Mise pro Xavier (C-0694 )

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Mise pro Xavier (C-0694 )

Příspěvek od lexicz »

Od počátku klonových válek neuběhl ani půlrok, a republika zkouší všelijaké způsoby boje. Jedním takovým "pokusem" je speciální jednotka určená k obsazování nepřátelských plavidel jak během boje, tak v nečekaných výpadech.


Hammer

Loď třídy acclamator s kódovým označením Hammer tiše plula vesmírem. Veškeré systémy měla v plné pohotovosti. Posádka ale nejevila známky jakéhokoli vzrušení, protože tento stav trval už necelé dva týdny. Detaily o misi, které ti byly sděleny, nebo jsi je zaslechl od jiných byly - že Hammer je na nově objevené separatistické hyperperostorové trase. Separatisté tudy převážejí nové jednotky droidů.

Právě jsi v hlavním koridoru trupu lodi - opouštíš briefingovou místnost, kde jsi se nedozvěděl žádné závratné novinky. Na chodbě míjíš své bratry. Někteří jsou zabraní do práce, někteří jen prochází okolo a baví se spolu. Ještě než jsi stačil zahnout do vedlejšího koridoru k palubnímu výtahu, doběhl tě C-0628 "fly".
HEJ! Jdeme si s klukama trochu zastřílet do výcvikový místnosti. Jdeš taky?

[/i]
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hammer

Nicnedělání mne už na lodi začínalo nudit. Vzhledem k tomu jak separatisté postupovali mne kapku překvapovalo že nechají celou jednu loď a speciální jednotky zahálet.
Proč ne.
Odpověděl jsem kolegovi na výzvu jít si zastřílet.
Nicnedělání mne již ubíjelo a toto byla fajn příležitost něco dělat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“