Výcvik pro Vaapad

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo

Proč nepošlu svoje muže? Na toto je jednoduchá odpověď. Nebudu riskovat životy svých mužů, když je zde někdo, jako vy, někdo kdo má na svých rukou jejich krev. Navíc, oni nejsou ani vojáci, jsou to většinou obyčejní občani, kterých si ani nevšimneš po celou tvojí misi. A eh, k té zbraní. Pane Marr, tohle je poměrně nebezpečná doba, a raději budu riskovat váš život, než svůj. Tudiž, budete si muset poradit. Samozřejmě tam nebudete moci nakráčet, a myslet, že ta jen vlítnete a odejtede v pohodě s datapadem. A o té pasti, myslím že jsme vám odpověděl. Kdybych vás chtěl odstřelit, tak to udělám zde, já si nepotrpím na nějákých parádách, když to můžu udělat lehce.
Vrazil ti do ruky krátkou dýku.
Když chcete zbraň, tohle vám bude muset stačit pane Marr. A důrazně bych vám doporučoval vyrazit hned!
Mávnul na gorilu u dveří, a ten otevřel dveře.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Neznámé místo

To s tím zabitím si budu pamatovat. Pohlédnu na něj a mírně zamávám dýkou směrem k němu.
Prosmýknu se kolem Darena a vyjdu z budovy. Koukám se po okolí; na jedé straně mírný les severozápadně město asi 3 kilometry daleko. Podívám se do mapy a odhadnu svou lokaci. Najdu zde také zaktreslen Semanův barák. Vydám se tedy na cestu.
S dýkou za páském a schovaný za vestou jdu a zároveň pozorně študuju mapu a snažím si ji zapamatovat, kdyby se náhodou ztratila.
Svižným krokem dojdu k okraji města a dám se do první úzké uličky, kterou uvidím. Přece jenom se mi nechtělo jít centrem, kde bych byl všem na očích. Cestou minu pár onderoňanů, možná i některého z Feltovích mužů. Každého si nenápadně pozorně prohlédnu a všímám si hlavně zkrytých blasterů nebo vibronožů. Semanův barák je asi dvě ulice odsud..

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámé místo

Rázně jsi se vydal k domu, a když jsi jej měl již na doled, stín tě přinutil chvilku počkat. To se vyplatilo,a tak jsi po chvilce viděl, jak chodí kolem domu stále jedna hlídka. V oknech na severní a západní straně byly také vojáci, nyní se sniperkama, vše to krylo několik dalších v protější budové, jak se zdálo ovšem neozbrojeni. V intervalech, asi po dvouch minutách, vždy jeden voják obešel celý dům, a druhý šel asi deset metrů daleko od něj. Vhcod byl strežen právě z protější budovy, a mimo něj byl v domě i další vchod, zadní vchod, a spousta oken.
Pokud tě chytí, tak tě nejspíše bezpodmíněčně zastřelí, nebo chytí, což bude znamenat také smrt, nebo i změnu zaměstnavatele...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

Asi hodinu jsem zkoumal stráže, jejich výzbroj, intervaly střídání, a né a né najít nějakou skulinu, kam bych se vešel a nepozorovaně vniknul do budovy.
No jo, ale taky z té budovy se budu muset nějak dostat. Určitě e kontrolujou komlinkama, takže to budu muset provést rychle, ale nenápadně. Ale ještě nejsem v budově.
Zaměřil jsem se na snipeříky co kontrolují vchod.
První zlikviduju tyhlety. Vezmu si zbraně, odpálim další co budou zbývat a pujdu na stráže.
V hlavě jsem si přehráal plán a čekal až se sešeří. Slunce zašlo a ulici osvětlovali jen svítilny, které se dají snadno obejít. Akorát si musím dávat pozor, abych nevrhl nějakej stín, to bych byl v koncích.
Tichounce jsem se proplížil kokem lamp a vcházím do budovy s ostřelovači...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

V budově za sebou pro jistotu zavřeš dveře, a před tebou se rozprostře nejspíše čtyř-patrová budova, hodně stará budova, nutno říct, dveře do některých bytů jsou zavřeny, spousta jich je otevřeno, některé jsou rozpadlé, některé prostě spadly na zem. Všude prach a pavučiny. Starý nábytek už pouze odkazoval na jejich minulou majestátnost, stejné jako celá budova. Vypadala prázdně, ale kdo ví. Musel jsi se dostat ke svému cíli, odstřelovači, který byl uplně v nejvyšším patře.
__________________
Poprosím tě, nedávej odstřelovači hned smrtelnou ránu, pokud se k němu teda dostaneš, ohlo by to nabourat příběh. Muj příběh ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

V čtyřposchoďové budově, která měla své časy za sebou, jsem se neslyšně plížil kolem rozpraskaných stěn s připraveným nožem v ruce. Zkoumal jsem okolní místnosti jestli se v nich někdo nenachází a pořád jsem kontroloval pasti nebo nějaké alarmy, které zde mohli ti lidé nastražit.
V posledním čtvrtém patře jsem vždycky poslouchal za dveřmi než jsem se do nich odvážil nahlédnout.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

Jak u jiných místnostech jsi nezaslechl nic jiného, než vítr, v předposlední jsi slyšel něco jiného. Slyšel jsi pravidelné nádechy, a zvuk, který, který zněl jako když se tře kov o beton. Každému zkušenému sniperovy by došlo, že není lepšího stativu pro sniperku než pevná zeď, a že právě tyto dveře ukrývají onoho odstřelovače. Když jsi po chvilce přemýšlení, jak se dovnitř co nejlépe dostat vymyslel svůj plán, a dostal jsi se tam přesně podle něho, když jsi ho chtěl zneškodnit, stala se chybka. Něco, co by ani zkušený zabiják nečekal. Tvůj cíl se sehnul pro kelímek s pitivem, které jsi raději nezkoumal, a když jej zvedal, dostal jsi se do jeho zorného úhlu. Okamžitě vyletěl, a sniperku upustil. Sesunula se po zdi na podlahu, spadla kousek od tebe. On ihned vytáhl svoje dvě vibrodýky, a postavil se do agresivního postoje, a bedlivě sledoval každý tvůj podpis. Ani nečekal, až zaútočíš, a hned po tobě vyletěl. Rány mířily zkušeně na srdce...
____________
Dule, znáš z tvýho výcviku Jedie.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

Instinktivně jsem vytasil dýku zastrčenou za pasem a vyhýbal se výpadům zabijáka, který to jistě uměl jak se střelnými zbraněmi tak s vybavením na blízko. Poměr mezi jeho arzenálem a mím nožem byl propastný a tak jsem moc šancí neměl. Při obraném postoji jsem pracoval více s nohama a snažením se vykopnout mu alespoň jesnu dýku z ruky jsem se zohýbal a krčil jak mi to jen moje kosti dovolily.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

Sic tvoje vyhýbání bylo úspěšné, jeho rány byly čím dál tím divočejší, že jsi měl několikrát na mále. I on byl ovšem v uhýbání dobrý, tudiž se tvoje pokusy o vykopnutí jeho zbraně stávaly vždy neúspěšné. Po jeho úderu vždy následovala otočka, aby se mohl napřáhnout ještě vice, a zasáhnout tě s větší silou, což opakoval velmi často, ale i když jsi mohl předpokládat, odkud přiletí další rána, její dopad byl vždy silný, že jsi měl co dělat, aby jsi to vykral, a neodkryl svojí obranu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

Moje úhybné manévry nemohli být nekonečné, protože jsem se začal zadýchávat. Dýku jsem k obraně taky nemohl použít, protože by mi ji zabiják vyrazil z ruky.
Ted bude pro mě nejlepší se řídit příslovím "nejlepší obrana je útok".
Na promýšlení taktik a technik nebyl čas, a proto jsem se ho snažil sekat po zápěstích a předloktích když učinil další příval nepředstavitelně silných útoků, které se bud roztříštili o stěnu a zanechaly odřeniny, kterých tu bylo následkem času už plno. Opotřebované stěny se odlupovali, jako kdyby byly z hlíny. Ani ne vteřinu po tom co do zdi praštil jsem po něm vždycky vyjel a pokoušel jsem se ho zranit. Ty útoky, které nešli do zdí, jen tak promáchly vzduchem pár centimetů ode mě. Zdálo se mi, že protivník nijak neztrácí síly, ale za to je čím dál zuřívější. Byla to doměnka, kterou jsem vyvodil ze stále tvrdších a nekoordiovanějších výpadů.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

Váš souboj na balkonu byl velice těžký, už jen tím, že okolí bylo pěkně poničené, a stačilo jednou špatně šlápnout a oba jste mohli propadnout několik pater dolů. Což se útočníkovy málem stalo, a při jednom z úhybných manévru se málem propadl podlahou, no, stačil ukročit stranou, a hned měl pod sebou pevnou podlahu. OVšem jedna stěna chyběla úplně, a v případě potřeby se dalo po oné straně sklouznout po troskách dolů.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

Využil jsem jeho zaváhání a zavrávorání, když se snažil udržet rovnováhu jsem mu nožík prudkým švihem ruky hodil do hrudi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

Přesný zásah, a jeho tělo se okamžitě sesunulo k zemi. Nyní jsi si musel pouze uvědomit, co jsi zde chtěl a vymyslet další akce.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Vaapad

Příspěvek od Vaapad »

Onderon- město

Otřel jsem si pot z čela a pospíšil si s odklizením těla.
Někam ho zašiju, aby to tu náhodou někdo nekontroloval.
Hledal jsem vhodné místo kam mrtvolu schovat což mi zabralo asi čtvrt hodiny. Ještě než jsem od těla odešel, vzal jsem si jednu vibrodýku a vrátil se konečně prozkoumat jeho původí stanoviště. I když byl už mrtvý, nepřestával jsem být otražitý. Když jsem se dostal na místo ke sniperce, podíval jsem se optikou a zkontroloval jsem okolí. Ostřelovači byli tam jak jsem se viděl naposled. I když byla pořád noc, nemohl jsem jen tak začít pálit do všeho co se hne.
Chtělo by to tlumič.. mumlal jsem si pro sebe a koukal se po místnůstce.
Když nebude tlumič, tak si ho budu muset udělat.. ale z čeho? Přemýšlel jsem dopředu..

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Onderon- město

Hledáš tlumič, když v ě něco upoutá na pušce. Hned za modelem je verze označená jako S, neboli silent. Znamená to tedy, že tlumič je integrovaný. O jednu starost míň. Podíval jsi se přes optiku na své cíle, spočítal jsi si, že jsou čtyři. Byly docela dobře kryti, jeden byl dokonce tak kvalitně zakryt, že mu koukala pouze hlaveň.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“