Výcvik pro Yavin Czek (YavineCzek)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Předmět: Přihláška (zkus být moder pro YavineCzek)

Příspěvek od YavineCzek »

Korriban Cesta, do mého pokoje


Chtěl jsem na něho ještě vykřiknout že na síle dost záleží ale on už byl pryč a tak jsem se vydal ke svému pokoji zabalit si jedinou věc kterou mám a to cestovní plášť a pár knih ze sithské knihovny po cestě do pokoje jsem jsem přemýšlel kam asi poletím určitě to bude něco nudného ten trapnej nafintěnej mistr uvažuje straśjě nerealisticky proč by nějakej jedi měl mít tak mocného syna můj otec musel být něco víc hmmm


Korriban Můj Pokoj


Dorazil jsem do svého pokoje začal jsem si pobrukovat a začal jsem si balit všechno z toho mála majetku co mám a přemýšlel jsem To mě veme někam co když nás někdo přepadne nemám ani zbraň .... zabalil jsem si všechno a vydal jsem se do hangaru

Korriban cesta do hangáru

Po ceste jsem premyslel co budu asi delat to me veme kdo ví kam a bude mé trénovat nebo co ? po cestě jsem se rozhlížel okolo a loučil jsem se s akademií na které jsem žil po cestě se jinak nic nestalo až na jednu bitku těsně před hangárem

Korriban hangár



Mistr se ještě neukázal a já jsem zatím čekal v hangáru

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hangár.


Došel si do hangáru a hledal mistra, který zatím nebyl nikde k vidění, ale poté se u tebe oběvil, že sis myslel že se tam vynořil.
Sbaleno už máš, tak letíme. Cítím, že v tvé hlavně není něco objasněno, máš rozházené myšlenky a abych nezapoměl, zde je tvůj meč.
Řekne ti mistr a podá ti meč, poté začne nakládat na loď a nastartuje motor a je čas k odletu.

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“