Výcvik pro Darth Revan

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch


Sakra, tak to je špatný. Jde stále blíž a blíž a vypadá rozzuřený.
Mám nápad. Otočím se proti stromu na který vyběhnu a otočkou přeskočím Wyyyschokka.
A poté použiju menší síl odražení a odrazím ho směrem do stromu, ten se praští do hlavy a poté spadne na zem.
Uf, to bychom měli. Tak co teď?
Ale Wyyyschokk se zvedl a šel proti mě velice rozzuřený.
Tak jsem znovu použil sílu odstrčení, teď ale velkou a Wyyyschokka sem odhodil tak 5 metrů daleko.
Poté se na mě znova vrhl, ale to jsem se s ním už enchtěl zahazovat, tak jsem vytáhl svůj meč a usekl jsem mu hlavu.
Tady to má ty slizkej červe, ehm, teda spíš pavouku.
Co teď, mám tu počkat nebo mám jít hledat mistra. Toď otázka.
Řeknu si a popřemýšlím.
No, ještě chvilku počkám.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Otočil ses od Wyyyschokka, když jsi uslyšel mistrův kázavý hlas.
Takhle si představuješ klidný pobyt mezi jinými živočišnými druhy?!?
Příliš dlouho ti klidné vyčkávání nevydrželo, a když si tě jde prohlédnout zástupce místní fauny. Bez agresivních úmyslů, jak jsi si sám mohl zjistit. Tak ho napadneš, a nakonec zabiješ.

Mistrův hlas byl tvrdý a káravý.
Jsi teď na sebe dostatečně pyšný?
Položil ti nakonec otázku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch


Eh, mistře. Tomuhle říkáte klidný pobyt? Vždyť to zvíře po mě šlo jako kdybych byl jeho oběd. Nemám dobré zkušenosti ze zvířaty mistře. Odpovím mistrovi.
Sakra, ten je ale tvrdý, kvůli agresivnímu zvířeti. Pomyslím si.
A pyšný? Ne mistře, pouze jsem se bránil. A nevěřím tomu, že tohle zvíře se mě bálo.
Nedal se zastrašit, co jsem měl dělat? Utíkat? Rytíři Jedi neutíkají, to jste mě učil.
Učil jste mě že se mám bránit proti jakékoli hrozbě. Tak se držím vašich slov. Pouze jsem se bránil.

A odejdu kousek dál a otočím se mistrovi zády. Cítím se zaražený.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Jsi si jistý?
Položil ti mistr řečnickou otázku.
Kdyby jsi se obtěžoval propátráním jeho pocitů, nenašel bys tam ani stopu po agresi. Byl zvědavý. A NAJEDENÝ. O kousek dál před půl hodinkou sežral kořist dvakrát tak velkou jako si ty.
Vytýkal ti dál mistr.
A že se nedal zastrašit? A skoušel jsi to? pouze jsi na něj promluvil. A Kashyyyku div se, nerozuměl basicu.
Komentoval tvé snažení.
A nevím kdo ti to tvrdil že rytíři jedi neutíkají, ale já to nebyl. to sis chlapče spletl. A ani jsi nemusel utíkat. Párkrát mu švihnout mečem před tlamou, lehce ho zranit, ve většině případů to pomáhá. Tebe to ani nenapadlo. Jen jsi ho udeřil Silou. Považoval to za útok od někoho koho neviděl. Proto začal být podrážděný.
Mistr stále mluvil velmi tvrdě.
A že nemáš dobré skušenosti se zvířaty? Já mám špatné skušenosti s Weequayi, a také je nezabíjím na potkání.
Jsi schopen používat Sílu, jsi JEDI, použij tedy Sílu mírovou cestou, ne agresivní.

Mistr se otočil.
Teď mlč!
Uťal tvé námitky.
Pojď za mnou.
Přikázal ti chladně a rozběhl se pryč.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch


Eh, promińte Mistře, hřešil jsem se. Už se to nestane. Přece jen se stále učím, ale vím. Tohle jsem už pochopit mohl.
Odpovím mu a než se dočkám své odpovědi už mistr zase někam běží.
Dobře následuji vás.
Tak a už zase někam běžím, zajímá mě kam. Ale to už se dozvím, až tam dojdem.
Řeknu si a běžím za mistrem.
Poté v běhu řeknu mistrvi.
Mistře, cítím narušení síly, že by temná strana? Nebo se mílým?
Mám divný pocit, jako by se mělo něco stát.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Mistr se po tvých slovech zastavil a zpozorněl.
Já nic necítím. Co konkrétně cítíš ty?
Zeptal se tě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch

Je to divné, cítím temnou stranu, necítím žádné překupníky, pašeráky apod. ale Sithy. Nevím jak to mám vysvětlit mistře, jakoby to nebyli lidé. Nějaké stroje, roboty, droidy. Nevím přesně. Vy to necítíte? Je to silné. Ale co by dělali Sithové na Kashyyyku? A není to daleko, je to blízko. Jakoby pár metrů od nás. A nemohu se mílil? Přece jsem padawan, ale tohle je jiné než normálně. Divné. Ještě jsem tohle necítil.
Opdovím mistrovi a sedu si do tureckého sedu a začnu meditovat.
Mistře, počkejte chvilku, zkusím více zjistit. Jestli je to skutečnost nebo jenom klamná fikce.
Po chvilce vstanu a znova řeknu.
Ano, cítím zde velkou temnou sílu. Velmi silná. Ale je divné že to necítíte vy, mistře.
Mistře, k zemi. Zařvu a uvidím nějakého droida, který zde prolétává a rozpulím ho.
Co je to, nějaký průzkumný droid?!?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Hmm. Před pár měsíci se objeví jeden chlápek kterej odpovídá popisu sitha a hned všichni všude vidí sithské pasti.
Zavrtí mistr hlavou.
No, jako by ti nestačilo že se ten droid rozmlátí o zem, ty ho ještě musíš přeseknou.
Okomentuje mistr tvůj výpad na droida padajícího zezhora.
Před použitím protřepat!
Přistoupil k tobě mistr a zatřásl ti hlavou.
<Ale pane, tato cena opravdu neodpovídá ceně zboží...>
Zaprská z poslední energie droid a definitivně přestane fungovat.
Jinak jestli jsi myslel tou temnou stranou to do čeho si šlápl tak by se to tak dalo posoudit. Otři si to, tohle teda skutečně cítím.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch

Reflex mistře. Že vy si to nikdy nepřipustíte.
Vzdychnu a zeptám se.
Tak co teď? Pokračujem?
Ale já to cítím pořád, uvidíme.
Opodvím a čekám co mistr udělá.
Ach, on mi nikdy nevěří, jednou uvidí až to bude skutečné.
Stále to cítím, je to divné.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Doufam že jednou reflexem neusekneš hlavu mě.
Pronese poněkud nelibě.
A čeká se jen na tebe.
Odpoví na tvou otázku ohledně dalšího postupu.
Pak se otočí a tryskem vyrazí opět do tmy, sledujíce nějaký tobě neznámý směr.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch


Eh, mistře? Mistře? Ach jo, zase zmizel.
No tak dobře, zkusím si opravit svojí předešlou lekci, tím že nic nebudu dělat. A počkám, než se oběví. Pokud se neoběví dlouho, budu čekat. Ať vidí jak jsem trpělivý.
Řeknu si a poté si sednu na zem do tureckého sedu a nebudu nic dělat.
Pouze ještě krátce popřemýšlím o mém citu k Tméné síle kterou jsem zde ucítil.
Poté už zavírám oči a jenom čerpám do sebe Sílu galaxie a v mé hluboké mysli vzpomínám na mě neradostné děctví.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Heh, chceš snad písemné pozvání?
Ozval se za tebou mistr.
OK, chceš kapku vzrušení, máš ho mít.
Prones po chilce ticha a odtáhl tě o kus dál.
Tam se na planince zdržovalo pět Kinrathů.
Tak ukaž co umíš. A tohle mi tu nech.
Pravil mistr a zval ti světelný meč. A aby podpořil tvé povzbuzení tak do tebe strčil že jsi se ocitl na planince.
Úmysly pětice Kinrathů si každý mohl vyložit jako nepřátelské.
A nezabíjej je.
Dodal ještě mistr povzbuzujícím hlasem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch

No, to jste mě opravdu překvapil mistře. 5 Kinhartů bez meče. To bude zajímavé, snad vás nezklamu.
Povím mistrovi a pokusím se vymyslet jak na ně, abych je vystrašil ale nezabil.
Těžké.
Povím si.
Jak na to? Zkusím se dostat do mysli jednoho z Kinhartů a pokusím se mu říci... Ne to nepude funhovat.
Řeknu si a pomyslím nad dalším nápadem.
Zkusím na ně sílu odražení a odhození.
Poté se pomalu přiblížím k nim a na tři z nich zkusím sílu odražení a zbytek se pokusím zvednout a odhodit.
Poté použiju sílu odhození na 3 Kinharty a poté dva zbylé zvednu a odhodím pár metrů.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Kashyyyk, povrch

Pokus odhození Kinrathů nedopadl zcela úspěšně. Jelikož jsi musel použít Sílu v širokém úhlu tak jsi je nezasáhl dostatečnou silou a a jen zaklopítali.
Následný tah, kdy jsi chtěl zbylé zvednout a odhodit se setkal ještě s menším úspěchem. Byl jsi přece jen ještě mladý a neměl dostatečné znalosti a zkušenosti. Byl jsi schopen zvednout jen jednoho najednou. Mistr ti sice stále vysvětloval pro Sílu není velikost překážkou, ale praxe byla o něco těžší. Sice jsi jednoho Kinratha zvedl, ale druhý již byl u tebe a ty jsi musel honem rychle uskakovat.
Kinrathi se mezitím opět sformovali a opět útočili.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk, povrch


Sakra, nedopadlo to podle očekávání..
Povím si a vyskočím na jeden menší strom a začnu přemýšlet co vymyslím nového.
Není to lehké.
Povím si a náhle dostanu nápad.
Co takhle zkusit soustředit sílu. Zkusím soustředit všechnu sílu do mě a poté zvednu Kinharty, zatočit s nima a poté je odhodit. Nevím jestli to bude fungovat, ale přece se učím.
Na tlusté větvi stromu usednu do meditační polohy a naberu všechnu energii do sebe a zkusím můj pokus.
Tak tedy, ať mě provází síla..
Povím si a začnu vykonávat.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“