Raw (Výcvik pro ShadowSatana)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Raw (Výcvik pro ShadowSatana)

Příspěvek od Funny »

Coruscant, Rawův byt:
Stejně jako každé ráno jsi se probouzel ve svém bytě na Coruscantu. Nebylo to nic extra, ale neztěžoval jsi si. Navíc v dnešní době, co by za to obyvatelé planet ve Vnějším okraji dali. Dnes, několik týdnů po bitvě o Geonosis, o které jsi dozvěděl se zpožděním poté, co jsi se dostal z Aleenu.
Po chvilce se ozvou zvuky tak typické pro tvého protokolárního droida, jenž nedlouho poté vstoupí do tvé ložnice.
Dobrý den, vyspal jste se dobře?
zeptá se tě droid a počká na tvou reakci, aby pokračoval dál.
Mám vám vyřídit zprávu od Zira Desilijica Tiureho, že se u něj máte co nejdřív stavit. To je vše pane, přejete si ode mě ještě něco?
vyřídí ti zprávu od tvého zaměstnavatele, dá-li se to tak říci, který pro tebe má zřejmě první úkol od doby, co jsi se vrátil z Aleenu. Z Aleenu, na kterém jsi ztroskotal, ztratil přítele, loď, vybavení a jeden rok života. Musel jsi začít tedy od začátku.
---------------
Takže co od tebe chci? Můžeš začít popisem své ložnice, nebo celého bytu a svého protokolárního droida, pokračovat můžeš vzpomínkami na Aleen. Samozřejmě můžeš zmínit své dnešní myšlenky a popsat co budeš dělat do setkání se Zirem (snídaně, sprcha, …). Děj lehce posuň až k setkání se Zirem (ideálně aby jsi to stopl před jeho palácem). Nejvíc by jsi mi udělal radost, kdybys napsal vše, co jsem zdě zmínil :) a nedopouštěj se základní chyby – hraní za jiné postavy.
Obrázek

Uživatelský avatar
ShadowSatan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 07.1.2010 10:26:28

Příspěvek od ShadowSatan »

Coruscant, Rawův byt:
Uahhrrrr!!!
Probudím se ze svého oblíbeného spánku.
Odhodím ze sebe teplou deku a sednu si na postel a chvilku hledím do bílé stěny.
Najednou se něco ozve.
Hmmm...Co to-
Najednou vyjede droid s namodralou seškrábanou barvou
Droid se mě zeptá jestli jsem se vyspal dobře
Jasně,jako každý ráno...
Odpovím mu.
A oznamí mi,že se mám stavit za Zirem a jestli mi nemůže pomoct.
Nachystej mi...no ale nic.
Můj bože na Aleenu! Měl jsem od všech povinností pokoj. Nemusel jsem se koupat,starat se o sebe,prostě pohoda. zapřemýšlím.
Ozáří mně světlo z okna. Žaluzie jsou roztažený tak do třetiny. Jediný co jsem tam mohl vidět, byla nějaká budova a prostě provoz na Coruscantu...
Vypravím se do malé kuchyně a trochu si udělám pořádek na lince a připravím si jídlo.
Vyndám si z lednice pivo a sednu si na gauč.
Ale zase jsem na Aleenu neměl tak pohodlnej gauč...
Jídlo si dám na malej ocelovej stolek, kde mám hromadu kelímků a různejch papírů.
Potřeboval bych to tu uklidit. No nechám to napozději... teď bych měl jít za šéfem. Co ale zase chce? Doufám že to bude zábava.
Zapnu telku, jím jídlo a k tomu připíjím pivo.
Za chvíli mám dojezeno. Nechám to na stolku, vypnu telku a vyjdu ven.
Jdu po ulici, kde jsou samý bary a tak dojdu na vlak.
O pár minut později už sedím ve vlaku a jedu do části která se nazývá CoCo Town.
Tam vystoupím.
Tak jsem tady docela už jsem na tohle místo zapoměl ale je čas jít abych přišel co nejdřív
Jdu..Jdu a vzpomenu si na dávného kamaráda který zemřel při ztroskotání na Aleen
Ach jo... kéž by tu byl semnou. Bylo by mnohem fajn mejt kámoše. Dělat spolu šílený úkoly...sebevražedný mise, prostě sranda.
Vzpomínám a vzpomínám až jsem se náhle objevil před palácem kam jsem měl namířeno.
Noo..to šlo rychle.
Řeknu si v duchu a vejdu dovnitř...
Naposledy upravil(a) ShadowSatan dne 10.2.2010 19:56:52, celkem upraveno 3 x.
95% dnešních teenagerů by plakalo a hromaně se podřezávalo kdyby viděli 50centa,který se chystá skočit na střeše mrakodrapu.Pokud patříš mezi těch zbylých 5% kteří by si přinesli popcorn,pizzu a colu a začali řvát SKOČ!!!Tak si tohle hoď do statusu :-D

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »

Odpověď ti napíšu zítra, ale zkus do té doby zlepšit pravopis, opravdu jen pravopis, ostatní je super!, (ale čárky ve větách, někdy máš dvě slova spojený, atd.). Doporučuji například Word, Open Oficce Writer, nebo e-mail na Seznam.cz (tyto programy + e-mail mají funkci kontroly pravopisu, takže ti opraví velkou většinu chyb, nebo překlepů.
---------------

Coruscant, Zirův palác:
Poté, co zaženeš své vzpomínky na dobu strávenou na Aleenu, tak přistoupíš ke vchodu do Zirova paláce. Tam jsou jako obvykle na stráži dva žoldáci patřící k Zirovi, kteří tě už znají, a tak ti nedělají žádné problémy.
Nazdar Rawe, dlouho jsme se neviděli. Kde si byl takovou dobu? Asi si jdeš pro další úkol, co?
vybafne na tebe jeden žoldák, jenž si tě očividně pamatuje.
Když mu poskytneš odpovědi na všechno, co ho zajímalo, tak ti otevře velké dveře, možná až zbytečně velké, ale jistým způsobem dávaly najevo postavení majitele paláce.
Po chodbách potkáš několik lidí, ale i zástupců jiných druhů - Codru Jia, Barabela, Devarona a další. Některé jsi poznal, avšak většinu jsi zde viděl poprvé, to znamenalo, že tu byly maximálně jeden rok – začátečníci.
Nakonec dospěješ dlouhou chodbou až k turbovýtahu a na panelu zmáčkneš tlačítko posledního patra, kde většinou Ziro pobývá ve své síni. Turbovýtah tě rychle vyveze do nejvyššího patra, automaticky se otevřou dveře a před tebou se objeví honosně vyzdobená chodba s množstvím obrazů a dalších doplňků. Před jedinými dveřmi opět stojí dvou členná stráž, kde poznáš dva zkušené žoldáky, kteří pracují pro Zira už několik let – mnohem déle než ty.
Rád tě zase vidím, Rawe. Ziro tě už očekává.
řekne ti opět jeden z nich a následně ti otevře dveře, kde na tebe čeká Ziro a pár jeho nejbližších spolupracovníků.
Áááá, Rawe, jsem rád, že jsi v pořádku. Moc jsi mi chyběl, zákazníci se po tobě sháněli, ale aby ti to nebylo líto, mám pro tebe skvělou nabídku!
přivítá tě Ziro stejně jako dva jeho služebníci předtím.
Separatisté chystají útok na jednu planetu, ale potřebujou pomoc. Chrání ji totiž planetární štít a oni potřebují, abys ho zničil než přiletí jejich flotila. Taky bys měl po dobu, co budeš na té planetě působit i v roli špióna, podávat Separatistům informace o počtu Republikových jednotek, jejich rozmístění, a tak prostě, vždyť víš. Tak co bereš to? Samozřejmě za to dostaneš perfektně zaplaceno a nejen to, budeš si moc vybrat vybavení a novou loď! No není to skvělá nabídka, navíc když teď musíš začínat zase od začátku, no ne? Tak co, plácneme si?
---------------
Ještě jsem minule zapomněl na to, že nemusíš opisovat mou přímou řeč, lepší je když na ni reaguješ přímo (např.: zeptal se mě a já odpověděl: ,,...".)
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“