Výcvik pro Vaapad

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon

Moje reakce byly překvapivě rychlé a s ničím jsem se nepáral. Trochu jsem zariskoval a odhodil granát co mi síly a hlavně rameno dovolilo. Sice mě pekelně zabolelo, ale byl jsem rád, že ho mám konečně zpod nohou. Neotálel jsem, ale ani sekundu a skočil jsem za vrak, za kterým jsem se válel před chvílí. Granát mezi tím vybuchl, ale nevěděl jsem jestli to někoho zranilo. Čekal jsem co se bude dít dál...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon

Uslyšel jsi kroky, které se snažily být tiché, ale po výbuchu granátu zavládl takový klid, že by šel slyšet i pád peříčka. Přibližoval ise ke tvé pozici, v úmyslu tě konečně zastřelit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon

Amatére.
Pomyslel jsem si a zkontroloval zásobník.
Půlka ještě zbývá, paráda.
Odkolíbal jsem se tedy na druhou stranu vraku, čímž jsem se dostal "panu nenápadnému" do boku. Neváhal jsem a stiskl spoušt. Mířený výboj ho zasáhl do žeber a nechal po sobě spáleninu a pach ozonu a spáleného masa.
Opět jsem se neunáhlil a počkal jsem jestli od někud nevyleze další.
Naposledy upravil(a) Vaapad dne 08.3.2009 18:21:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon

Další vylezl za chvilku, a tvůj výklon, a zamíření se pro tebe stálo osudným. Rána do zátylku tě na chvilku omráčila. Slyšel jsi jenom útržky, které ti zněli v hlavě.
Co s ním ... zabijeme ho ... Ano pane ... ten je těžkej kurva ... jak je to ještě daleko? ... tak, kam že ho máme vyložit? ... a tady si třeba chcípni hahaha.

Neznámé místo.
Otevřeš oči, a všechno je ještě jaksi zamlžené. I přes to ale poznáš několik vedlejších znaků místnosti, kde jsi. Malá stolička, díra v zemi, ze kterého se táchne pára, což bude nejspíše toaleta. Už se pomalu vzpomatováváš, a vidíš malou temnou čtveratou místnost. Místo jedné zdi mříže, a u nich jakási postava. Snažíš se na ní zaostřit, postava si tě ovšem všimla. Když otevřela dveře, ty jsi se přetočil na bok, a po pojledu jsi poznal, že to je muž, asi 190cm vysoký. Tvůj pokus o postavení interupovala jeho bota, který tvrdým úderem bouchla tvojí hlavou o zem.
Už je vzhůru!
Zakřičel, a do místnosti přišel další muž.
Notak, přece tady nebude tak ležet. Zvedni ho.
Muž, kterého jsi viděl ze všech nejdříve tě vzal pod ramenama, a zvedl tě. Ty jsi ještě s těží chodil, proto tě po zemi doslova táhl, a vysadil tě na židli. Ruce ti zezadu svázal k sobě, stejně jako nohy k nohám židle. Druhý muž k tobě přišel. Chytl tě za bradu, stiskl jí, a svojí tvaří se přiblížil ke tvé. Podíval se ti do očí, následně se ti hlava odvrátila na stranu pod fackou, kterou ti uštědřil.
Kdo jsi, a co jsi tam dělal!
Uštědřil ti další facku.
Naposledy upravil(a) Pear dne 08.3.2009 18:36:12, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon

Otevřel jsem oči a chvíli jsem si nepamatoval co se stalo. To jediné na co jsem se zmohl bylo zachrčení, po kterém jsem zase omdlel.
...


Neznámé místo

Když mě ten dlouhán posadil na židli, nějaký další mi jednu vlepil což mě úplně probralo. Vyvalil jsem na vteřinu oči a začal si prohlížet místnost. Hlava se mi kymácela ze strany na stranu a začal jsem vnímat nesnesitelnou bolest po výstřelu v zátylku.
Kdo jsi, a co jsi tam dělal!? zeptal se mě chlápek stojící přede mnou.
Nechal jsem je chvilku čekat a schytal jsem další ránu.
Dělal jsem tam svou práci... A kdo jste kruci vy a co je tohle za místo? procedil jsem mezi zuby a propaloval jsem očima toho fackovacího borca.
Naposledy upravil(a) Vaapad dne 08.3.2009 18:21:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo

To my tady kladem votázky!
Poví ti ten co tě vyslíchá. Muž stojící vedle něj, jak jsi se doslechl, tak se jmenoval Daren, si stoupl na stranu od tebe a vši silou udeřil ocelovou tyčí do míst, kde se ocelové opěradlo a tvá ruka setkávali. Proela tebou bolest.
Takže, ještě jednou. A nyní pomaleji. Jak..Se...Jmenuješ?
A znovu ti uštědřil, nyní menší, spíše facku z drzosti, aby ti ukázal jak tebou opovrhuje. Jak se jmenuje si se ovšem nedozvěděl, protože Daren mu říkal "pane", což reflektovalo tomu, že tohle byl jejich kápo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Neznámé místo

Přemýšlel jsem o tomhle místě, ale z určitostí jsem mohl říct jediné- pořád jsem na Onderonu. Vypadalo to, že jsem byl daleko od města, ale taky jsem mohl být v nějaké dobře utěsněné budově.
Jsem... chvíli jsem se zamyslel a řekl... jsem obchodník ....Gilad Hack. zalhal jsem a upřeně jsem se díval na toho šéfika.

Tenhle Daren si asi myslí, že je velkej drsňák....
Jméno sem vám už řekl.. teď bych požadoval vysvětlení, co tu dělám?
Možná jsem se trochu unáhlil a za svůj tón asi dostanu další ránu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo

Obchodník? Odkdy umějí obchodníci takhto zacházet s blasterem a granáty?
Obdaří tě další fackou.
A nic žádat nebudeš! To my sme tady od toho!
Z facek už přešel na pěsti, a uštědřil ti jednou ránu pravačkou, okořeněnou boxerem, který si před chvilkou nasadil. Z nosu ti začal tíct slabý proud krve. Boxera si následně nesundal, protože počítal, že bude pokračovat.
Takže, nyní odpověz upřímně, nebo nebudem tak schovívaví. Jeho "pomocník" vytáhl tvůj blaster, a nabil ho. Jeho hlaveň přiložil ke tvé noze, konkrétně ke stehně.
Takže...?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Neznámé místo

Otékal mi obličej a mluvilo se mi hůř a hůř. Blasteru jsem se trochu bál, ale nedával jsem nic najevo. Takový výstřel ze zbraňe není žádná sranda, i když tě včas ošetří doktoři a tihle chlápci nevypadali, že by byli doktoři, natož pak, že by ho zavolali.
Dobře, jak chcete.. Jsem nájemnej lovec... Jacen Marr... chtěl jsem dostat jednoho chlapa- Felt Seman... a vaši muži mě jaksi vyrušili od MÉ práce!!!... při poslední části mé řeči jsem trochu zvýšil hlas za co jsem čekal další ránu.
V ústech jsem si přejížděl po zubech jazykem a kontroloval jak na tom jsou. Ty hovado jedno, tohle ti někdy oplatím.
A vyplivl jsem zkrvavený zub na zem, kde se válel a já přemýšlel o nejlepším trestu jak bych se mu pomstil. Samozřejmě až se z tohoto zavšivenýho místa dostanu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo

Ruka se napřáhla, a ty jsi již čekal ránu, ale kousek před tebou se zastavila, a lehce tě poplácala po tváři.
Vidíš že to jde.
Jeich údajný šéf se od tebe zvedne, a nakáže Darenovy, aby tě rozvázal. Když to udělá, shodí tě ze židle, a bouchne s tebou do rohu. S žídlí odejde, zavře tvojí celu mříží, která z tlustých ocelových prutů, posazených blízko sebe. Snad nanejvíše ruka by se tam vešla.
Dobře se vyspi, zejtra se tu ukážem znova. Tady máš žrádlo.
Hodí ti do tvé cely, respěktivě na špinavou zem flašku vody a nějákou obilnou placku podezřelého původu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Neznámé místo

Dveře se sabouchly a já jsem měl místnost jenom pro sebe.
Tady se tak vyspím...
V duchu jsem si postěžoval a dotkl se tváře. Nějaké ty oděrky, sem tam se rýsovala modřina, nemluvě o zubech. Jeden na podlaze a pár naštíplích.
Ten teda uměl zacházet s boxerem. Beztak si to ten magor cvičí.
Za celý den jsem měl pořádnou žízeň tak jsem šáhl pro flašku co mi Daren hodil. Nejdřív jsem si čichl, a když jsem neucítil nic nebezpečného tak jsem si loknul. Díval jsem se tak na tu hužvičku toho, čemu údajně říkali jídlo. nevypadalo to dobře, ale dal jsem si to do kapsy, protože na zemi by z toho mohlo být ještě něco horšího. Uložil jsem se do roho místnosti a zavřel jsem oči.
Nedařilo se mi usnout, protože jsem si pořád dokola musel přehrávat dnešní události.
Hmmm, granát Czerky.. Proč by šli po Feltovi? Proč tam bylo tolik chlapů? Šli snad po mě? Čekali na mě? Kdyby ano, tak by o tom musel vědět můj zdroj. Ale hledat ho, tedy ji, nemá smysl, protože se nedá vystopovat.
Otázky přinášeli jen další otázky a přece jenom jsem dnes prožil hodně únavných zážitků.
Konečně jsem usnul, ale jen na půl oka a každou chvíli se budil, kdyby ti borci něco nechystali.
... spát jen na půl se nepodařilo a usnul jsem tvrdě...

Hej ty! Vstávej a poď za mnou.
Daren otevřel dveře a vešel. Šel jsem za ním, ale dvěře se přede mnou najednou zavřeli a Daren znenadání stál za mnou.
Co tam sakra děláš, pohni si!
Divil jsem se co dělá za mnou, ale opět jsem vykročil ke druhým dveřím. Zase se chtěli zavřít, ale já je zachytil a vešel do další místnosti. Vypadala naprosto stejně jako ta předchozí a Daren už zase vcházel do dveří. Rozběhl jsem se abych je stihl. Už jsem nedělal nic jiného než utíkal a stíhal dveře dokud jsem se nedostal do místnosti velké asi jako hodně, hodně velký hangár. Místnost vyplňovala mlha a nešlo vidět do konce haly do jakéhokoliv směru.
Je tu někdo?? zařval jsem do ticha, které mi odpovědělo jen ozvěnou... uslyšel jsem kroky..
Darene, to jsi ty?
Kroky se blížili a já se točil dokola abych zahlédl bytost, která se ale náhle zastavila. Ztěžka jsem oddechoval, až najednou ticho prořízl ryk blasterových výbojů. Zasyčelo to a já zjistil, že místo břicha mám jednu velkou černou díru...


... Vystrašený a spocený jsem se probudil a rozhlížel se kolem sebe...
Byl to sen, byl to jenom sen..

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo:

Mimo tvého snu tě vzbudila tako studená voda, chlejstnutá na tebe z kýblu.
Doufám že ses vyspal dobře.
Nechtuně nahlas se zasmám Daren. Štouchl nohou do tvé hlavy, a přikázal ti vstát. Dovedl tě až do místnosti, která sloužila nejspíše jako jejich kancelář, či podobně, protože tam byl terminál, různé spisy datapady a podobné věci.
Počkáš tady, odkud nepříde šéf!
Křikne na tebe, a stoupne si do dveří, které jsou nejspíše východem z budovy.
Celá místnost je vlastně obdelníková podstava, kdy na východní straně je tvoje cela, naproti nim jsou dveře, ve které stojí ta gorila, Daren, uprostřed stůl s různým bordelem na sobě, terminál na severní zdi a na zemi špína. Nahoře se houpe malá žárovka.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Neznámé místo

Skoro líp než ve své posteli.
Oznámil jsem Darenovi ironicky.
Přišli jsme do místnosti, která byla asi tak špinavá jako moje cela. Mdlé světlo žárovky ji osvětlovalo jen v centrální části místnosti.
Prohlížel jsem si pokoj a pomalu nenápadně jsem přeházel ke stolku. Zběžně jsem si prohlédl spisy a datapady, které tu leželi. Nějaký ty účty.. nic zvláštního dalšího jsem nezahlédl.
Odkapávala ze mě voda a díky ní mi bylo docela zima a mokré šaty na sobě není příjemná věc. Taky jsem zde uviděl terminál, do kterého bych se moc rád podíval.
Kdy zhruba má tvůj šéf přijít?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo
Neboj, brzy.
Řekl suše Daren. Ještě chvilku jste čekali, on celou dobu nehybně u dveří, až do doby, než do ní vešel muž, ten jistý, který tě včera vyslíchal.
Zdravím vás, doufám že jste moc dlouho nečekal, pané...pane Marr. Pokud se nepletu, tak jsem se vám ještě nepředstavil. Jmenuji se Felt Seman...Podává ti ruku...A doufám, že dnes budem vyjednávat za lepších podmínek než včera. Ale musíš mně pochopit. V ten den se toho stalo spousta, co se mi nelíbila. Vypálily mi dům. Mí lidé byly zabíjení organizací, kdy ani nevím o kterou jde. A navíc ty. Ve středu toho všeho. Střílel jsi, a hlavně zabíjel lidi, které sem najal. A jak jsme se dozvěděl, měl jsi navíc zabít ještě mně. Takže je dobře, že jsi se dostal sem, protože já, i když o tobě vím mnoho, jsem velice chápavý člověk. Proto ti za tvůj život, který je nyní můj, dám nabídku. Misi spíše. No, a nebudu se tě ptát, jestli jí přijmeš nebo ne, protože ty ji příjmeš. Jednoduše půjdeš do mého bytu, kde je jeden důležitý dokument. Datapad, zašifrovaný ovšem, a já mám nedostatek lidí. Proto tam půjdeš ty. Budem tě sledovat. Pokud svoje věci máš tady...hodí ti pytel...samozřejmě mimo zbraní. Ty si necháme. Takže prostě půjdeš to mýho baráku, jistě víš kde je, pokud ne, mezi tvé věci jsem ti dal mapu, a ta,m sebereš datapad. Doneseš mi ho, a já tě pustím, zapomenu na všecho, co se stalo. Také ti zaplatím. Dům určitě nebude prázdný, a bude ho někdo hlídat. A my zas budem hlídat tebe. Pokud utečeš, Bum. Bude po tobě. Pokud uděláš chybu, Bum, opět bude po tobě. Pokud budeš tak blbej, a budeš se mně snažit zabít, dál ti jistě znáš. Jít můžeš hned, nebo kdy budeš chtít, ale doporučuji ti vyjít hned, máš na to dva celé dny.
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Neznámé místo

Tak tohle je trochu trapný. Pomyslel jsem si když se mi představil a podal jsem mu taky ruku.
Zůstal bych radši u vykání, tohle není úplně optimální.
Poslouchám jeho výklad mise a chytím pytel co mi hodil.
Když skončil, začal jsem já.
Pane Semane, proč teda nepošlete muže, kteými budu sledován, místo toho aby mě nonstop špehovali. Dále, kdyby nastaly nějaký problémy tak ani nebudu mít zbraň na obranu a vy tudíž nebudete mít svůj datapad. A ještě, jak mám vědět, že to není nějaká past, a že se mi jenom nechcete pomstít tím, že mě poženete jak daleko do vašeho bejvalýho baráku a tam na mě budou čekat vaši zabijáci, kteří mi vystřílejí mozek z hlavy?

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“