Výcvik pro BanGin

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator

Ano,pane !

Voják rozdal příkazy a zařadil se vedle tebe. Opustili jste můstek a čekaly na turbovýtah. V tom k vám přišel protokolární droid, pohlédl na Tebe a pravil :

Pane, Mistr Redar je v hlavním hangáru. Říká, že máte zůstat na můstku a dohlížet na provoz lodi. Mistr Redar si vezme na starost stíhače venku.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator

Otočil jsem se a šel k můstku.Podíval jsem se na ovládací panel.Štíty byly moc slabé a motory to jen tak tak zvládaly.Podíval jsem se na komandéra:
Je tu někde poblíž další bitevní lod,která by nám pomohla?A dál jsem sledoval průběh bitvy.Desítky stíhaček republiky pálilo do stovek néli tisícovek trojstíhaček droidů nad hlavami klonů na bitevní lodi Acclamator.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator

Komandér se otočil od konzole.

Pane, už jsem vyslal tísňové volání. Dvě lodě nám letí z povrchu na pomoc. Také jsme dostali zprávu, že bitva na povrchu pomalu končí. Separatisté už vyslali na oběžnou dráhu svou poslední loď.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator

Vydechl jsem a zadíval jsem se na klona:Dobře.Zaměřte naše děla na poslední bitevní lodě a krýjte naše vojáky až se budou vracet zpět z povrch planety.A ted se vraťte na místo vojáku.Rozkázal jsem mu a dál jsem pozoroval bitvu.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator

Ano, pane !!

Téměř zakřičel klonový voják a odběhl ke konzolím rozdat příkazy. V tu chvíli se několik skupin stíhaček oddělilo a letělo na nižší oběžnou dráhu, kde mezi sebe pobralo několik dělových člunů. Čluny směřovali k další lodi acclamator, jejíž ID ji označovalo jako Defender. Loď na jejímž můstku stojíš nese název Pride of the republic. Je to vlajková loď flotily útočící na Geonosis. Nyní má Republika takových lodí spousty.

Pane ! Vojáci z Pride už jsou na palubě dělových člunů. Budou v hangáru během několika minut. Přijali jsme žádost o povolení nalodit posádku z křižníku infinity, bohužel byl velmi těžce poškozen a není provozuschopný.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator

Chvíli jsem přemýšlel a pak jsem rozkázal klonovému vojákovi:
Povoluji.Ať se k nám z lodiInfinity vojáci připojí.A vojáku kolik máme provozuschopných stíhaček na palubě?Vyřídil jsem a kontroloval kolik máme paliva.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator - Pride of the Republic

pane, všichni stíhači jsou venku a odrážejí nálety droidů, naštěstí už jejich útoky ustávají. Opravy lodi už jsou v plném proudu a většina systému jsou provozuschopné. Mám stíhačkám změnit rozkazy ? Máme venku přibližně 50 strojů + Delta vašeho mistra, pane !
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Očima jsem tápal po můstku a pak jsem řekl klonovi:
Ne,stíhačkám rozkazy neměnte,ale sežente mi deset strojů,ať vyřídí spolu s naší lodí ten poslední bitevní separatistický křižník.Už mu moc síly nezbývá.A komandére,dodal jsem dorazily už jednotky z Infinity?a podíval jsem se na display který kontroluje vstupy na lod.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Display ti ukazoval, že hangárové štíty jsou v provozu.

Ano,pane ! Všichni jsou na palubě. Loď separatistů už má narušený trup z 80% Nemyslím, že by potřebovali naši pomoc, pane, nefungují jim zbraně. Jejich loď začala směřovat zpět do atmosféry. Vlastně se neovladatelně řítí dolů.


Voják vzal do ruky triedr a díval se na padající loď.

Pane, váš mistr právě dorazil do hangáru.

Hlášení tě málem vylekalo, protokolární droid se k tobě téměř připlížil.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Otočil jsem se a odychl jsem si a poslechl hlášení droida.Poškrábal jsem se na hlavě a otočli ke klonovi.Klone jdu za Mistrem do hangárů.Postarejte se o lod a bitvu za několik minut jsem zpátky s Mistrem.řekl jsem klonovi a postupoval jsem k turbovýtahům.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Ano,pane !

Řekl klon a učebnicově zasalutoval. Cesta turbovýtahem trvala několik sekund, ale i během těch pár sekund se stačil rozeznít alarm. Dojel jsi do hangáru a počkal na mistra. Mistr se k tobě přiřítil a naskočil do výtahu. Byl udýchaný a zřejmě rozrušený.
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

Zvědavost mi nedala přestat přemýšlet a musel jsem se Mistra zeptat:
Proč jste tak udýchaný,Mistře.Jako by se něco špatného stalo.Cítil jsem že je tu nerovnováha sil.Nadechl jsem se ze všech sil a vydechl, abych nabral sil.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Museli jsme rychle do hangáru, přišel příkaz shora,přeskupit lodě a vrátit se na Coruscant. Proč jsem udýchaný ? Zkus si běžet přez celý hangár k výtahu, padawane.

Mistrovi se na rtech objevil úsměv. Během hovoru ti ani nepřišlo, že už vlastně udýchaný není, techniky umění Jedi mu umožnily rychle a snadno zpomalit tep a uklidnit celé tělo...

Na můstku byl frmol. Vojáci u konzolí kontrolovali předletové systémy, a jiní zase popoháněli lodě, aby se vrátily na loď. Po deseti minutách už byly z průzoru vidět jen namodralé strakaté šmouhy hyperprostoru....
KLAP-BZZZZZZ

Meris

Příspěvek od Meris »

Acclamator-Pride of the Republic

I když jsem hyperprostorem prolétával velice často dnes,ale mi bylo od letu špatně a snažil jsem se držet na nohou co to šlo.Radši jsem se posadil na židly za nějakými konzolemi na ovládání směrových kružnic,ale po chvíli mě nějaký drzí klon vyhnal.Přešel jsem k Mistrovi a postavil se vedle něho a chvíli se díval s ním ve na modrou záři.Chtěl jsem se na Mistra na něco zeptat,odkašlal jsem si a spustil:Mistře chtěl jsem se vás na něco zeptat.Víte posledních dnech se mi zdálo o otci,že se mu něco stalo,ale je to velmi rozmazané otec poznat je,ale je tam ještě nějaká temná postava.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Acclamator-Pride of the Republic

Mistr dále stál nehnutě a hleděl ven z průzoru, avšak jeho zornice se zúžily. Bylo jasně vidět, že jeho myšlenky se ubraly jiným směrem. Po chvilce ticha pronesl docela klidným hlasem.

Zvláštní. V tvém věku jsou vidění pozorovány jen zřídka, i přes to si k tobě Síla našla cestu. To že vidíš jasně jen otce můe znamenat mnoho věcí. Co přesně ve svých snech vidíš ?

Dopověděl poslední větu a dál nehybně pozoroval průzor...
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“