaží se zde udělat blokádu.

_______________________________________________________
Popiš hlavně myšlenky, pocity, čeho jsi si všimnul, nebo nad čím právě přemýšlíš, lehce posuň děj, ale nepředbíhej ho úplně, reaguj hezky od začátku postu, máš tolik možností, dopiš klidně i maličkosti, že ses posunul nebo že sis stoupnul, obohatí to děj a bude to vypadat lépe. Neboj se toho využít, nikdo ti za to hlavu neukousne.

Uživatelský avatar
tyson
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 31.10.2009 21:40:37

Příspěvek od tyson »

Transportní loď.


Stál jsem na palubě menší transportní lodi a snažil jsem se držet síly abych se uklidnil. Vyhlédl jsem z okna a viděl velký Ruusan. Ze zhora vypadal jako koule obrostlá mechem na které jsou poházené kameny. Ty byly ale ve skutečnosti skály,a ten mech byly obrovské Ruusanské lesy. Kolem planety se to hemžilo sithskými loděmi,které se začínaly seskupovat do bojových formací. Založil jsem si ze zimy ruce na hrudi. Sice jsem si vzal teplejší oblečení,ale na lodi byla docela zima.
Na tohle jsem se dlouho psychicky i fyzicky připravoval takže by to neměl být problém,vlastně jsem se na to těšil,asi,možná...
Při tom polemizování jsem se hrbil tak že když jsem uslyšel mistryni Lawok,leknutím jsem se narovnal tak rychle že mně záda začala bolet. Mistryně mně tím co řekla a tím jakým způsobem to řekla zase povzbudila,takže jsem jí co nejpříjemněji odvětil:
Ano to budu,díky.
Sednul jsem si a rozhlédl se. Kolem stáli delší padawani,kteří byli skoro všichni napjatí. Zdálo se mi že se nemůžou dočkat bitvy. Jeden z nich ke mně přistoupil a začal na mně chrlit jeho názor na situaci. Z jeho rychlého proslovu jsem toho pochytil jen málo ale řekl jsem:
Já jsem Kayl,díky budu si to pamatovat.
Atton si sedl vedle mně.Jenom jsem si ho stačil prohlédnout a z pilotní kabiny zakřičel pilot že po nás začali pálit. V rychlosti jsem se připoutal. V oknech bylo vidět jak kolem naší lodi prolétají střeli ze sithských křižníků.
Asi půjdeme k zemi.
Pomislel jsem si.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Transportní loď.



Držteeee seeee.
Zakřičí jeden mistr ze tři a v tom to napálíte přímo do země, ozve se velká rána a tlak z nárazu váš málem vymrštil, ale díky tomu že jste byli připoutaný, nikomu se nic nestalo.
Všichni jste v pořádku, nikomu se nic nestalo?
Zeptá se tvá mistrině aby se přesvědčila jestli někdo nepřišel k vážnému zranění. Poté zbytek vyleze ven aby se rozhlídlo a prozkoumali oblast okolo vraku. Vaše základna byla od vás přibližně 5 kilometrů a vy jste byli za nepřátelskou liníí.
Takže plán je takový, základna je na sever od nás. Okolo bude asi hodně Sithských vojáků, je možné že potkáme i Temné Rytíře Jedi, tak si na ně dejte pozor a hlavně buďte potichu a koukejte se kolem sebe, aby jste nešlápli tam kam nemáte. Tak jdeme!
Vám řekne mistr Woom.

___________________________________________________
Je to dobrý, ale nemusíš opakovat to co jsem říkal já, jako že jsi stál na palubě lodi nebo že si Atton sedle vedle tebe.

Uživatelský avatar
tyson
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 31.10.2009 21:40:37

Příspěvek od tyson »

Transportní loď.

Pohlédl jsem na Attona,který se mi najednou zdál bledý a vystrašený. Ostatně všichni padawani včetně mně vypadali stejně. Lodí otřásly další výbuchy,což asi vyřadilo řízení,protože loď sebou cloumala jako by jí řídilo batole. Kus Ruusanu který byl zrovna vidět v okénku se začal zvětšovat. Odtrhl jsem se od okénka ve chvíli kdy jeden z mistrů zavolal upozornění,ale to nebylo nic platné protože sekundu potom to s lodí trhlo tak,že jsem si narazil kostrč a vyrazil dech. Zřítili jsme se totiž plnou rychlostí rovnou do země. Po náraze mi pískalo v uších. Podíval jsem se vedle sebe,kde se vyděšený Atton vyprošťuje z poutacích pásů. Konečně jsem se nadechl,což byla veliká úleva a pískání v uších už odeznělo. Rychle jsem si rozepnul poutací pásy a vyskočil abych se nějak zbavil bolení zad,ovšem nepomohlo to.
Auč,už máme na kahánku a to ještě ani bitva pořádně nezačala.
Mistryně se zeptala jestli jsou všichni v pořádku. Začaly se ozývat souhlasy. Já neřekl nic,stále jsem si protahoval záda která mně pomalu přestávala bolet. Loď kupodivu zevnitř nevypadala moc poškozeně. Všichni se pomalu začali odebírat z lodě. Za chvíli se zvedl i podle vzhledu už uklidněný Atton a zamířil ke dveřím lodi. Chvíli jsem nehybně stál a nad ničím nepřemýšlel a pak jsem šel také ke dveřím. Vyšel jsem ven z raketoplánu a rozhlédl se. Loď kolem sebe při dopadu vypálila menší mítinku. Šel jsem ke skupince lidí z lodě shromážděné u jednoho velkého stromu. Když sem došel poslední člověk z lodi,provedl mistr Voom menší proslov o plánu. Přešel jsem za Attonem a řekl mu:
Seš v pořádku?Měli by jsme se držet ve dvojci aby jsme na sebe dávali bacha.
Podíval jsem se na hlouček všech tří mistrů,kteří se zřejmě podle mého dojmu radili o postupu jak nás udržet pohromadě. Využil jsem volného času tak že jsem obešel kolem dokola naší ztroskotanou loď ale naprosto nic mi to nedalo. Les vypadal všude stejně.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Transportní loď.


Vydáte se směrem na sever k vaší základně, který je dost daleko a navíc máte nevýhodu, že jste za nepřátelksou liníí, tudíž musíte být hodně opatrní a dívat se všude kolem. Na tvojí otázku Atton odpoví krátce.
Je to dobrý, drž se za mnou.
Vypadá velice vyděšeně, ale to tě teď nemuselo trápit, měl jsi co dělat se svými zádami, které neustále boleli.
Koukám, že máš něco ze zádama, protože se tak divně kroutíš a pořád si tam šaháš. Zkus to potlačit silou, nemysli na to a přestane to bolet.
Řekne ti jemným hlasem tvá mistrině a přeběhne do přední řady. Poté jeden z mistrů vydá rozkaz k zastavení, vypadá to, že jste na něco narazili. Mistr prošle průzkumníky aby se přesvědčil, jestli tam někdo je nebo je to planý poplach a na to se Atton ozve.
Citím nevyrovnanost v síle, jakoby bylo něco blízko nás a velice nebezpečnýho, ale možná je to tím bojištěm.
A rozlhédne se kolem.
Také to cítím, je to silné, takže buďte všichni ve střehu.
Ozve se tvá mistrině a také se rozhlíží. Po chvilce se průzkumný tým vrátí se špatnými zprávami, protože přibližně 400 metrů před vámi jsou Sithové, přibližně 20 vojáků a dokonce 2 Temní rytíři Jedi.
Pojďte všichni dokola, mám plán. Pokusíme se je obejít po levé straně, je tam rovina která je dobře zakrýtá křovinami a stromy. Pokusíme se je nepozorovaně obejít a hlavně tiše!! Tak jdem.
Řekne mistr Omar a vydá se vpřed.

____________________________________________________________
Jak jsem řekl, je to dobré, ale nemusíš opakovat ty věci jako že mistryně se zeptala jestli nikomu nic není, to jsem napsal já tak to nemusíš opakovat, potom bude vše okey.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“