Výcvik hráče Jan Leska

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Corcusant


Jak jsem se probudil tak jsem se začal rozhlížet kolem sebe.nikdo u mne nebyl a tak jsem začal přemýšlet co se stalo.Jak jsem si to vybavil.po zádech mi proběhl mráz.Nechtěl jsem Maula zklamat,už kvůli rodiňě,ale asi se mi to moc nepovedlo.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant-V bactě+

Konečně přišel do místnosti maul.
Tak co už jsi se probral ...to je dobře zítra přijdu a z Bacty tě vysvobodim.
Řekl a opět odešel

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Coruscant-V bactě+


Přemýšlel jsem o tom co mne čeká zítra.Chvíli mne přepadal strach a chvíli vzrušení.říkal jsem si:Uklidni se a nemysli na to nejhorší.Ale moc to nepomáhalo.měl jsem čas přemýšlet až do zítřka.tak jsem čekal.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

V Bactě


Ubíhalo to pomalu ale alespon se dalo přemýšlet...
Na příští den přišel Maul a otevřel bactu celá tekutina se rozlila po místnosti a zty jsi vypadl.
Tak co jsi připraven předvést mi jak se bojuje?
Zeptal se a čekal,

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

VBactě


Ano pane jsemŘekl jsem a dodal jsem si odvahu.Cítil jsem se v plné síle a věděl jsem že to dnes dokážu,tedy aspoň jsem doufal.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Od teď to přebírám já :)

skrýš

Maul ti ani nedal čas se připravit. Otočil se o 180 stupňů a v půlce otočky už měl zapnutý meč. Útočil na tebe zběsile a podle. Vykrýval jsi jeho rány jen tak tak. Málem se mu podařio tě přeseknout vejpůl, ale zareagoval jsi včas a uhnul jsi.

Maul vypnul meč a pokynul ti ať si sedneš.

Velmi dobře,učedníku,začínáš se učit. Pomalu ale jistě ! Příště buď ještě rychlejší, nebo z tebe budou dva malý padawani,rozumíš ? Pro dnešek spolu končíme. Teď jdi do svého pokoje a sbal si věci. Zítra odlétáme !

Pak se otočil a odešel.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

To by mě zajímalo kam to asi poletíme.byl jsem hodně zvědaví a zamyslel se.Ještě jsem přemýšlel na tím bojem co jsem svedl s maulem.Nikdy bych se s ním nechtěl setkat na život a na smrt.Je to doopravdy dobrý bojovník.Ještě že je na správné straně.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

skrýš

Připravil jsis věci a čekal v hangáru u Maulovy lodě. Líbí se ti. Má zvláštní tvar. Co tě na ní nejvíc lákalo je, že jsi v ní ještě neletěl.

Maul vstoupil do hanáru a loď se sama začala otevírat.

Nastup,můj mladý učedníku, letíme spolu na měsíc Nar Shadaa. Tam máme úkol.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

Skrýš


Bez rozmyšlení jsem nastoupil a Maul za mnou.Dveře se zavřeli a oddělili jsme se od země.Ještě jsem nikdy nebyl na Nar Shadda takže jsem se aji těšil.Maul byl celkem v klidu a meditoval.Nechtěl jsem ho rušit protože by se naštval.Nechtěl jsem jej naštvat.Tak jsem seděl tiše jako myš.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Maulova loď - hyperprostor

Maul tiše meditoval. Seděl jsi potichu a sledoval ho. Maul zničehonic otevřel oči a pohlédl na tebe.

Proč nemedituješ ? Myslíš si, že se v síle zdokonalíš sám ? Musíš trénovat. Jestli nechceš být silnější, už tě nebudu potřebovat.

Když domluvil vstal a posadil se na místo pilota, něco nacvakával do konzole a pročítal si data.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

Maulova loď-hyperprostor


Zkusil jsem meditovat.Celkem mi to šlo.Maul si zase sednul a začal meditovat.Už nekolikrát jsem se pokoušel začít meditovat.Jak maul začal meditovat tak mi to najednou moc nešlo.A tak jsem se začal dívat ven kde že to vlastně jsme.



neříkej co dělá maul, ovládáš jen sebe :)
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Maulova loď - hyperprostor

Když jsi meditoval, vzbudilo tě cuknutí lodi. Vystoupili jste z hypeprostoru.

Maul : Jsme tady, Nar Shadaa, měsíc Nal Hutty. Na tomto místě se každý snadno ztratí. Máme úkol,učedníku ! Zabít obchodníka s informacemi. Ví o mém pánovi, a chce to říct Jediům. To se nesmí stát, jinak je s námi konec !

Maul navedl loď do temného zapadlého přístavu hluboko v ulicích a přistál. Když jste vystoupily, obklopila vás skupinka žebráků.

Maul : Odejděte, nebo to pro vás skonší zle !

Žebrák : Dejte nám kredity ! Jsme hladoví, prosím !!

Jeden z žebráků se vrhnul na Maula a chtěl ho okrást. Maul však už měl v ruce svůj meč a rozseknul ho vejpůl. Pak začal masakrovat ostatní. Když už nezbyl ani jeden, vypnul meč a šel k výtahu.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

Maulova loď - hyperprostor


Nijak jsem je nelitoval.Byly to akorát hnusní smradlaví žebráci.Šli jsme po nějaké zvláštní ulicí která měla podle mě moc zatáček.Šel jsem kousek za maulem a cítil jsem se v bezpečí.Kdo by maula mohl jenom tak porazit říkal jsem si.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Nar Shadaa

Maul došel k výtahu a přivolal ho. Otočil se k tobě a pravil :

Až vyjedeme nahoru tak se rozdělíme ! Půjdeš hlavním vchodem rovnou na recepci. Pak řekneš, že chceš mluvit s ředitelem společnosti jasný ? A až vejdeš do jeho kanceláře, zdržíš ho co nejdýl, je ti to jasné ? A nezklam mě !


Pak nastoupil, a ty jsi ho následoval. Jeli jste nahoru. Nahoře odběhl a ty jsi zůstal sám. Před tebou byl jediný hlavní vchod a několik postraních.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

j

Příspěvek od LaMpA »

Nar Shadaa


Šel jsem rovně až jsem došel k recepci.Byla tam recepční.Došel jsem k ní a řekl:Potřeboval bych mluvit s ředitelem.[/b]V jaké věci?Zeptala se recepční.Ve věci obchodní.Chvíli se na mě podezřívavě dívala a pak mne pustila dovnitř.Byla to velká prostorná kancelář.Ředitel seděl za stolem.Zvedl pohled na mne.A tázavým pohledem mne sledoval.My máme něco domluveného?Podíval jsem se na něj a řekl.Ne nic nemáme domluveného.A šel jsem k řediteli.Tk co tedy chcete?potřebuju si s vámi trochu popovídat.Ze strachem v očích se na mne podíval.
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“