Výcvik pro Davidsse

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Imperiální centrum,Hangár

Po mé otázce se mi dostalo odpovědi,kterou jsem už trochu předem očekával.Dobrá budu pilotovat.
řeknu a my už dojdeme k Lambdě.Jak říkal správce je dost stará.Snad s ní nebudou problémy.
doufám v duchu.Když se nástupní rampě moc nechce pohnout,jedním lehkým úderem pravačkou ji přinutím k poslušnosti.Vejdu dovnitř a rozhlédnu se kolem jestli je třeba něco opravit.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Imperiální centrum

Nastoupíte do Lambdy a začnete s předletovou kontrolou.
Objeví se několik problémů, ale ty vyřešíte stejně jako vstupní rampu.
Po chvíli odstartujete a opustíte atmosféru planety.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Imperiální centrum

Hned po našem nastoupení se začnu rozhlížet zda je či není třeba něco opravit.Vidím hned několik věcí které nepracují jak mají a tak se pustím do opravy.Na první z nich stačí jeden úder a na druhou stačí zapojit pár kabelů a poté následný úder.Zapnu všechny systémy,počkám až naskočí a poté co naskočili tak vzlétnu a začneme opouštět atmosféru planety.Usaďte se,prosím.
řeknu Joradovi a poté dořeknu Připoutat se zatím nemusíte.
Snad let proběhne hladce
doufám v duchu
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Loď se celkem v pohodě dostala do hyperprostoru.
Tvůj společník se na tebe otočil.
Takže co se týče tvého úkolu je asi takový:
Celkem nedávno jsme našli skupinku Jediů, o ty je již postaráno, nicméně z výslechů a kontrolou jejich komunikace jsme přišli na několik bytostí, co jim vědomě pomáhali.
Tvůj cíl je jeden z nich.
Hord Tlulakam.
Ty ho máš zatknout a vyslechnout, zda neví o nějakém dalším Jediovi, či kdo další jim vědomě pomáhal.
Vzhledem k tomu že před nějakou dobou bylo jeho spojení s Jedii přerušeno, může být dost podezřívavý.
Žije ve městě Pandath, pracuje v jednom soukromym kosmoportu.
Otázky?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Hyperprostor

Po chvíli letu zadám souřadnice k Tanaabu a vidím jak se hvězdy,zatím vypadající jako malé tečky,se protáhnou a my tedy vstoupíme do hyperprostoru.Uvidím jak se na mě Jorad otočí a konečně mi vysvětlí,co je mým úkolem.Tak konečně se dočkám toho,co bude tím záhadným úkolem.
pomyslím si a pozorně poslouchám.

Všemu rozumím,pane.
řeknu mu.Hord Tlulakam,město Pandath,pracovník soukormého kosmoportu.
shromáždím si v duchu ty nejdůležitější údaje o mém cíli.Pár otázek mám.Chtěl bych se zeptat aspoň na základní vzhled toho Horda a také jestli má nějaký bojový výcvik nebo je to obyčejný civilista.Pane.
zeptám se a začínám se těšit.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Jorad se zamyslí a pak odpoví.
Bojovej výcvik by mít žádnej neměl, alespoň nikdy nebyl v armádě, ani nedělal u žádný bezpečnostní firmy. Nicméně mohl se něco naučit o čem nevíme.
Co se vzhledu týče tak je to člověk, bílé pleti, asi 175 centimetrů, tmavý vlasy.

Prozradí ti několik informací o tvém cíli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Hyperprostor

Vidím jak se po mé otázce Inkvizitor zamyslí a po chvíli se dočkám odpovědi.Fajn,takže být ostražitý každopádně
nabádám se.Děkuju to bude stačit
poděkuju mu za informace o mém cíli.Podívám se na lodní systémy a když uvidím že ukazují asi ještě dva dny do příletu na Tannab,zamířím se prospat.Jdu se prospat,kdyby byly nějaké problémy s lodí tak mě vzbuďte.
řeknu mu a odejdu.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Jorad zavrtí hlavou a zamumlá něco o tom že zapomínáš na to, kdo je mezi vámi ten nadřízený.
Pak se zvedne i on a odejde dozadu.
Cesta jinak proběhne v poklidu.
Až se nakonec vynoříte u Tanaabu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Hyperprostor,u Tanaabu

Pane,já vím kdo je tady nadřízený a vím že jste to vy
aby neřekl tak to zopakuju.Aby se nepodělal,dobře to ví,akorát chce abych to uznal
pomyslím si podrážděně,když jdu k ložnici.Uléhám si s pocitem únavy a vím že brzy usnu,protože tělo i mozek mám unavené.Tak dobrou
popřeju si unaveně s úsměvem a pak usnu.

Néé,néé přestaň,nech toho néééé!
zavřu a s tímto výkřikem se probudím.No to byl zase sen.....
otřepu se v duchu nad tím strašným snem,který jsem měl.
Obleču se,vyjdu ven se upravit a poté zamířím k přístrojům a uvidím že jsme právě teď vystoupili z hyperprostoru a před námi se rýsuje Tanaab.

Sednu si do pilotského křesla,zamířím loď k planetě a poté se opřu o opěradlo křesla.Výborně cesta proběhla v pořádku,očekával jsem trochu problémy,tahle Lambda je přece jen starší.
pomyslím si a jsem rád že se moje obavy nesplnily.Vytáhnu maximální rychlost a za chvíli už prolétáme atmosférou.

Proletíme atmosférou a ja čas zažádat o povolení na přistání.Zapnu komunikační přístroje a ohlásím se Tanaabské letové kontrole,tady raketoplán Tragedy,žádám o přidělení doku na přistání
požádám.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tanaab, orbita

Tady Tanaabská letová kontrola, odesílejte svou identifikaci!
Ozve se z druhého konce komunikačního kanálu.
To už jsme tady?
Zeptá se tě Jorad, který právě vešel do kokpitu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tanaab, orbita

Chvíli po mém ohlášení do komlinku je jedinou odpovědí jen hrobové ticho.Ale po chvilce se ozve hlas pracovníka Tanaabské letové kontroly a chce naše identifikační kódy.Naťukám je a chystám se je odeslat,když vejde dovnitř Jorad a optá se na místo,kde se nacházíme.Ano,pane před pár minutami,jsme vystoupili z hyperprostoru...
odpovím zdvořile,na jeho dotaz.Právě se chystám odeslat identifikační kódy
dodám a čekám zda bude mít můj nadřízený nějakou námitku.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tanaab, orbita

Chvíli jste na sebe jen koukali. Pak, když viděl že čekáš na jeho povolení tak ti to povolil.
Máš mé požehnání.
Prohlásil hlasem typu "a ode mně chceš povolení proč?".
Po chvilce, co si letová kontrola zkontrolovala tvé údaje ti povolili přistání na veřejném kosmoportu ve městě Pandath.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tanaab, orbita

Dívám se na něj a jedinou odpovědí,mi je hrobové ticho,tedy kromě raketoplánu a jeho systémů.Požehnání jsem nechtěl,chtěl sem vědět,jestli proti tomu něco máš..
řeknu si v duchu,když mi škrobeně odpoví.Odešlu,zmáčknutím příslušného tlačítka,údaje a čekám,až je zkontrolují.Kosmoport Pandath....rozumím, raketoplán Tragedy konec.
řeknu a vypnu komunikační systém.Prolétnu atmosférou a jdu na přistání.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tanaab, kosmoport

Přistání je poněkud tvrdší, ale přežijete.
Tak se do toho pust a hodně štěstí.
Popřeje ti tvůj nadřízený a uvelebí se v křesle.
Kdyby se bořil svět tak číslo komlinku máš.
Dodá ještě nakonec.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Tanaab, kosmoport

Průlet atmosférou,je kapku drsnější,než jsem čekal ale podaří se mi úspešně přistát,na volné přistávací ploše.Tvrdé ale,aspoň něco...s takovou hromadou šrotu,jakou je tahle Lambda,to bylo vlastně dobré...
řeknu si a počkám,až se otevře rampa,která se pohybuje dolů pomalu,jako starý Hutt.Že jim není trapné,takový šrot vůbec držet v hangárech....
pomyslím si opovržlivě a pak si radši sundám svůj plášť,vyndám z něj všechny předměty,které si dám do kapes a poté si jej odložím a vyrazím pryč z lodě.Říkali veřejný kosmoport jo? Aha jenže můj cíl pracuje v soukromým...no co,je na čase se poohlídnout po nějakém turistickém průvodci.
určím si svůj cíl,vyjdu z kosmoportu a začnu se rozhlížet,zda nějaký neuvidím.Anebo se někoho zeptat...ale všecko pěkně postupně.
pomyslím si.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“