Žít mimo zákon - výcvik pro Draaara (Dagon)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Scipio, hvězdný přístav Intergalaktického bankovního klanu

Bez jakéhokoliv zájmu sleduji Newolla a toho druhého jak nás hodnotí. Nad jeho hláškou že nevydržím ani koho v aréně sem se pro sebe usmál.
Když začne odcházet tak si všimnu jak Newoll dal k něčemu pokyn. Když mě potom moje stráž strčí kopím dopředu ven z řady tak zavrčím.
Tak ty chceš ukázku? Fajn... Já ti dám ukázku.
Otočím se na toho kdo do mě strčil kopím a přes vrčení řeknu.
"Ty sis dovolil do mě strčit? "
Poté ho zkusím chytnout za to kopí a trhnout k sobě. Pokud poletí i s kopím zakousnu se mu do krku zuby. Pokud by kopí pustil tak ho namířím na něj a bodnu ho přímo do břicha.
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Scipio, hvězdný přístav Intergalaktického bankovního klanu

Tvůj záměr zcela odpovídal Tvému nynějšímu rozpoložení.

Muun si ani nestačil všimnout, kdy a jak přišel o svou zbraň, kterou vzápětí znovu měl ve své moci. Nebo spíše ve svém těle...
Nechápavě se zadíval na kopí, které jsi mu zarazil do břicha, pak vykulil oči, podíval se na Pegena Newolla a jeho poslední pohled patřil Tobě. Pak už se jen svalil k zemi a dodýchal.

Toto divadýlko udělalo na Molocka docela dojem a ani jej nenapadlo volat stráže, aby Tě zabezpečily. Beztoho bylo kolem dost droidů, aby Tě v pár okamžicích usmažili na škvarek.
Newoll se zatvářil zcela alibisticky a v jeho očích by jeden vyčetl pořádný ranec zadostiučinění, když byl právě svědkem, jak jeho nejlepší svěřenec zabil svou osobní stráž, byť to byl jeden z jeho lidí...

"No, co říkáte, Molocku?" jen tak mimochodem prohlásil Newoll.
Velitel přístavu se udiveně podíval na mrtvolu Muuna na zemi a pokrčil rameny: "Hmm, tenhle nevypadá špatně, možná by se hodil i jinam, než do gladiátorské školy..."
"Ale..." chtěl něco namítnout Pegen Newoll, ale Molock jej ingoroval. Přešel k Tobě a ledabyle rozkázal: "Hej Ty, Togoriane! Půjdeš se mnou!"

Za ním jsi mohl vidět nasupený výraz Tvého pána. Tvářil se, jako by mu právě někdo ukradl lízátko přímo z ruky...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Scipio, hvězdný přístav Intergalaktického bankovního klanu

Překvapený výraz v obličeji toho kterého jsem bodnul je velice... potěšující.
Užívám si jeho výraz když umírá a jde na zem.
"Varoval sem vás že do mě nemáte strkat."
Jsou má poslední slova k umírajícímu.
Otrokářská špína... nic jiného si nezasloužil.
Poté se opět bez výrazu otočím na ty dva velící Muuny.
Vyslechnu si výměnu názorů. Jakmile Ten Molock řekne ať jdu s ním tak si hlasitě odplivnu jeho směrem.
" Promiň nabotnaná hlavo ale to asi nepůjde. "
Nasadím nevinný úsměv.
"Ačkoliv mě aréna nějak neláká a tvoje nabídka je jistě...hm jak to říct. No jistě má větší šanci na přežití. "
Pokrčím rameny a pokračuji v mluvě.
"Jenže nemůžu se hnout od tady druhý dutý hlavy. "
Ukážu prstem na Newolla.
" Slíbil mi za to že sem přijdu informaci. A ty tu informaci nemáš. Tudíž nemám jedinej důvod poslouchat tvý keci. Jak už pochopil ten první dutohlav. Raději volím smrt při pokusu roztrhat své věznitele než být otrokem. Tudíž sme se dohodly. On nepotřebuje mrtvého bojovníka a já potřebuji jeho informaci. "
Rukou ukážu na Molocka a poté jí sevřu v pěst.
"Máš snad ty něco na co mě můžeš nalákat abych se tu nevyrhnul na ty vaše kovové mužíky a nezemřel tak jak se sluší na někoho z mé rasy."
Docela silná sázka na nulovou pravděpodobnost. Klidně mě můžou zabít kdy budou chtít a já si nesmím dovolit zemřít! Jenže nemůžu si dovolit ani přijít o tu informaci! bez té informace nikdy Grachár nenajdu! Ne pokud je někde otrokem! Sakra!
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Scipio, hvězdný přístav Intergalaktického bankovního klanu

Vesa Molock zřejmě nebyl zvyklý na takováto jednání, protože se zlostí v oblyčeji se odvrátil na druhou stranu, aniž by Ti pohlédl do tváře.
"Zřejmě nevíš, s kým máš tu čest, Togoriane! Já se totiž nikoho neprosím a nenechám si diktovat podmínky, jestli bude někdo dělat to, či ono! Tím, žes dokázal svou sílu a odvahu, jsi se předurčil k mnohem výsadnějšímu postavení, než je rváč na život a na smrt v aréně. Můžeš sloužit samotnému Sanu Hillovi! Buď to, nebo zemřeš! Nic jiného v tuto chvíli neexistuje..." řekl Molock své stanovisko a zdálo se, že skutečně nestrpí odpor.

Pegen Newoll rezignovaně sklopil hlavu. Přišel zřejmě o svého nejlepšího svěřence a musel se spokojit se zbylými gladiátory.

Drovian Hanon na Tebe pohlédl a vypadalo to, že není nadšen z toho, že bys je měl opustit...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Scipio, hvězdný přístav Intergalaktického bankovního klanu

S jistou dávkou zuřivosti sleduji toho nafoukaného Molocka.
Ne! To ty nevíš s kým mluvíš červe! Začínám mít Muunů dost! Jakmile se odsud dostanu tak snad spáchám malou genocidu!
Skloním hlavu dolů, zatnu zuby a pěsti sevřu v pěst.
"Seru na nějakýho Sana Hilla! Jestli je to slabomyslnej idiot jako vy všichni tady! Je mi jedno kdo to! Pro mě jste nicky! Jste míň než Rancorovo hovno pro mě! "
Říkám si tiše pro sám pro sebe aby to slyšeli tak maximálně gladiátoři kolem mě.
Nakonec zvednu hlavu a spíše zavrčím než řeknu.
"Nemám dovoleno umřít. Tudíž půjdu s tebou."
Udělám krok dopředu a zkusím chytit Newolla za oblečení a přitáhnout si ho k sobě. Pokud mě nikdo nezastaví nebo nestřelí tak pokračuji. Přiložím k němu obličej a nasaji pach zatímco hýbu hlavou směrem nad Newolla.
"Mám tvůj pach Newolle."
Podívám se mu do očí a skloním se nízko k němu abych mu mohl pošeptat jenom jemu svojí zprávu.
" Najdu si tě. Dřív nebo později. Neutečeš mi. Dokud jeden z nás nezemře budu tě stopovat. Zabiju tě jako sem zabil desítky vašich vůdců. Tebe ale nezabiju pro republiku. Ne... tebe zabiju jestli mi utečeš s tou informací. Jestli mi jí neřekneš zemřeš. Pokud mi jí řekneš tak tě nechám možná naživu až se odsud dostanu. Věř mi... Vždycky dodělám co slíbím. "
Poté ho odhodím od sebe a otočím se na Droviana.
"Držte se gladiátoři! Svoboda přijde..."
Poté s zuřivým výrazem si stoupnu stranou poblíž mého nového "pána"

Pokud by se mi nepodařilo chytnout Newolla či mě kdokoliv zkusil zastavit, omráčit, odtrhnout nebo cokoliv tak jenom zkusím z posledních sil zařvat.
"Dostanu tu informaci! Jednou určitě!"
a budu vyčkávat jak se zachovají ostatní Muunové a droidi po mém pokusu zaútočit na jejich pána
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Scipio, hvězdný přístav Intergalaktického bankovního klanu

"Máš v sobě víc kuráže a vzdoru, než by mohlo být zdrávo, otroku! Jdeme!" sykl Molock na svou stráž, která tě okamžitě obestoupila a odváděla pryč z přistávací rampy.
Pegen Newoll jen bezmocně sledoval, kterak Tě odvádějí a i když slyšel Tvou poznámku, nedal na sobě nic znát. Věděl, že se ještě určitě setkáte...

Scipio, hl. město

Zatímco se vaše cesty rozdělily a zbytek gladiátorů pokračoval ve vylodění s Pegenem Newollem, byl jsi transportován soukromou linkou Vesy Molocka do centra města, kde měl svoje komnaty i San Hill.
Nacházely se v jednom luxusním mrakodrapu, kde bydleli a pracovali prominenti a vůdčí osobnosti Bankovního klanu. Byla to administrativní i reprezentativní budova a tyčila se nad zbytkem města jako zámek.

Scipio, hl. město - 'Place of Business'

Transport dojel na místo určení a hlídka tě eskortovala dovnitř budovy.
Tam jste vystoupali do nejvyššího patra a strážci tě zavedli do nevelké místnosti: "Jsme v předpokoji souromých komnat Sana Hilla. Počkáš, dokud nebude vyzván k vstupu dovnitř!" řekli muži a zmizeli ve dveřích.

Zůstal jsi sám.
Za chvíli však ticho přerušila ostrá hádka uvnitř komnat...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Scipio, hvězdný přístav Intergalaktického bankovního klanu

Pohrdavě si prohlédnu stráž která mě obestoupila a usměji se.
"Sem zvědav na kom z vás mě donutí předvádět můj vzdor příště. Líbilo se mi jak tamten váš kamarád umíral."
Uchechtnu se nechám se odvést.

Scipio, hl. město - 'Place of Business'

Transportovali mě dovnitř nějaké budovy. Jakmile sme začali stoupat do vyšších pater tak sem jenom unaveně zívl.
Doufám že už se bude brzo něco dít. Začíná mě tahle situace nudit. Pořád si mě přehazují jako horký brambor a nic se neděje. No táááák... chci něco zabít.
Když se všichni napasují do nějakých dveří a já zůstanu sám tak uslyším z venku pořádnou hádku. To mě ale pořádně nezajímá. Místo toho se pokusím odejít stejnou cestou jakou sme přišly. Prostě se otočím a dokud kolem sebe nemám stráže tak zkusím odejít
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Scipio, hl. město - 'Place of Business'

Nehodlal jsi čekat, co bude. Což v jistém ohledu mohlo být poměrně nerozvážné rozhodnutí. Zvláště, když jsi nemohl čekat, že Tě nechají jen tak odejít...

Než jsi však stačil cokoliv podniknout, otevřely se dveře Hillovy pracovny a objevil se Vesa Molock: "Tak pojď, Togoriane! Už jsi očekáván..."
Když dořekl, uvolnil Ti místo ve dveřích, abys mohl vejít.

Místností se linula příjemná melodie, po předchozí hádce ani památky. U velkého proskleného výhledu stál otočen zády někdo, koho jsi ještě neznal. Pro tebe to byl jen další prašivý Muun na téhle idiotské planetě...
Vesa Molock Ti pokynul, abys stál nehnutě, dokud se onen Muun neotočí a nepromluví.
Což za moment udělal.
"Takže to jsi Ty, kdo vzdoruje našim strážím a zabil jednoho z Newollových lidí? Nemám rád, když se mezi našimi otroky objeví vzbouřenci! Ale mohl bys mi být užitečný, protože ne na všechny se dá v dnešní době spolehnout..." řekl Muun posměšně, přičemž se zadíval na droidí stráže u dveří.
"Dám Ti úkol a pokud jej splníš, budeš volný! Co Ty na to, otroku?" vyslovil otázku.
Vesa Molock přitom protáhl svá ústa v mírný zlostný úsměv.
_____________
1000. příspěvek :P
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Scipio, hl. město - 'Place of Business'

Vejdu do místnosti a podívám se na ty dva. Dám si ruce na prsa a poslouchám.
"Newoll chtěl abych ho zabil. Chtěl předvést své zboží."
Když mi řekne že mi dá úkol a pak budu volný tak se na něj podívá. Nejspíše si myslí že je zlověstný ale já v něm vidím jenom ubohou karikaturu.
"Hm skutečně se nedá na nikoho spolehnout. Ovšem kdo říká že se dá spolehnout na mě? Proč si myslíš že splním ten tvůj úkol? Jsem možná nyní v pozici otroka. Již mě to bylo několikrát ukázáno. "
Promnu si krk při vzpomínce na omračující střelbu.
"Newoll si dokázal koupit mé služby. Nabídl mi něco víc než je svoboda. Rozhodně nejsem levný ale za to sem spolehlivý. Mám spoustu klientů kteří to potvrdí. "
--------
Gratulace ;)
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Scipio, hl. město - 'Place of Business'

"Tvou spolehlivost si brzy ověříme. A odměna? Každý se dá koupit, ať už je cena jakkoliv vysoká..." pronesl ironicky Muun a poodešel k sejfu ve zdi, který se ukrýval ve zdi za ním.
Něco z něj vyndal, poté jej znovu uzavřel a uzamkl kódem.

Otočil se k Tobě a podal Ti věc; přesněji řečeno jakýsi krystal...
"Toto je něco, čemu Jediové říkají holocron. Je to soubor informací, takže takový druh datapadu. Víc vědět nepotřebuješ, protože jej musíš předat a to v určitém čase a na určitém místě. Zvládneš to? Pokud ano, litovat toho rozhodně nebudeš... Jestli zklameš, vrátíš se tam, odkud jsi přišel - ale v rakvi!" zněla nabídka.

Jednoduché, ale přece v tom mohl být háček...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Scipio, hl. město - 'Place of Business'

Sleduji Holokron a podrbu se na bradě.
"Hm... Kam a komu to nesu? Mám jít sám nebo někdo půjde se mnou? Jaká bude odměna? "
Řeknu instinktivně svoje otázky a poté ještě dodám.
"Předpokládám že když se zeptám na obsah tak řeknete že mi potom nic není a připojíte další výhrůžku. "
Poté ukážu pravačkou na sebe a na něj.
"Jo a mezi náma. Ty výhrůžky smrtí vám moc nejdou. Přeci už umíte vydírat lidi. Musíte vědět že nejde o to jestli splníte výhrůžku nebo ne. Jde o to jak jí poddáte. Ten komu vyhrožujete se vás musí bát. Nejlépe se bát i vašeho trestu. Na tom by ste mohl zapracovat. "
Poté pokrčím rameny.
"Jenom profesionální rady. Nechci si vás dobírat. Ale rada nikdy neuškodí. "
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Scipio, hl. město - 'Place of Business'

Muun zjevně nebyl spokojen s Tvou prostořekostí, takže jen lehce pokynul hlavou a promluvil: "Tak dost, odveďte ho! Informace se dozvíš, až bude čas..."
Na jeho pokyn Tě eskortovali strážní ven z místnosti.

Když se za vámi zavřely dveře, Muun si povzdechl: "Ten Togorian je evidentně dost tvrdohlavý a nejraději by nás všechny viděl uškrcené na jedné hromadě... Je zpupný a arogantní! Není nejlepším adeptem pro můj úkol, Molocku!"
Poté se postavil tak, aby zpříma hleděl svému podřízenému do očí.
Vesa Molock dlouho ten pohled nevydržel a podíval se k zemi, hned však zvedl zrak zpět: "Nebojte se, pane! Udělá to, protože mu byla slíbena jedinečná informace, kterou jistě nepohrdne..." řekl.
"Uvidíme!" řekl druhý Muun a šel k oknu, načež beze slova hleděl ven.

Scipio, hl. město - 'Place of Business', suterén

Eskorta Tě dovedla do prostoru pod vstupní halou budovy, kde byly jakési pokoje, nebo místnosti.
Tam Tě vstrčili do jedné z nich a beze slova odešli, přičemž bezpečně uzamkli vchod.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Dagon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 33
Registrován: 12.11.2010 18:59:50
Bydliště: Celý vesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dagon »

Scipio, hl. město - 'Place of Business'

Hlasitě se zasměji když mě odvádějí. Když vyjdeme z místnosti nasadím tvrdý pohled na mojí eskortu. Nechávám se eskortovat a nedělám problémy.

Scipio, hl. město - 'Place of Business', suterén
Nakonec mě zavřeli do nějakého pokoje. Otočím se zády ke dveřím a rozhlížím se. Snažím se prozkoumat pořádně pokoj.
Tak sem přežil. Sakra v jednu chvíli sem měl fakt pocit že ty moje provokace nevydrží a rupnou mu nervy. Příště bych měl jednat klidněji. Jenže copak to jde s takovejmahle šmejdama? Grrr... Musím se odsud dostat.
Vydám se tedy prozkoumat pokoj
Hle zde vidím svého otce.
Hle zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle zde vidím zástup svého lidu až k samému počátku.
Oni mě volají. Vyzývají mě abych přijal své místo mezi nimi.
V síních Valhaly kde udatní, mohou žít, navěky

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Scipio, hl. město - 'Place of Business', suterén

Byl jsi zamčen v neznámé místnosti a měl jsi čekat, až obdržíš informace, kde a jak má dojít k předání onoho holokronu, který Ti byl ukázán a poté opět bezpečně uzavřen v sejfu.

Čekání jsi si hodlal ukrátit přece jen trochu efektivně - prozkoumáním možností v místnosti, která Ti v tuto chvíli byla i celou.
Kromě bytelných dveří, které určitě musel někdo zvenčí hlídat, Tě na první pohled upoutalo množství obrázků a plakátů na zdech místnosti. Znázorňovaly zřejmě ukázky z jakéhosi sportu, který jsi neznal, ale na většině z nich se skvěla jedna a tatáž osoba - plavovlasý muž, vysoký a statný, který v některých výjevech porážel své soupeře, v jiných třímal trofeje a na některých fotografiích pózoval s různými lidmi, nebo sám jako nějaký model...

Zařízení pokoje pak bylo podobné jakési šatně. Skříňky na oděvy, křeslo pohodlné a určené k relaxaci, nevelký stolek, nástěnná zrcadla a umývací servis. Dokonce i jakási nádoba na lázeň...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“