Výcvik pro Shiova

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

1. Ne
3. Ne

4. Přepiš text do správného tvaru:
Yavin 4, Chrám Jediu.

Čekám před dveřmi do komnat mistra Skywalkera. Rodiče se uvnitř s nejvyšším mistrem domlouvají o mém pobytu zde.
Nelíbí se mi tu. Všechno je tak šediví a je tu zima. Na Mustafaru bylo aspoň teplo!
Pomyslím si. Rozhlédnu se okolo a povšimnu si vysokého muže, který vyšel z jedné z postraních chodeb.
Nazdar!

Musel sem si to upravit prtože mně bylo líto hrát za jinou postavu :(
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Výborně výcvik povolen!

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Yavin 4, Chrám jediu

Už dvě hodiny vykonáváš nejedaiskou práci v meditačních zahradách. Někteří by si snad mohli myslet, že tě plení záhonků baví, ve skutečnosti se však jedná o trest, který sis vysloužil po jedné roztržce se stejně starým studentem. Začalo to nevině během hodiny historie. Nakonec to vyústilo ve rvačku a museli si pro vás dojít vaši mistři.
Prosil jsem mistra Skywalkera ať mi ještě žádného padawana nedává. Děkoval jsem Síle, že jsme se dohodli na tom, že budu mít jediného studenta. Ale, že vydá za deset younglingů by mě ani ve snu nenapadlo.
Postěžuje si snad po dvacáté tvůj mistr. Byl to mladý muž. Mohlo mu být něco okolo 25 let. Měl krátce střižené černé vlasy, hnědé oči a byl asi 180 cm vysoký. Na sobě měl své oblíbené tmavé roucho, ve kterém si ho spatřil poprvé. Vlastně si ani neuvědomuješ, zda nosil někdy jiné. Pokaždé však bylo čisté a vyžehlené. Nyní stál dokonale upravený ve stínu jednoho stromu a pročítal si datapad. Každou chvilku zvedl hlavu, aby se ujistil, že svou práci vykonáváš s pečlivostí. A když se mu něco nezdálo začal si znovu. Pokud začal větu slovy: "Není to špatné, ale...", věděl si, že se mu něco nezdá a ty budeš muset svou práci opakovat.
Jak tak na tebe koukám není to vůbec špatné. Ale u té květiny, no té jak u ní máš levou ruku, si dej velký pozor. Její kořeny jsou velice blízko povrchu, proto odlož plečku a plevel vytrhávej ručně. A pěkně s kořínky jinak znovu vyroste!
Usměje se a vrátí se ke čtení. Pak jeho úsměv zmizí a znovu se na tebe podívá.
Co se vlastně stalo? Proč si se s ním rval? Nepřestávej s prací, klidně můžeš vyprávět během ní.


___________________________________________________________
Pocity, myšlenky, dojmy, činy, vzpomínku na osudný střet to všechno mi hezky popiš. Chyť se čeho chceš, dělej odbočky, lehce posuň děj, ale nejednej za nikoho jiného!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Yavin 4, Chrám jediu

Mistře držte hubu, tady se nedá makat!
Zakřičím na něj a von je ticho dokud zas nepromluví.
Víš u čeho sou my ty kytky?
A zase další otázka. Už mně štve. Vytáhnu meč a useknu mu hlavu. Potom přijde Luke. A prej:
Výborně Shiovo, jsi nejlepší. Pasuju tě na Mistra. A mám pro tebe novou misi. Musíš zajet na Tatooine!
Ano mistře.
Užívám si novou hodnost, a všude se s ní chlubím. Pak doletím na Tatooine...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Prosím o Edit celé tvé odpovědi. Zaprvé už v pravidlech je zmíněno, že se vyhýbáme pod přísným trestem vulgarismům. Navíc svého mistra by jsi měl chovat v úctě a poslouchat. Vlastně by jsi proti němu neměl při souboji žádnou šanci. Zadruhé jednáš za jinou osobu! Zakázala jsem ti jednat za kohokoliv jiného, jediný koho máš pod palcem je tvůj charakter! Zatřetí lehce posunout děj znamená jen odpovědět mistrovi, třeba i něco říct a dál čekat na moji reakci!
Věřím, že jsi to pochopil, vyvaruješ se těch záchvatů agrese a správně to Editneš!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Yavin 4, Chrám jediu

On si začal.
Odpovím mistrovy na otázku.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Edit
Oceňuji, že si vynechal ten agresivní postoj. Ale zapomněl si na mé předchozí pokyny, takže ti je zopakuji. Pocity, myšlenky, dojmy, činy, vzpomínku na osudný střet to všechno mi hezky popiš. Chyť se čeho chceš, dělej odbočky, lehce posuň děj, ale nejednej za nikoho jiného! Chci, aby sis s tím dal větší práci. Ani nevíš jaké si měl štěstí, že stojíš v zahradě, horké slunce nad hlavou a mistr tě pozoruje, navíc si se popral. To je obrovské množství materiálu na zpracování, takže ti míň jak 6 řádků nevezmu!

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“