Žít mimo zákon - výcvik pro Draaara (Dagon)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Transport třídy Hardcell, cela

Muun se po Tvých slovech jen zle zadíval: "A kdo se Tě na něco ptal, ty jeden smradlavý otroku? Koukej držet hubu!" vykřikl a dal pokyn někomu za sebou, přičemž odstoupil stranou.
Poslední, cos mohl vidět, bylo ústí blasterové pušky, pak už jen tma...

Transport třídy Hardcell, řídící centrum

Za několik okamžiků, když pominuly účinky omráčení, jsi s námahou mohl zvednout hlavu a zjistit, co se děje.
Byl jsi v řídícím centru lodě a hleděl na Tebe sám Pegen Newoll.
Když jsi se chtěl pohnout, znemožňovaly to dosti silná pouta, kterými jsi byl doslova uzemněn.

Newoll jen zakroutil hlavou a promluvil: "Víš, nechápu Tě! Byl jsi vytažen z té otrocké dřiny na Moorji a já jsem Ti dal šanci být někým... A jak se mi za to odvděčuješ? Pereš se, není s Tebou kloudná řeč... Je div, že Tě ještě někdo nezabil!" řekl a úkosem se podíval na vedle stojícího Muuna, který Tě vyváděl z cely. Na tom bylo vidět, že by to pro něj nebyl žádný problém...

Pegen Newoll se Ti ještě více přiblížil a pokračoval: "Měl jsem pro Tebe jeden návrh, ale teď nevím, jestli Ti ho mám vůbec říct!" zkoušel Tě.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Transport třídy Hardcell, cela.

Zadíval sem se do ústí pušky a na tváři se mi objevil úsměv.
" To už je starý."
Poté mě zasáhne výboj a já omdlím.

Transport třídy Hardcell, řídící centrum

Probírám se a opět mě bolí hlava. Když si chci ale sáhnout na krk tak zjistím že nemůžu.
Hm... zdá se že mě začali brát trochu seriozně. Jinak by na mě asi nedali tolik pout. Že by zjistily kdo ve skutečnosti sem? Nééé to je blbost to bych už nebyl na téhle lodi.
Opatrně zvednu hlavu a rozhlédnu se pořádně kolem sebe.
Poté na mě začne mluvit ten Muun a já skloním hlavu. Když skončí tak se nejprve slabě uchechtnu a poté se hlasitě zasměji. Nakonec ho zkusím vyděsit tím že co nejsilněji trhnu pouty, hlasitě zavrčím a vycením zuby.
"Ty abys mě chápal? Bože chraň... Kdyby mě začal chápat někdo jako ty, tak by to znamenalo že sem ztratil veškerou čest, odvahu, sílu a úctu k sobě a jiným. OOOO ano "Vysvobodil" si mě." slovo vysvobodil řeknu velice ironicky.
" Zavřeli ste mě hluboko pod zem. Udělali jste ze mě otroka. Poté příjdeš ten samej co mi to udělal a najednou říká že sem svobodný. Jistě oooo velký osvoboditeli. Svoboda určitě znamená že sem zavřený jak zvíře v kleci, musím bojovat o vlastní život s ostatními svobodnými. No a nakonec pro tvé pobavení musím zabíjet a umřít před stovkami dalších lidí co mě "osvobodily." Jak jsem šťastný a vděčný. Budu z čiré vděčnosti příst u tvých nohou jak krásné koťátko. "
Stále mluvím ironicky a snažím se dělat roztomilé obličeje. Nakonec jenom odplivnu velkou dávku slin přímo před Newolla. Hned opět ztvrdím svojí tvář a začnu mluvit hrozivě.
" Tvé návrhy jsou stejné jako ty. Slizké, zrádné a slibující dýku do zad. Proč bych měl vůbec tvůj návrh přijmout? Nemáš absolutně nic co by mě zajímalo. ABSOLUTNĚ NIC čím by sis mohl koupit mé služby. "
Podívám se smutně směrem k zemi.
Ne... ty mi nepomůžeš najít mojí lásku, ani bys mě odsud jen tak nepustil. Nemáš nic čím mě získat. Protože to po čem toužím je v tomto světě skoro nezískatelné.
Přemůžu svůj smutek abych neukazoval před tím Muunem slabost a napnu co nejvíce veškeré svaly na těle. A zkouším napnout veškerá pouta co nejvíce dokážu.
No tak! Povolte! Buďte aspoň tak slabý jako ten muž předemnou! No tak! Trochu toho štěstíčka!
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Transport třídy Hardcell, řídící centrum

Muun se jen zasmál a nenechal se odradit Tvým apatickým přístupem: "To bys udělal chybu, kdybys mi nevěřil! Nejsem tak špatný, jak vypadám..." řekl a přešel k Tobě blíž.

Ujistil se, že na něj nedosáhneš v okovech a pokračoval: "Skutečností je, že nejsi jediný Togorian, kterého jsem na svých cestách a při svém hledání rekrutů pro svou gladiátorskou školu potkal. Dokonce si pamatuji i na jednu ženu z vaší rasy..." nastínil Newoll a čekal, jak zareaguješ.
Přirozeně očekával Tvůj zvýšený zájem...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Transport třídy Hardcell, řídící centrum

Poslouchám hrdě toho Muuna ale když začne mluvit o další Togorianech tak mi celé tělo vypoví službu. Má hlava spadne opravdu nízko a pohled mám zarytý do země.
Grachár? Né... to není možné. Nemohly jí zajmout... Né... né moji Grachár. Počkat nemůže to být ona. Jenom se snaží zahrát na můj cit! Myslí si že chci chránit ostatní z mé rasy. Parchant...
" Co naznačuješ? Naznačuješ snad že jsi zotročil další z mých lidí? Dokonce naše ženy jsou tvými otroky? Tvoje zkaženost nezná mezí! "
Už se chci zase rozčílit ale než dokážu říct další slova tak můj hněv náhle opadne a vystřídá ho skutečný strach. Strach že možná. Možná skutečně vězní moji lásku.
" Řekni mi Muune. Jak vypadají ti které jsi zajal a kde jsou? "
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Transport třídy Hardcell, řídící centrum

"Jen klid, jen klid..." hovořil Newoll a dal pokyn svému nohsledovi.
Druhý Muun přišel k Tobě a se značnou nevolí Ti sundal okovy, přičemž si dával pozor, ať jej v návalu vzteku nesrazíš k zemi.

"Nemysli si, že jsi na svobodě! Tady nemáš kam utéct a v cíli naší cesty na nás čeká celá základna mých lidí..." podotkl Newoll, aby tak vysvětlil své rozhodnutí nechat Tě bez pout.
"Skutečně jsem měl to potěšení setkat se s ženou vaší rasy, ovšem jako otrok by mi byla pochopitelně na nic. Já se specializuji pouze na rváče, bojovníky a zabijáky! Ta Togorianka mě nezajímala, takže jsem jí vysadil tam, kde jsem za ní dostal dobře zaplaceno..." prozradil Ti Muun, zatímco přešel k jednomu z navigačních droidů a diktoval mu nějaké údaje pro let své lodi.
"Když budeš dělat, co Ti řeknu a spolupracovat, řeknu Ti, kde ta žena je. Pokud Tě to tolik zajímá..." dokončil Newoll svou nabídku.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Transport třídy Hardcell, řídící centrum
Když mi sundali okovy tak sem protáhl. Nejprve sem zahýbal krkem, poté zápěstím, nakonec rameny a podíval sem se pořádně kolem sebe.
Tiše poslouchám Newolla a zvednu si levačku před obličej. Stáhnu jí do pěsti a povolím to celé několikrát. Nakonec nechám ruku povolenou a sleduji své drápy.
Nakonec mi učiní nabídku a já vycením zuby.
" Možná mě to zajímá... Možná mě to nezajímá. Možná tě poslechnu a nevytrhnu ti páteř přes oční důlek. Možná ale taky nemáš informaci která by mi stála za to nechat tě naživu. "
Tyčím se tam v celé své tří metrové výšce a na tváři mám pobavený úsměv.
" A nemysli si. Jistě že nemám kam utéct. Ale to mě absolutně nevadí. Pokud bych chtěl tvojí hlavu tak to že během stejné okamžiku kdy zemřeš ty zemřu i já tak už mi to bude jedno. "
Dojdu blíže k němu a ruce si složím na hrudi.
"Sem ochoten přijmout tvojí nabídku. Ale nejprve ti položím otázku. Ohledně té togorianské ženy kterou si prodal do otroctví. Když odpovíš správně tak se dohodnem. Když ne? No buďto příjde loď o velitele nebo ty o dobrého bojovníka. Volba je na tobě..."
Nakloním se níž abych měl obličej poblíž jeho.
" Jakou barvu měla její srst? "
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Transport třídy Hardcell, řídící centrum

Pegen Newoll se narovnal a popuzeně sykl: "Pokud mi budeš vyhrožovat, nikam se nedostaneme! Říkal jsem přece, že musíš spolupracovat. Tak se toho drž, nebo skončíš v base a tentokrát ne sám..." dodal výhružně.

Jeden z navigačních droidů náhle hlásil, že jste dosáhli Namadiiského koridoru a byli tak již blízko planety určení - Scipia.
Newoll se zvedl a odcházel bez jediného slova z řídící kabiny. Mezi dveřmi se však na moment zastavil, otočil se a bezbarvě řekl: "Ta Togorianka říkala, že hledá svého druha. Možná Tebe..."
Po těchto slovech odešel a muunský hlídač do Tebe šťouchl energetickým kopím, kterým se mezitím vyzbrojil a naznačil Ti, že se odebíráte zpět do cely.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Transport třídy Hardcell, řídící centrum
Odsunu se od něj a nakonec si jenom hlasitě povzdychnu.
" S tebou Newolle není žádná zábava. Já ti vyhrožuju a ty místo aby jsi na to reagoval dáváš jenom planý hrozby. Vážně si myslíš že se leknu toho že v cele nebudu sám? "
Usměji se.
" Nemáš ani tušení s kým se tu bavíš. "
Vědět to tak mě nejspíše na místě popravíte za moje služby pro republiku. Což to ale nikdo vědět nemusí.
Všimnu si že Newoll začne odcházet a tak vystrčím drápy a zuby.
Když si nechceš hrát s hádankama je čas si udělat pár skládaček. Možná bude sranda roztrhat tě a pak tě zkusit poskládat dohromady. Hm to ale abych tě neroztrhal na moc kousků. Vždycky se mi potom něco ztratí.
Jenže než stihnu cokoliv říct tak se Newoll otočí a prohlásí něco co mě přišpendlí na místě.
V ústech mám náhle sucho a nedokážu ovládnout třesoucí se tělo. V hlavě mi zní jeho slova.
Hledá svého druha? Hledá svého druha! Žádná togorianka by nikdy nehledala svého druha! Ne z těch co znám! Většina mužů je na planetě a těch málo co odletí, tak jejich ženy zůstavají aby na ně čekali...Grachár... po tolika letech samoty že bych tě našel? Je to vůbec možné.
Sleduji odcházejícího Newolla s otevřenou tlamou a nevěřícím pohledem.
Když do mě strčí kopím další Muun tak na něj jenom zavrčím.
" Nemusíš mě pobízet, vždyť už jdu. "
Podívám se na Newolla.
" Za tuhle informaci Newolle budu spolupracovat! Ale jestli mi lžeš! Ani celá armáda tě neochrání! "
Zařvu přes celou místnost a potom se otočím na patě. Nechám se vést tím Muunem.
Ale pokud do mě ještě jednou strčí tím kopím otočím se na něj a výhrůžně řeknu.
" Ještě jednou do mě štouhni tím klackem a já ti ho narvu do krku. Nemysli si! Cestu do cely najdu i bez tvé pomoci. Tvůj pán možná má prozatimní ochranu ale ty seš zbytečnej kousek potravního řetězce. Takže do mě přestaň strkat a raději říkej kudy. Musím se připravit na jatka. "
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Transport třídy Hardcell, cela

Hlídač se měl na pozoru, kdyby jsi náhodou chtěl splnit svoje výhružky. Ale projistotu své energetické kopí držel několik centimetrů od Tvé srsti, aby ji nedejbůh nesežehnul...

Takto jste došli opět k Tvé cele, přičemž strážce spěchal s uzavřením Tvé cely, aby mohl pokračovat v jiné činnosti. Zřejmě se chystal přílet na Scipio, jak jsi mohl zaslechnout v řídícím centru. A tak nemohl žádný člen posádky nečinně stát u cel, které byly beztak monitorovány a zabezpečeny dost.

Z jedné vedlejší cely se ozval důvěrně známý hlas zesláblého Droviana Hanona: "Uuuch, Hanon být jako po noci, v níž vypil dvacet Alderaanských piv... aaarghhh. Být tu Draaare?" zeptal se rozespale, doufajíc, že Tě uslyší.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Transport třídy Hardcell, cela

To jak měl Muun strach z mých výhrůžek mě těšilo. Měl sem ohromnou chuť otočit se a udělat "baf". Raději sem ale odolal a nechal se v klidu odvézt do cely.
Dveře se zavřeli a já se opět ocitl sám. V tom uslyším z vedlejší cely nějaký hlas který mě volá a já v něm poznám Droviana.
" Jo sem tady Hanone. Raději se ale rychle zkus probrat. Blížíme se k planetě. Podle všeho nás nasadí do arény téměř hned po příjezdu. Raději se připrav. Doufám že tě zranění odemně nebudou moc zpomalovat. "
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Transport třídy Hardcell, cela

Hanon byl z duše rád, že je poblíž někdo známý a přinejmenším i někdo, kdo nemá v úmyslu jej nějakým způsobem týrat.
"Hanon ne zraněn, spíše omámen nějakou drogou... Eech, až mi dostane do rukou ten zmetek, já ho rozdrtím na prach!! Auuu..." vzdechl Drovian poté, co svou výhrůžku vystupňoval do té míry, že poté v bolestech klesl opět na kolena, což jsi ale nemohl ze své cely zaregistrovat.

Mezitím jsi mohl sledovat stráže i posádku lodi, připravující se na přistání.
Soudě od oka, vlétali jste na oběžnou dráhu Scipia...

Scipio, hvězdný přístav Intergalaktického bankovního klanu

Nervózní dispečer přecházel ve své kanceláři sem a tam, přičemž v zádech cítil velmi nepříjemný pohled svého nadřízeného, muunského velitele přístavu, který dohlížel na jeho bezchybný chod.
Jeho šéfem byl pak už jen samotný vůdce klanu, San Hill...

Najednou se v interkomu ozvalo zapraskání a následovala zpráva: "Pozor, loď Black Burn právě vstupuje do atmosféry! Loď Black Burn vstupuje do atmosféry..."

Lidský dispečer se po několika hodinách trýznivého čekání konečně s výdechem usmál.
Muunský velitel základny však nepřestával s propalujícím pohledem do jeho zátylku...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Transport třídy Hardcell, cela

Vyslechnu si Hanona jak mluví a jak potom bolestně vzdychne.
"Zatím se šetři Hanone. Tam v aréně budeme potřebovat všechnu sílu. "
Odmlčím se a přemýšlím jestli mu mám říct o Muunovi který nás zajal ale nakonec se rozhodnu že ano.
"A o toho šmejda co nás tu drží se neboj. Zemře o to se postarám. Jenom nesmí zemřít hned. Má pro mě životně důležitou informaci. Informaci o togorianské ženě a o tom kde by mohla být. Musím tu informaci získat než Newoll zemře. "
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Transport třídy Hardcell, cela

Za několik málo okamžiků jste již Ty i Tví kolegové mohli pocítit, kterak loď nalétává na přistávací plochu.
Ozvalo se také hlášení: "Přistáváme, připravte dokovací techniku! Četa dvě a tři zajistí náklad, četa pět přivede pasažéry! Rychle, rychle!"

Takže bylo nanejvýš jasné, že za pár chvil spatříte své nové působiště - planetu Scipio...

Scipio, hvězdný přístav Intergalaktického bankovního klanu

"Vyveďte je ven, dělejte!" křičel muunský dozorce na droidy, kteří se ujali nesnadného úkolu. Museli deportovat 'vězně', tj. Tebe a ostatní gladiátory, ven z lodi a seřadit před transportem.
Zde už netrpělivě přecházel Pegen Newoll, vedle něj stál naopak klidně a s rukama za zády velitel přístavu, jeden z nejoddanějších přisluhovačů Sana Hilla a zkušený důstojník, Vesa Molock.

Oba Muunové nyní prohlíželi stav nákladu a kontrolovali vše dle předpisů. Neopomněli také prohlídku nových rekrutů, takže když jste se po menších peripetiích srovnali do nedbalého šiku, přecházeli kolem vás, jako kdyby jste byli zvířata na výstavu...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Transport třídy Hardcell, cela

Cítím jak přistáváme a vyčkávám. Sem netrpělivý, velice netrpělivý.
Chci z téhle planety. A to co nejrychleji.
Poté už přijdou roboti kteří nás vyváději ven z cel. Nebráním se a jdu tak jak mi nařizují.
Musím to vydržet... Pro Grachár. Vydržím to...
Říkám své touze roztrhat stráž na kousky, vzít loď a odletět odsud co nejrychleji.
Když se konečně postavíme do nějakého takového šiku tak si nás začnou prohlížet dva Muunové. Pegen a ještě nějaký kterého neznám. Tvářil se tvrdě, ale já si ho nevšímal.
Každý je tvrdák dokud mu nevyrvete vnitřnosti ústy. Potom už tak tvrdý nejsou.
V klidu tam stojím a čekám až to skončí.
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Scipio, hvězdný přístav Intergalaktického bankovního klanu

Vesa Molock se naklonil k Newollovi a ulevil si: "Tohle, že jsou ti výteční zabijáci, které posíláte Sanu Hillovi? Jste směšný, vždyť nevydrží ani pár kol v aréně!" řekl posměšně, prohlížejíc si hory masa a svalů.

Pegen Newoll si nechtěl dát nic líbit a odvětil: "Nebojte, budou připraveni potit krev, za to vám ručím!"
"No uvidíme, každopádně nesdílím s Vámi toto přesvědčení..." odfrknul si velitel přístavu a otočil se k odchodu.

Newoll chtěl zřejmě předvést svému souputníkovi, jak krvelační dokáží být jeho svěřenci, proto dal pokyn svému podřízenému, aby Tě znenadání popostrčil kopím kupředu, ven z řady...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“