Výcvik pro Lan Mandragorian

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Výcvik pro Lan Mandragorian

Příspěvek od Xavier »

Korveta třídy Assassin, hypeprostor

Nacházel ses ve společných prostorách pro výsadkový tým. Nevěděl jsi kam míříte, vaši nadřízení nechtěli riskovat únik informací, tak jste nikdo z vás, 15 pěšáků, netušili kam míříte, nicméně kapitán lodě, by vám to měl co nevidět říct.
Na první misi?
Zeptal se tě velitel týmu, poté co si sedl vedle tebe.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Korveta třídy Assassin, hypeprostor

Poprvé, vše je jednou poprvé, říkával mi otec když jsem se začínal učit pilotovat. Ale první vojenská mise je první vojenská mise, to je přeci jen něco jiného než civilní let s výkruty.
Rozhlédnu se kolem. Na těch 15 pro mě zatím neznámých tváří. Pak zase hlavu skloním a zaobýrám se vlastními myšlenkami. Patnáct lidí, patnáct životů. Riskujeme aniž bychom věděli pro co, nebo pro koho.
Vlastně
. Chvíli těkám opět očima po prostoru pro výsadek. Víme pro co riskujeme. Pro svobodu. Svobodu vůle, a svobodu slova. nic jiného dělat nemůžeme.
Pane? zvednu překvapeně hlavu když na mě promluví velitel týmu. Ano pane. Doufám že svou nezkušeností nezpůsobím problémy. Umím pořádně jen létat. S bojem mám jen teoretické zkušenosti. Pohladím svou DH-17 aby jsem si zklidnil nervy.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korveta třídy Assassin, hypeprostor

Velitel nad tvým výčtem zkušeností jen mávne rukou.
Nejseš tu jedinej nováček.
Oznámí ti a mávne okolo sebe. Několik tvých kolegů, také vypadá že jsou na první misi. Je to poznat na výrazu, i výstroji.
Staří mazáci měly výzbroj mnohem více zašlou a ošoupanou, a někteří měli i kusy stormtrooperské výbavy.
Kupříkladu velitel měl na opasku noktovizor, vyjmutý a upravený ze stormtrooperské helmy.
Každej de na misi jednou prvně. Bude pohoda.
Dodá a plácne tě přátelsky do zad.
Takže pánové kdyby jste se ztišili.
Přehluší náhle hukot rozhovorů kapitán, který vstoupil do místnosti.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Korveta třídy Assassin, hypeprostor

Děkuji pane. Podívám se na mazáky kteří mají všelijak poskládanou zbroj a zpět na velitele. Nezávidím jim. Velitel mě tu možná chlácholí, ale spíše má plné kalhoty aby je těch pár nováčků nepřivedlo na šibenici.
Stačí výstřel když má člověk zůstat skrytý a je všechno v háji.
Nervózní prst nováčka je nebezpečný
. Mrknu okem na svou rozklepanou ruku. Teď mluvíte jako můj otec. taky mi říkával že vše je jednou poprvé. Ale to se jednalo o civilní lety s jednosedadlovými stroji.
Je to tu. otočím hlavu směrem ke kapitánovi aby jsem zjistil o co tu vlastně jde.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korveta třídy Assassin, hypeprostor

Pánové, mám tu pro vás informace, ohledně vašeho úkolu.
Oznámí to co již každý tuší.
Budete vysazeni na Gyndine. Vzhledem k silné obraně planety, počítejte s tím že to bude drsné. Budete vysazeni mimo obydlenou oblast, v záchranném modulu. Po přistání se budete muset odtamtud rychle zpakovat. Neboť se na vás impérium půjde podívat.
Asi 100 kilometrů od místa vašeho výsadku je výzkumné zařízení Kuat Drive Yards.
Musíte se tam nalodit na nějaký transport, který vás dostane do loděnice. Tam najděte prototyp korvety třídy Broaside. Je to nějaká novinka od KDY, takže o ní prakticky nic nevíme. Až se na ní dostanete, zmizte s ní.

Vysvětlil vám co se od vás očekává.
Velitel Polk obdrží materiály s mapou a těmi pár informacemi co jsme získaly.
Dotazy?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Korveta třídy Assassin, hypeprostor

Silná obrana planety, to bude silné kafe, určitě to s námi bude pěkně házet. 100 Km, to je pěkná dálka, než se tam dostaneme, tak se dostaneme do nejednoho průšvihu. Lidi budou umírat, bude to špatný. Hodně zlý a to pro nový stroj. O bojích malých jednotek toho ještě moc nevím, ale asi je to lepší plán než tam hnát celou povstaleckou armádu. Máme šanci se tam dostat nepozorovaně, ale na druhou stranu nám hrozí že budeme mít ztráty a bude nás stále víc ubývat až nezbude nikdo.
U síly, Prototyp nové korvety
. Moment, mi tu mezi námi máme nějakého pilota? Toho budeme muset hodně hlídat aby se mu nic nestalo.
Pane? Zvednu ruku aby mě bylo vidět. Mám dotaz. Mezi námi je pilot který umí pilotovat korvety? Měli bychom to vědět, abychom na něj dali pozor.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korveta třídy Assassin, hypeprostor

Na tvou otázku ti odpoví velitel výsadku.
Několik z nás tu má nějaké zkušenosti s řízením, ne všichni jsme tu za letu seděli na zadku. Ty navíc taky máš zkušenosti s lítáním, sice kapku menších strojů, ale vše je jednou poprvé.
Někteří členové týmu, vesměs nováčci, vypadali že je to co řekl, vůbec netěší.
Jinak máte ještě asi 10 hodin. Doporučuji se projít po lodi a podívat se co a jak. Jinak se o úkolu nebavte s posádkou, nejvyšší utajení stále platí.
Dokončil kapitán lodi a odešel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Korveta třídy Assassin, hypeprostor

Protočím oči v sloup. No nazdar. Prý všechno je jednou poprvé, dnes jsem to slyšel už tolikrát že mám chuť někoho chytit pod krkem. Zvednu se. S vaším povolením pane půjdu se podívat do kokpitu. Kdyby jsem měl tu smůlu a byl jsem jediný kdo zbyde s leteckými zkušenostmi tak se hodí aby jsem si to omrknul.
Pak se zajdu asi podívat do střílen. Pro případ že by jsem nemusel pilotovat. a pak by jsem si měl asi chvíli zdřímnout. Bude to namáhavý výlet.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korveta třídy Assassin, hypeprostor

Posádka ti celkem ochotně ukáže různé ovládací prvky lodi. Nejsi sám, co se šel podívat na ovládání.
Posádka se poněkud divila, náhlému zájmu o znalosti ovládání lodi, nicméně se o veškerá tajemství podělila.
Na zbraňové baterie ses nakonec podívat nešel. Vzhledem k tomu, že Broadside od KDY bude zcela jiná než Assassin od CEC.
Navíc velitel výsadku, si mezitím prošel podklady, co měl k dispozici a probíral s vámi plán akce.
Dozvěděli jste se přibližnou cestu na místo, různé signály a podobně.
Fajn, tak dvě hodiny do výsadku. Buďte vy výsadkovejch modulech včas. Kdo se opozdí zůstává tady a přijde o veškerou zábavu, a bude pak popřípadě odpovědný za neúspěch či ztráty. Mezitim se doporučuju vyspat, pak už na to nebude moc čas.
Rozchod.

Zakončí instruktáž.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Korveta třídy Assassin, hypeprostor


Poté co nám dal velitel veškeré instrukce které měl nám dal rozchod. Rychle jsem vyrazil ke své kajutě kterou jsem zdílel i s jinými nováčky. Nastavil jsem si budík tak, aby mi zazvonil půl hodiny před výsadkem a já měl čas si připravit věci a doběhnout k výsadkovým modulům.
Škoda že se s kolegy moc neznám, ale to se napraví během akce. Na druhou stranu, možná dobře. Když někdo umře, člověk v tom nevydí mrtvého přítele, ale jen další položku na seznamu KIA.
S těmito neveselými myšlenkami jsem usnul. Sny byly divoké, plné mých zážitků ze základního výcviku. pořát dokola se opakovaly scény kdy na mě velící důstojník řval ať už znovu nevystrkuju hlavu ze zákopu jinak o ni přijdu.
Když mi konečně zazvoní budík poberu si ospale svou výstroj a vyrazím rovnou k modulům. Po cestě si ještě ospale protírám oči a ani tu chůzi příliš nevnímám.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korveta třídy Assassin

Po krátké, a ne zcela klidném, spánku jsi se vydal k modulům. Byly jste rozděleni do dvou modulů, kde jste se sice dosti mačkali, ale vešli jste se.
Chvíli před výstupem z hyperprostoru se na palubách rozsvítilo bojové osvětlení a celá posádka zaujala svá místa.
Navíc se i uzavřeli poklopy modulů, takže jste se už ani nemohli vrátit na loď, ani kdyby jste chtěli.
Mírné zachvění prozradilo že jste vystoupili z hyperprostoru. Pocíti jste že korveta začala dělat co nejprudší obraty dokázala.
Také jste zaregistrovali že začalo pálit z děl.
Po době, která vám připadala snad jako několik dní, vyplněné jen občasnými lehkými otřesy, dokazujícími že i impérium se rozhodlo si zastřílet, byly moduly vypuštěny.
Malým okénkem jste viděli přibližující se planetu, blížila se velmi rychle.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Korveta třídy Assassin, modul

Můj první výsadek. Proběhne mi hlavou poté co se uzavřel poklop modulu a Korveta se začala otřásat.Prováděli s námi přímo psí kusy, což se ale na samotné palubě modulu nijak zvláště neprojevilo. Ty úhybné manévry si mohu spíše jen představovat nežli cítit. Ale je mi jasné co musejí v kokpitu provádět vzhledem k blízkým výbuchům imperiálních děl.
Držte se. Myšlenka která měla podpořit našeho pilota a střelce byla téměř nedokončena, jelikož uprostřed toho slova na které jsem pomyslel nás vypustili. projevilo se to vysokou akcelerací a tím že se na mě kolegové zhroutili.
Hned jak se zase narovnali a srovnali se s vzniklým tlakem jsem se podíval okénkem ven a zjistil že se planeta přibližuje a zvětšuje opravdu rychle. nedá se ani popsat vzniklý zmatek který se mi prohnal hlavou. Ale vím že znovu to hned tak vidět nechci. Snad přistaneme celý. Ještě mě napadlo když výstřely děl začali vybuchovat i kolem nás

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gyndine, orbita

Korvetě se celkem daří na sebe upoutávat pozornost, a tak nejste tak frekventovaný cíl.
Když jste se dostali do atmosféry, zažehli se brzdící motory a začalo to s vámi házet ještě víc.
Připravte se na náraz!
Zařval velitel, když už jste byli jen kousek nad lesem.
Ač brzdící motory ubrali dosti vaši rychlost, přesto to byl náraz pořádný, zavzmítali jste se v popruzích až se vám dělali kruhy před očima.
Ven! Ven! Padejte ven! Impíci tu budou co nevidět!
Začal opět vyřvávat velitel, otevřel poklop a začal vás pobízet ven, ještě než jsi se stačil jakš takš vzpamatovat.
Venku zajistěte prostor a urychlený přesun na místo setkání s druhou skupinou!
Pokračoval v udílení rozkazů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Gyndine

Výkřik velitele mě zastihl dost nepřipraveného, protože jsem s očima dokořán sledoval přibližující se les. Takže při nárazu se se mnou děly divy. Nebýt popruhů byl by jsem asi na maděru. I takhle ale budu mít dost silné modřiny po celém hrudníku.
Otevřel jsem rychle pojistku popruhů a vypadnul jsem ven. Venku jsem se ani moc nerozhlížel a namířil jsem si to rovnou za nejbližší strom abych nechytil hned první ránu. Teprve odtamtud jsem se rozhlédl zda je kolem čisto nebo ne.
Očima jsem si našel velitele a v odstupu abychom si nepřekáželi jsem vyrazil v zákrytu stromů za ním na místo setkání s druhou skupinou. Kruci to je ale fofr.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gyndine

Ukázalo se že měl velitel důvod, proč spěchat.
Za chvíli se nad vámi prohnali stíhače Tie a rozstříleli moduly na kusy.
Dělejte, za chvíli tam budou i pěšáci a do tý doby musíme být dávno pryč.
Popohání vás dál a dál.
Na konci místního dne, který jste strávili rychlým přesunem,jste dorazili na místo.
Zatím to šlo dobře, sešli jste se tu všichni.
Tak mládeži, na planetě by jsme byli. Teď ty těžší části.
Musíme se dostat na kosmoport, vzhledem k tomu že nemůžem jít rovnou cestou, tak to budeme mít asi tak dvojnásobnou trasu.
Musíme postupovat rychle, ale opatrně. budou jen krátké přestávky. Odpočívat budeme až bude vše za námi.
Po cestě mlčte, ať nejsme moc nápadný a vy se mluvením nevysilujete.

Promluví k vám velitel.
Po hodinové pauze, opět vyrazíte mírným poklusem do lesa.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“