Výcvik pro Odyse Dilvega (Odys)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Odys

Příspěvek od Odys »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Dobře...
Víte co?
Já se zeptám jestli tu je můj starý přítel.
Když tu bude, necháte mě jít bez doprvoduk němu.
Když tu nebude, v klidu odejdu.
Dohdnuto?
řeknu strážcům a namířím si to k recepci, kde se zeptím na jméno Hurkan Selam.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Strážné to moc neuklidnilo, ale nechali tě jít i když se pořád drželi poblíž. Bez problému jsi se dostal k pultu recepce, kde pracovalo několik protokolárních droidů. Nemusel jsi čekat vefrontě,protože většina droidů byla bez práce. Přistoupil jsi k nejbližšímu volnému, ale než jsi stačil cokoliv říci předběhl tě droid.
Již mne informoval dispečink ostrahy o vaší žádosti. Chvíli strpení prosím.
začal droid a začal projíždět databáze a o chvíli řekl
Pan Hurkan Selan zde opravdu bydlí, avšak na svém dnešním itineráři nemá žádné návštěvy. On zde ani moc návštěv nepřijímá a zvláště ne vašeho vzhledu. Nicméně může jít o zcela naléhavý případ a tudíž vás panu Selanovi ohlásím. Koho mám tedy ohlásit pane ....?
zeptal se tě droid plechovým hlasem a dále tě nezúčastněně sledoval. Sledovala tě i dvojice strážných, avšak už jejich postoje vyplívalo že mají do nezúčastěnosti daleko.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Odys

Příspěvek od Odys »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Bez problému jsem se dostal k recepci, kde pracovalo několik droidů.
Ach!
Další droidi.
pomyslím si dojdu k recepci.
Vyslechnu si droida.
Ach!
Takže dispečink...
pomyslím si ve chvilce čekání, a ohlídnu se přes rameno na strážné.
By mě zajmalo jak dlouho jim to vydrží, a hlavně kolik jim za to platí.
Za to, že pozorují mandaloriany na Coruscantu.
To musijou dostat prémie.
Kdybych jenom mohl...
vytrhne mě z přemýšlení droid, který se zeptá koho má ohlásit.
Odys.
Odys Dilveg.
A řekněte mu, že se nemusí bát, nic mu nechci udělat, jen si chci promluvit.
A taky mu vyřiďte že si nenechám vzít zbraně.
řeknu droidovi a čekám na odpověď.


_________________________
Jsem se asi zbláznil, že jsem řekl svý jméno, co Mande?
Nebude pomsta až jich pár z řádu povraždím? :D

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Droid mlčel. Mlčel déle než bylo příhodné a strážní udělali o jeden krok blíž tobě. Při jejich druhém kroku droid ožil.
Majordomus pana Selama vás přijme. Použíjte prosím turbozdviž číslo 8A.
a ukázal rukou přesně k turbozdviži 8A. K turbozdviži jsi byl z dálky následován dvojicí strážných. Asi aby se ujistili že nezabloudíš. Jejich kontrola byla zbytečná. Droid ukázal směr velmi přesně a cestou nebylo jak ani kam zabloudit. Když jsi se přiblíž k turbozdviži 8A dveře se sami otevřely a odhalili tak prázdnou kabinku která čekala jen ne tebe. Když jsi do ní vstoupil, dveře se zavřely a turbozdviž se sama rozjela nahoru. V jakém patře turbozdviž zastavila jsi přesně nevěděl, protože chyběl jakýkoliv ukazatel pater. V kabince byl jen panel na zadávaní pater, takže člověk buď věděl kam chce jet, nebo pěkně dlouho bloudil.
Když se dveře kabinky otevřely hleděl jsi do chodby v níž bylo pět ozbrojenců a všichni mířili blastery do kabinky a defakto na tebe
Zbraně ven!
přikázal jeden z nich
Po jedné a pomalu. Jen žádný spěch.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Odys

Příspěvek od Odys »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Nastoupím do turbozdviže 8A.
Ta se rozjela, ale já nevěděl kam jedu.
Ach!
To musí být něco někam jet a nevědět kam.
pomyslím si cestou vzhůru.
Když se turbozdviž zastaví a otevřou se dveře, první se uvidím je pět ozbrojenců, miřící na mě.
A jé!
Tohle není dobrý.
pomyslím si.
Jediné co udělám je to, že dám ruce dál od boku, a pomalu vyjdu z kabinky.
To je ale pěkný přivítání...
Moje zbraně vám nedám.
Ale můžete mě střežit jak chcete.
Tak co?
řeknu ozbrojencům a zastavím se metr před prvním ozbrojencem.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Ozbrojenci mířili dál do kabinky přestože si se blížil k nim a jejich hlavně by měly mířit přímo na tebe a ne někam za. Jediný, kdo mířil přímo na tebe byl ozbrojenec, před kterým ses zastavil. Všichni ozbrojenci setrvávali ve stále stejn, neměnné pozici. A celá chodba tonula v tichu, kde by bylo slyšet i gizku uprdnout, kdyby tam nějaká byla.
Po minutě ozbrojenec před tebou sklonil hlaveň blasteru ale do pouzdra jej nestrčil. Nechal jej namířený hlavní k zemi s prsten na spoušti a zaujal trošku pohodlnější polohu. Zbylí ozbrojenci zůstali ve stejné poloze. Zatímco se protahoval, po očku tě sledoval. Když si jej nijak neohrožoval, udělal čelem vzad a šel k boční stěně a třikrát na ni zaklepal
Ťuky ťuk, je někdo doma?
pronesl a nato se v druhé stěně s tichým bzučením otevřely dveře a pustili do chodby tlumenou hudbu. Ozbrojenec se otočil směrem ke dveřím, poškrábal se ve vlasech a zamumlal
To sou mi věci
pak se poškrábal na bradě a konečně se otočil k tobě
Ehm, následujte mě
a vkročil do dveří s tebou za zády. Než si vkročil do dveří, prohlídl sis nehybné ozbrojence zezadu a zjistil jsi, že to byly figurýny navlečené do uniforem. Zepředu vypadaly věrně, ale zezadu měly do věrohodného vzhledu hodně daleko asi jako hutt ke kráse.
Šli jste krátkou a poměrně širokou chodbou, lemovanou po oboustranách sloupy a s několika kamerami. Najejím konci stáli dva strážni droidi s blasterovými puškami v rukách a když jste okolo nich procházeli, něvěnovali vám ani ten nejmenší pohled.
V rozlehlé hale v nž ústila chodba již jste šli na vás čekala různorodá skupinka urpostřed haly smenším počtem stráží rozmístěných okolo stěn. Ve skupincebyl jeden twielk, dva rodiani čtyři lidi s jednou zeltroňankou. Každý ve skupině měl alespoň jednu zbraň a rovněž jejich oděv byl dosti různorodý. Od běžného oblečení, přes zbroj jevící známky častého používaní, brnění zářící novotou až po kožený mini oděv zeltroňanky.
Čeho si žádáte pane Dilvegu?
zeptal se hlubokým hlasem muž v bohatě zdobeném rouše
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Odys

Příspěvek od Odys »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Přistoupil jsem k ozbrojenci, který na mě mířil.
Ostatní ozbrojenci mířili dále do kabinky.
Hm...
Proč míří do kabiny, když jsem už dávno z ní?
pomyslím si.
Poté ozbrojenec skloní zbraň, a přejde do volnější polohy.
Po chvilce se otočil čelem vzad a třikrát na boční stěnu, třikrát na ni zaklepal, a řekl...
Ťuky, ťuk, je někdo doma?
Co to má bejt?
pomyslím si.
Ale v tom se již otevřou dveře a do chodby projde ztlumená hudba.
Já se ohlédnu do zadu a uvidím figuríny navlečené do uniforem.
Cha!
Panáci.
pomyslím si.
Chlápek si něco zamumlal pod vousy a pozve mě dál.
Když jsem vstupovali do haly, prošly jsme kolem droidů s puškami, kteří se na nás nepodívali ani koutkem jejich umělého oka.
Když jsme vešli do haly, stáli okolo stěn nějací "bodyguardi", a uprostřed stála různorodá skupinka.
Poté se mě optá nějaký chlápek ve zdobeném rouchu.
Chtěl bych se něco dozvědět o Mottově řádu. odpovím na jeho otázku.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Hmmm
zamručel majordomus na odpověď
A kvůli tomu jste absolvoval cestu až sem? Musím vás zklamat, toto není informační středisko a pan Selam ve svém nabitém programu nemá čas na přednášku o Motově víře a ani řádu. Navíc je naprosto vyloučené pochopit jedno bez znalosti toho druhého.
aby dodal svým slovům větší váhu zachmuřeně se zamračil
Obávám se, že budete tedy muset odejít s nepořízenou. Tedy nashledanou pane Dilvegu.
udělal gesto směrem ke dveřim, načež se k tobě obrátil zády a odcházel pryč. Zbytek skupinky zůstal na svých místech, stejně tak i strážní u stěn. Jediný kdo se pohl, byl strážný co tě sem doprovodil. Udělal krok vzad a řekl
Půjdeme?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Odys

Příspěvek od Odys »

Coruscant, apartán Hurkana Selama

Vyslechnu si muže.
Když uvidím jak pomalu odcházím, a strážný se ně zeptá jestli odejdu, najednou vykřiknu:
A co otroci?!
Slyšel jsem že prý držíte otroky, i když toto váš řád zakazuje že?!
vykřiknu přes celou místnost.
Prý jeden z vašich biskupů má otroky!
Prý jistý Irko Renkaj!
To má být biskup?
křičím dále a čekám na "ozvěnu".

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, apartán Hurkana Selama

Majordomus se zastavil a pomalu se otočil a rozvážně říkal
O tom co řád zakazuje a co ne vám toho moc neřekenu. Já nejsem členem řádu a pana Renkaje neznám. Snad pan Selam by jej znát mohl ale ten ...
zarazil se v půli a hlava semu kývalanahoru a dolu jak někomu přikyvoval
Ale ten se na vás právě udělal čas. Pojdte za mnou.
sotva to dořekl, už se otočil a odcházel. Strážný co se tě zeptal, zůstal vzadu a skupinka před tebou se rozdělila na dvě aby jsi mohl projít.
Majordomus tě dovedl do malé místnosti bez oken, kde jediným zdrojem světla byla čtveřice menších světel po stěnách a kde nebyl žádný nábyt, jen ohromné těleso holoprojektoru uprostřed místnosti.
Počkejte zde
s těmito slovy tě majordmous nechal v této místnosti a strážce, co tě sem přivedl zůstal stát u dveří. Po chvíli holoprojektor ožil a zobrazil sedicího člověka. Holoprojektor byl poněkud slabší úrovně a tak byl obraz zrnitý a o nějakých detailech tváře sis mohl nechat jen zdát.
Dobrý den pane Dilvegu. Čeho si žádá vaše svědomí?
zeptal se tě a ty jsi zjistil že kvalita zvuku taky není silnou stránkou tohoto holoprojektoru.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Odys

Příspěvek od Odys »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Majordomus se zastaví, a pomalu se otočí ke mě.
Začal mi říkat, že není členem řádu, a že pan Selam na mě nemá čas.
Ovšem v půli řeči se zastaví, a začne kývat hlavou.
Poté mi poví že pan Selam má čas.
To je řeč. pomyslím si a již následuju majordomuse do malé místnosti bez oken.
V prostředku místnosti byl obrovský holoprojektor.
Hm... pomyslím si a ohlídnu se přes rameno, a vidím strážného hlídajícího u dveří.
Najednou holoprojektor začne vysílat, a jediné co vidím je sedící člověk.
Slyšel jsem, že prý váš řád zakazuje otroctví. začnu svoji řeč.
Ovšem, také jsem slyšel, že jeden z vašich biskupů, konkrétně Irko Renkaj, prý přechovává otrokyňy.
Takže se ptám, proč člen vašeho řádu, dokonce biskup, má otroka, možná i více, přesto že to váš řád zakazuje?
skončím svoji řeč, a čekám na odpoveď.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Selam si dal chvíli na promyšlení této záležitosti a pakpromluvil věcně a stručně
Ano, to je pravda. Motův řád zavrhuje otroctví a to v jakékoliv podobě či formě. Vaše obvinění jsou vskutku závážná, zvlášť když jde o jednoho z čelních představitelů řádu. Až příliš závažná, můžete je podložit nějakými věrohodnými důkazy? Je sice záslužné, že jste náspřišel varovat, ale bez důkazů na vaši snahu budeme pohlížet jako na snahu nás očernit před našimi stoupenci a takové pletichy s jejich vírou nedopustím!
rozohnil se Selam a zakocil svůj projev rukou sevřenou v pěst. V zobrazovací kvalitě, jakého dosahoval holoprojektor to sice nebylo zřetelné ale z konextu to vyplývalo
Takže pane Dilvego, máte nějaké důkazy?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Odys

Příspěvek od Odys »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Vyslechnu si proslov Selama.
Ano, ale nevím jsetli to je pro vás příliš věcné.
Víte, jsem nájemný lovec, a můj zákazník chce abych mu dovedl jeho dceru, kterou unesli otrokáři a prý prodali obviněnému Renkajovi.
Pak mi také řekl o vás, že by bylo dobré si s vámí promluvit.
A nebo víte co?
Dejte mi polohu Renkaje, a já začnu s pátráním.
Cokoliv najdu, zaslechnu nebo se dozvím, vám okmažitě ohlásím.
skončím další proslov.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Zajimavé, zajimavé
dodal Selam, když jsi skončil a jeho obraz sepnul ruce a vypadalo to že usilovně přemýšlí.
Vskutku zajímavé co jste mi teď řekl a ...
byl přerušen v půli věty a Selamův obraz na cvhvíli otočil hlavu, přikývl a pak se ti opět věnoval.
ale není to nevyvratitelný důkaz. Vy jste lovec lidí a může si vás najmout kdokoliv a rovněž si může vymyslet cokoliv, aby uchlácholil vaše svědomí. Co když to byl otrokář, jemuž se zachtělo Motovy ovečky aby ukojil poptávku něčeho tak hrozného a Motovy cizího, jako trh s otroky?
položil ti řečnickou otázku, ale nedal ti možnost odpovědět, protože jeho monolog pokračoval dál
Máte chvályhodné úmysly a snad i srdce na pravém místě, z vás by se zajisté stal dobrý Motův stoupenec, ale vaše "důkazy" neobstojí před žádným soudem. Je mi upřímně líto, že vám nedokáži účinně pomoci a ujišťuji vás při Motově jménu, uděláme vše co bude v naších silách, abychom špínu jakou otroctví bezepochyby je vymetli z naší krásné republiky jednou provždy a udělaly tak přítrž násilí a týrání, které otroctví doprovází.A jestli chcete i vy přispět svojí troškou do mlýna, připojte se k nám. Připojte se k nám a zapřičiníte se o lepší, spravedlivější svět! Vy na to jistě ...

jeho plamenný projev skončil jako když utne
Ach, omlouvám se. Vy jste sem přišel s dobrými úmysly a já vás zde bezostyšně lanařím k řádu, jenž u vás nepožíva nějaké větší svátosti.
řekl s upřímnou lítostí v hlase Selam
Jak jsem již řekl, za těchto podmínek vám nemohu pomoci. Přineste důkazy většího kalibru a pomůžu vám. Prozatím se budete muset spokojit s Motovou pomocí, ale i ta není vůbec bezvýznamná.
dodal povzbudivě
Jestli budememít další důkazy v tomto případu, obraťte se bez obav na mne, jen si předem domluvte schůzku. Dal bych přednost hovoru s mužem vašich kvalit tváří v tvář než takto. A i když bych si svámi rád povídal, práce volá a budeme semuset rozloučit. Nashledanou pane Dilvego a Mota s vámi.
s posledními slovy udělal rukou kruh proti směru hodinových ručiček a ukončil spojení.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Odys

Příspěvek od Odys »

Coruscant, apartmán Hurkana Selama

Vyslechnu si opět dlouhý proslov Selama.
Co se z něj dozvím, a je pro mě nejzásednější, je to, že Hurkan mi teď nijak nepomůže, a že najít Renkaje, budu muset sám.
Tedy zamířím ke dveřím, u kterých stále vdím chlápka, který mě dnes "doprovázel."
Jesště než odejdu z místnosti, zastavím se u něho, a zeptám se jestli neví, o někom kdo mi by mohl říct, kde se právě nachází biskup Renakj.
Uhm...
Nevíte o někom kdo by mi mohl poradit, kde se právě nachází biskup Renkaj?
Jak jste musel slyšet, je to kvůli mému "vyšetřování."
zeptám se.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“