Výcvik pro Clone 198

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

jistě, děkuji. řekl jsem a vzal jsem si chlazení.

Zítra budu ž na Felucii. Akceeee Když jsem si montoval chlazení, tak jsem byl v doré náladě. Hotovo. Potom jsem se šel nasjíst a zakecal se s kamarády.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

jídelna - Hammer

CL-518 a CL-369 seděli u stolu a dohadovali se o slabých místech LAAT/i.
Přisedl sis k nim a chvíli poslouchal rozhovor.

CL-518 : ....ale to je přece hloupost, kdyby měl transportér slabé pancéřování, tak by byl k ničemu. Piloti jsou dost chráněni proti lesarovým střelám, o tom nepochybuj !

CL-369 : Tak proč mi simulace vyhodnotila střelbu odstřelovačkou na kokpit jako správný ? Tohle mi asi jen tak nevysvětlíš že ?

CL-518 : Protože to byla jen simulace. A navíc...už jsi někdy viděl klonového vojáka střílet na náš dělový člun ? To je přece směšný !

CL-369 : A kdo říkal, že na ten člun střílí klonový voják ? Simulace ti má ukázat kam se zaměří droidi, když střílí ONI na NÁS !

CL-518 : A k čemu nám ta informace asi bude ? My přece nejsme piloti. To oni se musejí učit tyhle situace, aby mohli uhnut.

CL-369 : A proč se na tohle ptáš mě ? Já ten program nenavrhnul. Prostě tím projdou všichni vojáci.

CL-518 : Prostě je to tak jak to říkám já ! Zastřelit piloty odstřelovačkou,když sedí v kokpitu, je nemožné !

CL-369 : Jo ? Tak počkej, až budeme na Felucii !

CL-518 : Chceš říct, že si to chceš vyzkoušet ? To chceš jako střílet na náš člun ? Měl bys jít na převýchovu !

CL-369 : Nic takového jsem přece neřekl !

oba kloni domluvily a začali jíst.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer- jidelna

Radši jsem se do diskuze nepletl, protože jsem o těchhle věcech tolik nevěděl. Ale jako vhodný kompromis mi přišla střela z raketometu. Dojedl jsem a vydal se do tréningové místnosti se svými kámoši CT369 a CT518. Chtěl jsem si porovnat score. Potom jsem hodlal jít do dílny a zásob, abych si připravil lékarničky a jiné šikovně věci.

Navrhuji, abychom si šli zatrénovat a potom se zeptali v dílně Opravdového pilota. Co vy na to? A navíc si jsem jistej že budu mít v boji víc bodů. Ve společným modu se pokusíme udělat rekord,ne?

Dneska jsem se na střílení cítil a tak jsem chtěl vypilovat zkušenosti s puškou.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

hammer

Kloni odsouhlasily tvůj návrh a odebraly se s tebou do cvičné místnosti. Dal jsi náhodnou lokaci. Holoprojektor chvíli chrčel a prděl a potom jsi se ocitnul na poušti. Chvíli byl klid, ale potom jste uslišeli blížící se randál. Tanky obchodní federace a mezi nimy pobíhající droidi. Útočná vlna byla asi tam 400 metrů daleko. První co CT-369 udělal bylo, že chňapnul DC-15x a začal odstřelovat jednoho plechouna za druhým. CL-518 si předělal DC-15 na granátomet a začal si hledat vhodnou pozici.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Vyrazil jsem dopředu a střílel roboty, kteří se snažili rozprostřít se. Pak by je nemohl granátomet všechny sejmout. Zničil jsem 4 a moc jiich neubývalo. Soustřeď se na tanky 518nactko. Chňapnul sjem elektrický granát a hodil ho tam, kde byl tank s několika battledroidy. Blížili se.

Všichni jsme makali a já se snažil spočítat kolik droidů je a jak často a přesně střílí. Potřebuji to vědět, protože se mi v hlavě zrodil plán

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

hammer

Bitva trvala už několik minut a tvá zbraň chrlila energetické výboje, jeden za druhým. Bitevní droidi po zásahu mizeli a daleko na začátku se objevovali noví.

CT-518 : Droideky z prava !!!

zařval klonový voják a přesunul se na pravou stranu. Začal pálit granátometem a likvidovat doideky.

CT-369 : Ještě,že nemají generátory štítu, to by bylo zlý.

Tanky ze předu se blížily a ty jsi začal uskutečňovat svůj plán......
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Vzal jsem odvahu a bezel smerem k tankum. Cestou jsem strilel na droideky a kdyz jsem byl u vyhlidnutyho tanku tak am nikdo nebyl. Diky granatometu sveho bratra jeho rany vedle tam byl jen 1 droidik a tank.
Kdyz jsem dobehl k tanku tak jsem pazbou sejmul droidika a zarval do komlinku Jsem na tanku. Na poslednnim, takze nestrilet na me.
Diky krytu z tanku jsem mohl sejmout droideky z bezpeci. Ale potom na me namiril jiny tank. Konecne, tupota procesoru zabira... Tank vystrelil jeste tesn potom co jsem uskocil. Tank znicil tank. Vsichni droidi na bojisti si vsichni droidi oznacili nas a ten tank jako potencialni hrozbu.
Vsicni zacali strilet na tank a ja musel utect zdrhal jsem a strilel na droidy. Kosil jsem je a slo to.
Co ty droideky? Zeptal jsem se a hodil jsem granat na jiny tank. Chtel jsem plan zase zrealizovat a tank musel byt slaby.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

hammer

Všude kolem lítaly blasterové výstřely a granáty. Tlaková vlna od výbuchu tanku tě odhodila, ale ty jsi vyskočil na nohy a střílel droideky.

Najednou všude tma a pak ostré světlo. Ocitl jsi se se svými bratry ve cvičné místnosti a všude se rozléhal alarm. Do alarmu vydávaly reproduktory interkomu opakované upozornění.

POZOR ! Toto není cvičení ! Všichni vojáci na své pozice ! POZOR ! Toto není cvičení ! Loď napadena nepřítelm !


Tato slova se stále opakovala. Tví bratří už byli u dveří a mířili na svá stanoviště.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Už jsem to měl! Skoro rekord! Ale co oto...

Odhodil jsem imitované zbraně a u východu jsem se chopil opravdových. Za pár minut jsem přiběhl do místnosti odkud vedly chodby do řídících místností. Do střel. věží a do hangáru. Zeptal jsem se- Jsou vetřelci na lodi? Mám se chopit stíhačky? Byl jsem připraven na vše. Na display jsem něco viděl. Byli to droidi a ylo jich celkem dost. Nebyla to simulace...byla to válka...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

hammer

Chvíli ti trvalo, než jsi se zorientoval, ale potom jsi věděl vše potřebné. Všichni piloti už byli ve svých strojích a odráželi útoky droidích stíhaček. Střelecké věže byly v plné pohotovosti a ty, jako řadový voják jsi v tuto chvíli nemohl dělat nic. Jen poslouchat rozkazy. Během tvé simulace vystoupil Hammer z hyperprostoru. Byla dosažena cílová planeta, naneštěstí chráněna flotilou separatistů.

Po chvilce sebou loď ohromně šubla, ztratil jsi rovnováhu a narazil do zdi. Sebral jsi se a zkoumal co se stalo. Na konzoli jsi vyčetl, že byl zničen turbolaser na pravoboku a štíty držely na 50% . Pomoc je na cestě, dorazí za 20 minut. Došlo ti, že Hammer měl s sebou několik lodí stejného typu jako zálohu.

Chodbou se rozezněl poplach. Všichni klonoví vojáci do transportu. Připravte se na výsadek. Shromaždiště v hlavním hangáru...
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Hammer

Vyběhl jsem se svými upgradovanymi zbraněmi. A vystřeli lsi to do do hangáru. Loď se opět otřásla a já klopýtl, ale svalit jako slečinka jsem se zase nemohl, a obstál jsem.

Jsem voják 198, mám nastoipit na transport na felucii. Řekl jsem pilotovi a ten mě nasměroval. Nastoupil jsem do lodi a namačkal jsem sedo Laat/i... Viděl jsem tu spoušť venku a šrot lítal... Doufal jsem, že už co nevidět dorazí záložní lodě

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

hammer - hangár

Naskočil jsi a otočil jsi se, aby jsi viděl ven. Za modrým atmosferickým štítem jsi viděl vaše stihače promíchané s jejich droidy. Všude se míhaly laserové výboje a létaly kusy duraoceli. Koukal jsi ven z LAAT/i sotva pár vteřin, když se dveře nákladového prostoru dělového člunu prudce zasunuly a zaklaply. Pak jsi cítil obrovské škubnutí. Žaludek ti málem vyskočil až někam do krku. Všude byla tma, neviděl jsi vůbec nic. V transportu bylo hrobové ticho. Najednou prosvitlo zkrz vrata oslnivé sluneční světlo. Potrvá pár minut, než dorazíte na povrch planety. Se ztrátami se počítá. Už jsi viděl kousky modrozelené planety....
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

cesta na felucii - vesmir

Ve vesmíru nebyl slyšet žádný zvuk, ale všude byly blasery a stíhačky... něco si nás vzalo na mušku, protože pilot klel a konzola pípala. Otřásli jsme se, ale někdo nás zachránil. Uffff
Už jsem byli skoro na planětě a já doufal, že se dožiji ůtoku...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Ostrá sluneční záře se postupně měnila v modré nebe Felucijské atmosféry. Vrata nákladního prostoru se otevřela a tebe zasáhl silný nápor vzduchu způsobený vyrovnáváním tlaku. Naskytl se ti pohled na několik desítek LAAT/i letících stejným směrem. Odkudsi z džungle létaly blasterové výboje z úmyslem sestřelit dělové čluny. Najednou se ozval ohromný výbuch a ty jsi zpozoroval letící LAAT/i jak najednou zčernala a pomalu začala ztrácet rychlost. Obloukem klesat kamsi mezi divné stromy. Tvé LAAT/i rychle změnilo směr stejně tak jako ostatní. Během dvou minut jste začali klesat. Pod tebou se míhali klonoví vojáci střílející na doidy. Všude začla válka !
Ihned po přistání jste všichni vyskákali ven a člun se opět vznesl a letěl dopředu. Neviděl jsi ani jednoho z tvých přátel, ale plnil jsi rozkaz. Droidi byly pár desítek metrů před vámi. najednou tě předběhla nějaká postava, nebyl to klonový voják. Měl zvláštní zbraně. Byl to Rytíř Jedi ! Běžel vstříc doidům a odrážel jejich střely....
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Zaměřil jsem droida, který jediho málem střelil do břicha droid okamžitě padl. Vyskákali jsme z LAAT/i a pokračoval jsem za jedim -postupoval a já se radši kryl za sttromy. Najednou vidim 3 droidy vedle sebe pod divným byblinkovým stromem. Granátů je škoda a tak jsem začal střílet do stromu u bubliny. Bubla spadla před droidy a ti byli překvapení. Pak jsem střelil do bubliny a ta bouchla, protože v sobě tento typ kytek má vodíka ten vybuchuje.
Zásah Řekl jsem a poslouchal rozkazy. Schovlaj sem se za strom abych slyšel lépe. Doufal jsem, že řekne pokračujte za Jedim...

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“