Výcvik pro Lan Mandragorian

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Gyndine

Uff To bylo těsné. Pomyslím si když mi za zády exploduje modul. Rysknu rychlý pohled přes rameno a mezi stormy zahlédnu dopadající kusy které zbyly po výbuchu našeho modulu. Zbytek dne jsme strávili přesunem na místo setkání.
Hned jak jsme dorazili na místo jsem přelétl pohledem všechny tváře a rychle přepočítal. Dobrá, zatím jsme všichni. Vyslechnu si velitelovo hlášení a zhroutím se do trávy.
Vyndám si pytí a zapiju vyprahlé hrdlo po dlouhé cesttě. Dobrá, mlčet, to mi zas takový problém nedělá. Evidentně se velitel chce vyhnout tomu, abychom se zhroutili kdyby umřel někdo s kým jsme před dvaceti minutama mluvili. Je vidět že má na starosti spoustu nováčků. Veteráni se s tím asi vyrovnají lépe.
Po hodině nás velitel znovu přiměje k tomu abychom se zvedli a vyrazili na cestu. Jsem zvědavej jak tohle vydržím. Na tohle nejsem moc zvyklej. Vyrazili jsme poklusem do lesa. Za běhu se stále rozhlížím po případných nepřátelích. Ale v šeru už moc nevydím.
Na kosmoportu to asi nepujde moc hladce. vědí o nás a hledají nás. kdo ví jestli nám nejsou v patách rychle se ohlédnu jestli za námi někdo není. Mají to těžké. Musejí hledat stopy zatímco mi víme kam míříme. Uklidni se.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gyndine

Několik dní jste se prodírali hustým lesem, několikrát vás málem odhalili. Jak prohledávali les.
Evidentně jim bylo jasné kam míříte.
Nicméně se vám stále dařilo se jim schovávat a vyhýbat jejich pohledům.
Nakonec jste se dostali až na místo určení.
před vámi bylo asi 200 metrů volného prostory, přehrazeného ploty. na konci bylo několik budov.
Fajn teď to začne být zajímavý. Dovnitř se pohrneme večer. Rozdělíme se na tři skupiny po pěti. Jeden přestříhá žiletkovej drát, další podrží pletivo, ať zbytek může projít, další hned jak proleze plotem bude krýt postup.
V první skupiněbudu já,....

Začne vás rozdělovat. Ty jsi v druhé skupině, co podrží plot.
Fajn zatim si dejte padla.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Gyndine

Dny se slévají již dohromady, nejsem už ani schopný říci jak dlouho se prodíráme lesy a křovinami. Jediné co mohu říci je to, že nás veteráni mnohokráte zachránili před odhalením když si zavčasu všimli průzkumných TIE letek a pěších stormtrooperů.
A také že jsem tak unavený jako ještě nikdy. Nevybral jsem si lehký život. Proběhlo mi hlavou když jsme se skrývali před průzkumnou letkou která nám chvíli kroužila nad hlavami zatímco jsme se maskovali pod stromy na zemi za pomoci olámaných větví a hlíny doufaje že nás na infra přehlédnou.
Nakonec jsme se tedy dobelhali až k našemu cíli já společně s několika nováčky jsem se hned po rozdělení do skupin zhroutil na zem a notnou chvíli jsem jen zhluboka vyčerpaně oddechoval. Po čase jsem se přeci jen zvedl na kolena a připlížil jsem se k okraji lesa aby jsem si prohléd náš cíl.
Hledaje místa za kterými se můžu krýt aby jsem předešel odhalení, případně zásahu při odhalení. Tak copak tu máme. Vytáhnu dalekohled aby jsem si detailně mohl prohlédnou obranu. Budu přecijen nejdéle na ráně. Pak se odplazím zpátky a půjdu si lehnout, aby jsem si konečně mohl zas chvíli odpočinout před dalším postupem.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gyndine


když hledáš nějaké kryty tak jsi docela zklamán, terén je hladký bez nějakých krytů.
Hlavně držte hlavy dole, až tam půjdeme.
Poradí vám velitel vaší skupiny, zatímco zkoumáte vše možnosti.
Večer se přiblíží celkem rychle a vy si stačíte odpočinout jen trochu.
Takže první de ten s nůžkama a nebude na nic čekat, hned za ním ten co drží pletivo.
Derku, ty deš hned za nima a skrz pletivo polezeš první a za pletivem počkáš než budou všichni skrz, jestli nás někdo uvidí, musíš ho zastřelit dřív, než stačí po nás vystřelit.

Zrekapituluje vám postup.
Jasné?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Gyndine

Během odpočinku se nic zvláštního nestalo. Vlastně, byl tak krátký že se snad ani nic stát nemohlo. Sotva jsme zavřel oči, abych jim dal chvíli odpočinku, už nás tichými pohyby velitel probouzel. Hlídka se krčila na svém místě kde byli už když jsem zavíral oči.
Sakra, já usnul? Tohle mi teda dává zabrat. Rozespale si chrstnu trochu vody z čutory kterou jsem vytáhl z kapsy do obličeje abych se pořádně probral. Líně se zvednu a znovu si vyslechnu velitelovy rozkazy.
Ano pane. Protřu si oči a protáhnu si ztuhlá záda od ležení na zemi. Tak fajn, soumrak je tu, mám dost času se probrat než se setmí úplně. Znovu se doplazím k okraji lesa abych si mohl v šeru vrýt do paměti náš cíl. Několik budov, volný prostor mezi pletivem a budovami. Nepřítel může být na střechách, mezi budovami, případně přímo v budovách mohou mít ve zdech průzory. Ještě chvíli si prohlížím náš cíl a případnou aktivitu kolem něj a pak se vrátím ke skupině. Zkontroluji svou pušku DH-17 aby mě nepřekvapila a počkám na úplné setmění. Prohlížím si tváře všech účastníků, je v nich vidět napětí, ve tvářích nováčků stejně tak jako nejspíše i v mé je vidět strach a nervozita z věcí které již brzy přijdou.
Teď už nezbývá nic jiného než počkat na příkaz velitele a tiše vyrazit k pletivu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gyndine

Když se ozval signál, všichni jste vyrazili k pletivu.
Prolezl jsi pletivem. Až sem šlo všechno dobře. Pak ale třetí skupina začala střílet mezi budovy.
Tichá akce končí právě teď, tak makejte dál!
Vykřikl na vás váš velitel.
všichni začali co nejrychleji spěchat mezi budovy.
Navíc jsi zaslechl nezaměnitelné štěkání E-11.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Gyndine

Vyrazili jsme na domluvený signál směrem k pletivu. Vše probíhá zatím dobře. První naší skupiny prostříhl pletivo, druhý ho přidržel a já jsem prolezl jako první. Hned za pletivem jsem přiklek a přiložil svou pušku k ramenu a prohledával jsem očima okolí.
Naše skupina prolezla pletivem v pořádku, ale třetí skupina začala střílet mezi budovy. Kruci, kterej pitomec.
Vyrazil jsem po vzoru našeho velitele mezi budovy. Ihned jak jsem zaslechl štěkání E-11-ky jsem reflexivně uskočil stranou a udělal jsem kotoul. Jak jsem se znovu zvedal do podřepu už jsem hledal nepřítele očima abych mohl jeho pušku umlčet.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gyndine

Poté co začala přestřelka jsi udělal nejdříve kotoul stranou, a až pak jsi zjistil že střelba nebyla na tebe.
Vyběhl jsi tedy k budovám, zapomněl jsi ale na svou povinnost coby strážce.
Kolega, co držel pletivo, aby jste mohli prolézt, se ještě soukal skrz když ze střechy nedaleké střechy zaštěkala E-11. Překvapeně vykřikl a zhroutil se na pletivo.
Tobě se mezitím podařilo dostat mezi budovy, střelce sundal ten co běžel před tebou.
Derku, sakra, neměl jsi hlídat aby všichni prolezli tim pletivem bezpečně?!?
Zařval na tebe velitel naštvaně.
Deme!
Rozkázal zbytku vyběhl mezi budovy směrem ke kosmoportu, stříleje po každém hýbajícím se stínu, který nebyl rebel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Gyndine

Smrtonosný štěkot E-11-ky mě donutil uvědomit si dvě věci.
Kruci kde je. Přemýšlel jsem zatímco jsem střelce vyhledával očima.
A doháje. Na okamžik se mi zastavilo srdce když jsem si uvědomil že za mnou zůstal voják který držel pletivo. Při jeho výkřiku jsem se ohlédl a vše mi běželo hlavou jako ve zpomaleném holofilmu když jsem sledoval jak z jeho hrudi vystříkla krev nejprve na jednom a poté na dalších dvou místech.
Běž kruci, s tím už nic nezmůžeš. Lituj mrtvých až po akci. Zaslechl jsem za svými zády výstřel a E-11-ka konečně zmlkla.
Nedobrovolně jsem se znovu vzchopil, zvedl jsem se a doběhl mezi budovy. Tam jsem se opřel o budovu a zavřel jsem na okamžik oči. Když jsem je znovu otevřel, zíral jsem veliteli do tváře.
Nezmohl jsem se ani na odpověď, jen sem dál zíral když vydával další rozkazy. Neochotně jsem se odlepil ode zdi a malátně jsem vyrazil za velitelem.
Nech toho, takhle tě brzo někdo dostane. Co na to asi řekne otec.
Už mi asi nepoví všechno je jednou poprvé
. Klopítám dál.
Už kvůli němu, vzchop se ať z akce nedostane hlášení že nejen že jeho syn zavinil smrt vojáka rebelie, ale že se mu ani on nevrátí.
Poklepu hlavou a znovu pozvednu pušku aby jsem byl opět bojeschopný.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gyndine

Běželi jste dál mezi budovami. Pokračovali jste celkem rychle, než zpoza rohu vykouklo několik bílích zbrojí.
Bacha!
Zařval ten co byl vepředu a skočil šipku mezi odpadky, co se tam povalovali, ostatní následovali jeho příkladu, a zaujaly krytí, a opětovali palbu stormtrooperů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Gyndine

Před námi se zableskne na tmavém pozadí bílá barva. V přítmí které bojišti panovalo působila bílá barva spíše jako šedý nádech. Vedoucímu vojákovi to ale stačilo k rozpoznání nepřítele a vycvyčeným reflexem to zalomil hned do prvního krytu který měl po ruce.
Já sem byl tou dobou téměř poslední a proto jsem se vrhl ne do odpadků jako vedoucí pozice, ale za roh nejbližší budovy. Tak jo, odčiň co jsi způsobil. Tvou vinou zemřel jeden z nás. Zaplať jeho cestu k síle krví nepřátel. Přiložím svou pušku k rameni a vykloním se zpoza rohu tak, aby mi koukala ven co nejmenší část těla a já mohl vypálit na bíle oděné vojáky.
Vypálím tři záblesky k prvnímu bílému cíli který uvidím a znovu se skryju za roh. Snad jsem trefil. Dvakrát se nadechnu a vykloním se znovu aby jsem mohl vypálit. Pak se opět skryju.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gyndine

Povede se ti zapadnout za roh a opětovat palbu. A skutečně se ti podaří jednoho zastřelit.
Ani ostatní nezaháleli a i ostatní stormtroopeři popadali.
Fajn, dem dál!
Rozkáže váš vedoucí a všichni se zvednou a vyběhnou dál, tím, že jsi se zvedat nemusel jsi se dostal na druhé místo.
Když jste se dostali k rohu, z poza něhož vyběhli stormtroopeři, a zahnuli za něj, čekalo vás velmi nemilé překvapení.
E-web!
Vykřikl kolega na špici a meziskokem, kdy padl na zem skočil zpět za roh.Vy ostatní jste se ještě stačili nějak pořádně zastavit a lehce couvnout.
Jakmile jste byli schovaní, proletělo okolo vás velké množství výbojů, podle síly skutečně E-web, navíc okolo prolétlo i několik o trochu slabších výbojů, přesto silnějších než z E-11.
DLT-19.
Odhadl jeden z veteránů ostatní zbraně, podle jejich výbojů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Gyndine

Zabil jsem. Já jsem opravdu poprvé zabil. Vypluju zpoza stěny a bežím hned jako druhý. Oči mi padnou na vojáka kterého jsem zastřelil. Ještě že mu nemohu vidět do tváře. Bylo by to ještě horší.
Přeskočím mrtvé a dostanu se až k rohu odkud vyběhli když rebel na špici zařve a jen zázrakem se dostane zpět v jednom kuse. Zbrzdím svůj běh a couvnu zpět za roh narážeje do kolegů kteří se zastavili dříve.
Ještě že tu tomu nevelím. Nevím co by jsem dělal v téhle situaci. E-web a DLT-19 To je sakra blbá situace.
Rozhlédnu se po uličkách do kterých vydím. Možná, kdyby měl někdo ostřelovací pušku. Mohli bychom ho vysadit na střechu kde by sestřelil ty stormtroopery s DLTčkama a pak i obsluhu toho E-webu.
Je tam jen jeden a běží to na záložní baterii a nebo jsou tam dva a měli nastartované zdroje energie? Krucinál.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gyndine

Sáákrááá.
Protáhne velitel a zapne komlink.
Týme jedna, drží nás tu E-web, a bodla by pomoc. Nějací dobrovolníci?
Zeptá se.
V tomhle týmu ne. Budeme rádi, jestli se z toho sami vysekáme.
Dostane se mu nepříjemné odpovědi.
Tak, mládeži kavalerie nepijede, jsme na to sami. Granáty!
Přikáže nakonec. O pomoc od třetího týmu nikdo nedoufal, neboť ty by se k E-webu nedostali jinudy než skrze jeho zaměřovač.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Gyndine

Nu dobrá, žádná pomoc nebude.
S granáty to zrovna moc neumím
. Zamračím se a vytáhnu granát z vesty.
Snad nepřijde nikdo k úrazu.
To je opravdu hloupá myšlenka když jsme v bojové akci
. Vytknu sám sobě. Úkroky se přiblížím až k rohu budovy a vyčkám na povel velitele aby jsem se vyklonil a mohl vrhnout granát instinktivně směrem k E-webu.
Nebude moc času pořádně obhlédnout situaci a přemýšlet kam vlastně hodit. Musím jen doufat že hodím alespoň přibližně správně. Budu se muset hned zase schovat. Jinak se nevrátím zpět.
Zhluboka se nadechnu a zatajím dech vyčkávaje velitelova příkazu.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“