Výcvik pro hráče Kowman

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kowman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 16.9.2009 19:47:13

Příspěvek od Kowman »

Pod zemí
No když myslíte mistře.
řekl jsem a vydal se za mistrem, šel jsem za ním, abych nemusel rozsvícet svůj meč, už tak jsme vydávali dost světla, kdyby se tady něco skrývalo. Chodba vedla pořád rovně, hlína vypadala udusaně, takže tady někdo chodit musel.
Mistře vypadá to, že tenhle tunel jsme neobjevili sami, zem je udusaná, takže radši buďte opatný.
Po pul hodině chůze, se mi tunel zdál nekonečný, až jsem v dáli uviděl něco se zablesknout.
Co to? Že by sme mohli být už na konci? Nebo se mi to jen zdálo?
Mistře, přemýšlel jsem, jelikož jsme v zemi, tak bychom možná měli hledat otvor ze stropu, přece jenom to nevypadá na nějákou jeskyni, která má otvor, nebo třeba je tady někde další propadlá díra.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Pod zemí

Rozumím tvým obavám padawane, ale co by byl Jedijský život bez rizika? Položí mistr řečnickou otázku, ač si jistě tvá slova vzal k srdci.
Šli jste chodbou s Harranovým světlem meče jako provizorní baterkou.
Máš pravdu, vypadá to jako nějaký provizorní tunel, jenže k čemu? Dal ti v podstatě za pravdu.
Ve stejném okamžiku, kdy jsi zahlédl záblesk světla zaslechl si také nad sebou hlasy:
Říkám ti, že je to pitomost, kdo nám to uvěří? Rozohňoval se jeden
Není to jedno? Aspoň upozorníme na to, co se tu děje… Odpovídal klidný o poznání starší hlas mužský.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Kowman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 16.9.2009 19:47:13

Příspěvek od Kowman »

Pod zemí
Co tady chtějí mistře? Třeba hledají tu truhlu co máte.
Řekl jsem mistrovi šeptem.
Třeba by když budem sledovat jejich hlasy dovedou nás k nějákému východu, určitě to tady mají už prozkoumané. Pojďte mistře.
Čekal jsem jestli mi mistr něco nevytkne.
Třeba má mistr lepší plán, než já, ale moje verze se mi zdá očividná.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Pod zemí - hlavu vzhůru

Mistr se podrbal na bradě jakoby o něčem přemýšlel. Byl jsi v naději, že snad nad tvou myšlenkou a o moc ses nespletl.
Ne… Nemyslím, že ti tady s těmi vykopávkami mají něco společného. Spíše to vypadá, že díky té náhlé aktivitě jsme my objevili tuhle chodbu… Mistrova slova dávala smysl jen z části. Nicméně se začalo vyjasňovat ve chvíli, kdy si nad sebou uslyšel hlasité zavrznutí a rozeznal tak poklop.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Kowman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 16.9.2009 19:47:13

Příspěvek od Kowman »

Pod zemí - hlavu vzhůru
Nevím mistře snad máte pravdu, uvidíme, prozatím bysme se měli schovat a vyčkat proč tady jsou.
Kousek od nás tunel zabočoval.
Tamhle mistře se můžem skrýt.
Doběhl jsem za roh a čekal co udělá mistr.
Někdy jsem v něm nevyznám, zdá se, že na mé návrhy moc nedbá a radši přemýšlí o svém plánu.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Garth mě požádal, abych převzal tvůj výcvik, asi toho má moc. Tudíž od teď ti odepisovat budu já, tak se nediv že se tu oběvila neznámá osoba :P.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Pod zemí - hlavu vzhůru.



Nikam nespěchej, drž se za mnou.
Řekne ti mistr a dojde za tebou. Podívá se za roh tunel, kde uvidí menší světlo, ale denní světlo to nebylo, spíše to vypadalo jako plamen a stále se oddaloval.
Hm, zajímavé toto, kolik se jich tu hemží, ale určitě tu nejsou kvůli nám, prakticky o nás nevědí a myslím že ani tu truhlu nechtějí.
Poví mistř potiše a pomalu kráčí dál za vzdalujícím se světlem.
Teď buď tiše, nevíš co před námi je mladý padawane.

Uživatelský avatar
Kowman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 16.9.2009 19:47:13

Příspěvek od Kowman »

Pod zemí- hlavu vzhůru
Viděl jsem jak se mistr ke mě přibližuje a vysvětlujíc co mám dělat.
Asi máte pravdu, zdá se, že se nemáme čeho obávat.
Řekl jsem sklesle.
Jdu hned za vámi mistře, už aby jsme byli z této díry venku, sám víte jak nemám rád když jsem někde zavřený.
Podíval jsem po světle o kterém teď mistr mluvil a vypadalo hodně vzdáleně, spíše zanedbatelně než, aby si ho normální člověk všimnul, pokuď nevěděl, že tam něco takového je. Následoval jsem mistra a své smysly jsem měl nastražené a vyostřené pomocí síly, šli jsme pomalu a obezřetně.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Pod zemí - hlavu vzhůru


Pšššt, vidím před sebou světlo. Nyní už vypadá jako sluneční svit. Pojď, půjdeme pomalu ven. Hlavně dávej pozor ať nikam nešlápneš.
Řekne ti mistr a stále kráčí vpřed ale poté se něco stane. Ty omylem šlápneš na něco co zapadne do země a začne se všechno hrounit. Tudíž vám nezbývala jediná možnost než začat honem rychle utíkat.
Hups, tohle se nemělo stát.
Dodá mistr a bere nohy na ramena a začíná utíkat. Ty hned za ním. Všecho za vámi se hroutilo a vy jste jen tak tak stačili utíkat k východu.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“