Výcvik pro hráče katol

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa

Přiskočil jsi k veliteli tak rychle, že nestihl zareagovat ani vytasením zbraně, ani žádnou účinnou obranou. Tvoje pěst ho zastihla zcela nepřipraveného a srazila ho k zemi. Byl evidentně vyřazen z boje, protože upadl do bezvědomí. Další dva muži se na sebe podívali a v okamžiku jeden z nich vytáhl nůž a druhý obušek. S těmito zbraněmi se na tebe vrhli oba dva současně. Muž s nožem je na levé straně a chystá se tě bodnout do oblasti tvého levého boku ze spoda. Muž s obuškem je na pravé straně a svůj útok vede na tvůj pravý spánek. Oba na tebe útočí současně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

Nar Shaddaa

Ha! To si vážně myslíte že mě přemůžete?
Plácnul jsem sebou na zem a podrazil jim nohy. Když padali tak jsem velmi nenápandě použil Sílu abych jim jejich zbraně vyrazil z rukou. Načasování bylo tak skvělé že to skoro vypadalo jako by jim vypadly tím jak se rozplácli na zemi.
Tak co, stačilo? Nebo mám pokračovat?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Z tvého počínání byli zřejmě zaskočeni, a tak ti tvůj plán bezezbytku vyšel. Oba upadli na zem a přitom jim, díky tvému lehkému zásahu Silou nebo neschopnosti těch dvou, vypadaly zbraně z rukou o kousek dál, než aby jen vstali a hned je zvedli. Chlápci na sebe ještě na zemi koukli a zdálo se, že pochopili, že nemá cenu dál na tebe útočit. Proto se rychle zvedli a s lehkým strachem v očích rychle začali budit svého šéfa, kterého pak v polopřítomném stavu odtáhli pryč. Ten však za tebou z dálky ještě křičel, než všichni tři úplně zmizeli v davu.

Jen, jen počkej, šmejde! Ještě jsme nezkončili!!!

To už však on i jeho nohsledi zapadli v davu a tvůj zrak se teď upřel na otce, který klečel u své dcery a snažil se jí trochu ošetřit zraněný bok nebo ji alespoň utěšovat. On tě teď nepozoroval, ale ona na tebe upírala svoje velké a krásné hnědé oči, ve kterých se zračily díky, ale také beznaděj, která se zřejmě vrátí s tvým odchodem, pokud všechno zůstane tak, jak je to teď.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
katol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 05.9.2009 15:57:29

Příspěvek od katol »

Nar Shaddaa

Když odešli tak jsem šel ke svému mistrovi který tam čekal a všechno jen pozoroval.
Doufám jen že se ti pitomci nevrátí.
Mistře, děkuji že jste na mě počkal.
Vážně to bylo jednodušší než jsem čekal, byly to zbabělci a hlavně se mi podařilo neprozradit naše utajení
Mistře myslíte že se ti chlápci vrátí, nebo můžeme pokračovat v naší misi?


No, je mi to líto, ale musím tě poprosit o další edit, protože jsi to nevyřešil zrovna šťastně.. Mám takový pocit, že jsem se v minulém příspěvku o mistrovi nezmiňoval.. Co když na tebe nepočkal?:)

MrTukan

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“