Výcvik pro BanGin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Meris

Příspěvek od Meris »

Genosis

Vzdechl jsem a sedl si opodál než Mistr.Do takového pěkného koutu nedaleko nějaké krabice,která vyčnívala ze zdi.Napadlo mě troch si zameditovat a nabrat Sílu,protože jsem věděl,že ještě to není za námi,ale po chvíli mě to přestalo motivovat a z vzteku kde jsou naši jsem udeřil do té krabice a ta se otevřela a vypadla z ní nějaká disketa.Podal jsem ji Mistrovi a zeptal jsem se:Mistře,nevíte co to může být?Vypadá to jako disketa kam ukládají droidi plány a programi.A chvíli jsem čekal na odpověd......

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Geonosis

Mistr Redar pohlédl na součástku a pravil : Ne, je to pouze zkratovaný obvod, těch tu jsou spousty.

Mistr vykročil s zasypanému vchodu a z druhé strany se k vám najendou prokopala jednotka klonových vojáků.

No konečně, už jsem myslel, že jste odletěli bez nás !

řekl mistr Redar a prošel vyhloubenou dírou ven do zpáteční chodby. Pár vojáků ho následovalo, ale zbytek čekal až projděš před nimi.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis

Neotálel jsem tedy a prošel jsem.Když jsme vyšli ven oslepilo mě slunce,pronul jsem si oči a uviděl jsem tři transportéry LAAT/i.Vydech jsem a šel k lodím a ještě jsem se chtěl zeptat klonového komandéra:
Komandére,můžou nás cestou na lod čekat potíže??

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Geonosis

Ano, ale je to jen velmi málo pravděpodobné.

Odpověděl ti klonový voják a dal pokyn transportérům, aby se připravili.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis

Vešel jsem do trasportéru,sedl jsem si na židly přidělanou ke stěně v zadní části LAAT/i a po chvíli jsem ucítil slabé chvění.Transportéry se odlepily od země a začali stoupat.Podíval jsem se ven na vyprahlé pláně na Geonosisu a pomyslel jsem si:Konečně to skončilo a my jedeme domů.Zývl jsem si a začal jsem si kontrolovat světelný meč........

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Geonosis

Letěli jste asi 10 minut vodorovně nad povrchem. Viděl jsi, že bitva zdaleka není ještě vybojovaná. Ve zvířeném prachu jsi viděl pochodovat kráčející tanky republiky a proti nim pavoučí droidy separatistů. V dálce jsi viděl odlétat jádra lodí obchodní federace. V dálce pluly nad povrchem křiřníky třídy acclamator a prováděli přesné bombardování. Po chvilce se boční dveře transportu zavřely a ty jsi pocítil, jak loď začasla prudce stoupat a nabírat rychlost...
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis-oběžná dráha

Vyletěli jsme z atmosféry a po chvíli jsme přistáli na hvězdném destruktoru třídy Venator.Přistáli jsme,otevřeli se dveře transportéru a kolem jsem uviděl klonové vojáky jak nastupují do stíhaček a připravují se sestřelit jádra bitevních lodí Federace.A opravdu po chvíli jsem uviděl velké letící koule,které směřují ke zbytku flotily.Zeptal jsem se Mistra:Mistře,budeme to hlásit senátu?A podíval jsem se na Mistra........

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Geonosis - oběžná dráha

Není co, o naší misi dobře věděli, a o ty lodě se postará armáda. Je to jejich práce. Teď musíme na můstek, poběž.

řekl mistr Redar a vydal se k turbovýtahu.




________________________________________________

Na Geonosis Venatory nebyly :)
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Geonosis-oběžná dráha

Instinktivě jsem běžel za Mistrem.Když dojel výtah otevřely se velké ocelové dveře a z výtahu vystoupili dva kloní komandéři,nechali jsme se projít a pak jsme nastupili.Dveře se zavřeli a výtah se rozjel turborychlostí.Měl jsem dojem,že slyším výstřeli ze stíhaček a bitevních lodí jak mezi sebou bojují.Výtah začal zpomalovat až zastavil.Vystoupili jsme na můstku....
______________________________
Sory já to newěděl :roll:

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator

Na můstku už na vás čekal kapitán lodi CL-582. Když vás spatřil, vydal se k vám.

Pane, loď je plně funkční a systémy nehlásí žádná poškození. Jsem připraven vám předat velení !


Klon učebnicově zasalutoval a odebral se zpět k průzoru.
Mistr Redar kývnul a šel za kapitánem.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator

Přešel jsem k oknu a podíval jsem se ven.Venku zuřila bitva u bitevních lodí Obchodní federace.Naše stíhačky pořádaly nálety na přicházející jádra bitevních lodí,zatímco naše lodě bombardovaly prstence lodí.Když tu jsem zahlédl asi dvacet trojstíhačeck jak letí na naši na lodi.Prudce jsem se otočil a vykřikl na Mistra: Mistře,letí na nás asi dvacet trojstíhaček!A podíval jsem se zpět do toho pekla venku.....

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator

Klid, můj mladý učedníku, stíhači se o to post.....

Můstkem se najednou rozlehlo uši rvoucí burácení a následný alarm. Klonový voják sedící u jednoho z terminálů v zákrytu můstku zahlásil :

Pane, soudržnost pláště klesla na 75 % . Droidi přestaly útočit, začali do ná prostě nalétávat, pane !

Mistr Redar : Veškerou energii do štítů. Všichni stíhači ať se přeskupí a začnou odstřelovat přilétávající stíhačky !

Ano, pane ! Zahulákal klon zkrz pokračující burácení a začal vyťukávat příkazy na konzoli.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator

Celé dvě minuty mě zvonilo v uších,ale přesto jsem se ještě podíval ven.Obrovské výbuchy na přední části lodi mě uplně vyvedly z míry.Zeptal jsem se klona:Komandére,kde tu máte děla bodové obrany?A přešel jsem k němu.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator

Pohledl jsi z průzoru a viděl jsi celou skvadru klonových stíhaček, jak nalétává přímo do roje droidů.

Pane, bodová obrana je zničená, byl to jejich první cíl !

Mistr někam zmizel....
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator

Ohlédl jsem se okolo sebe,ale Mistr nikde.
Klone,řekněte pilotům at neprodleně zatáhnou ty droidy zpět a pujdtete semnou hledat Mistra.Pověděl jsem mu a šel jsem k výtahům.....

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“