Výcvik pro Elinor

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Tarhassan, vládní budova

Mistrovo chování mi dělalo starosti.
Minimálně v otázce... jak moc být paranoidní.
Ti´Aqiho hladinu preventivně-přehnané-obezřetnosti jsem odhadoval tak na jedenáct bodů z deseti. Svoji na pět z deseti, zejména když jsme zmizeli z nejvyšších diplomatických kruhů - lhal bych, kdybych tvrdil, že se mi po vypadnutí z Altarovy přítomnosti neulevilo.
Pozoroval jsem celou tu nezvyklou scénu a obavy ustoupily něčemu zcela jinému. ZAUJETÍ, to je to správné slovo.
Chování mistra Ruadeho totiž působilo krajně nediplomaticky, natolik se lišilo od jeho normálního chování, že stálo rozhodně za to sledovat, jak se celá situace vyvine. A přemýšlet, co stojí v pozadí.
Zaujal jsem tedy určené místo, předvedl ukázkový výjezd z garáže a začlenil vznášedlo do pruhu mířícího - alespoň podle navigace a zadaných souřadnic - směrem k místu činu.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Tarhassan - na cestě

Ještě chvíli si tvůj mistr nedůvěřivě prohlížel vznášedlo, než byl zřejmě dostatečně spokojen a otočil se k tobě.

V té budově jsem měl pocit jako by nás pozorovalo tisíce očí a poslouchalo tisíce uší. Na každém kroku, i když jsme byli jenom sami dva, jsem to cítil. Mám z toho velice špatný pocit a nevím, co si mám myslet. Samo o sobě to vypadá velice závažně, i když jednoduše, ale bojím se že ještě nevíme skoro nic z toho, co se tu vážně děje. Musíme vypátrat pravdu a navíc musíme chránit zájmy Republiky na této planetě.

Pronesl Ti Aqi velice vážně a zamyšleně a bylo z toho jasně poznat, že ho nastalá situace poměrně trápí a až příliš si připouštím možné komplikace a situace, které by mohly vzejít z jeho selhání. Z jeho hlasu jsi možná proto vycítil drobounké zaváhání a krapet nejistoty, z čehož se však brzy otřepal a poznamenal.

Musíme sehnat víc iformací a prověřit vše a každého. Doufám, že jsi dostatečně připravený, protože tohle budeš moci jistě považovat za zkoušku ohněm. Doufám, že si po celou dobu naší přítomnosti zde povedeš alespoň stejně dobře jako v té kanceláři, protože jinak to bude velice zlé, až nastane chvíle, kdy na tebe nebudu moci dohlížet, abys něco nezbabral.

Slova chvály Jedi schladil poslední poznámkou, kterou nepronesl nijak jinak než svým obvyklým ledovým a posměšek vyzařujícím tónem, kterým s tebou komunikoval obvykle.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Tarhassan, na cestě

Mlčky přikývnu, trochu zmatený mistrovou... otevřeností a nejistotou.
Za těch pár let jsem si nějak navykl na to, že všechno ví, všechno je mu jasné, všechno zvládne, a nemá o tom ani tu nejmenší pochybnost.

Možná jenom usoudil, že jsem dost starý na to, abych si uvědomil, že za tím maskováním může být i něco jiného.

Nemohu říct, že by mě to nějak uklidnilo.
Závěrečný polosarkasmus jsem se rozhodl - i pro závažnost celé situace - ignorovat.

V tom případě bych si vzal na starost zanalyzování informací z veřejně dostupných zdrojů a jejich zkompletování. Čímž myslím především projití zdejších databank denního tisku (zajímavé, proč se pořád používá tento anachronismus pro označení zpravodajských serverů, ať už obsahujících holografické nahrávky starých zpráv či prostě jen články), protože v chrámové jsem o Tarhassanu nenašel skoro nic.

Což nebyla ÚPLNĚ pravda, ve skutečnosti jsem spíš nenašel důvod, proč o Tarhassanu hledat něco víc než ty nejzákladnější informace, a tak jsem se spokojil s výsledky prvního a ne zrovna nejobsáhlejšího hledání, a pak si postahoval nějaké dataknihy na cestu a pro přežití mistrova řečnění ve stylu high diplomacy.

Do čehož bych se pustil hned, jak to bude možné. Předpokládám, že když jsme tu za diplomatickým posláním, tak vás čekají i veškeré tradiční povinnosti jako kdekoli jinde.

Svým způsobem se to dalo považovat i za rýpnutí, protože "veškeré tradiční povinnosti" označovaly aktivity, z nichž se mne mistr zpravidla snažil vynechat, abych nic nepokazil.
Takže svou logiku to mělo - protřiďování zjištěných faktů z takovýchto zdrojů je dosti vleklá, ne zrovna časově nenáročná a naopak plnou pozornost vyžadující práce, a pokud by Ti´Aqiho co by zástupce řádu Jedi čekala série jednání s nejvyššími představiteli Tarhassanu, kde by mohl být padawan považován za nadbytečnou osobu... tohle by bylo nejlepší řešení.
Pokud mě tedy mistr nepovažuje za vysoce neschopného i v těchto oblastech.
Buď jak buď, tenhle průzkum jsem si hodlal provést stejně, třeba i na úkor mého vlastního volného času, nebo i spánku.
Neměl jsem nejmenší tušení, jak si Ti´Aqi Ruade vede se zdejším "who is who and what is what", ale osobně jsem v tom naprosto plaval a podobný přehled mi mohl dát dosti podrobný obrázek o zdejší politické scéně, náladách, které panují ve společnosti, a jednotlivých, Altarem zmíněných organizacích.

Pokud zde tedy nemáte již vytvořené kontakty, o nichž by nebylo potřeba si vytvořit informační pozadí a prověřit si je.
Možná by ale nějaké mohly vzniknout při setkání s vyšetřovateli celé téhle kauzy.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“