Výcvik pro Odys Dilveg (Odis)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámo kde

Snažil jsi se cukat rukami, a dostat se ze sevření pout. Což se po chvilce prakticky povedlo, a tobě se ruce čím dál tim víc uvolňovali. Ještě párkrát jsi s sebou cuknul, a ruce jsi měl prakticky volné, proto odpoutat nohy nebyl žádný problém. Mohl jsi se nyní zvednout a židli být.
Za dveřmi se mazitím nezdálo, že by se něco dělo, na celé policejní stanici bylo vlastně úplné ticho, jako kdyby všichni odešli, ovšem čas od času se ozvalo mluvení, pípání terminálu či zvuk kroků za dveřmi, což tě upozorňovalo, že přeci jenom sám nejsi.
A taky jsi si musel uvědomit, že když ti slyšíš jejich kroky, oni musí slyšet i tebe, takže opatrnosti není na zbyt. Stál jsi před židlí a celá místnost byla jenom pro tebe - musel jsi rychle přijít, jak se dostat pryč, neboť kdyby tě chytili, bylo celkem jisté, že se s tebou nebudou bavit, a popraví tě na místě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Neznámo kde

Snažil jsem se cukat rukama, a dostat se ze sevření pout. To se po chvilce povedlo. Ruce se řím dál víc uvolňovali.
Ještě párkrát cuknu a...
Ruce se uvolní z pout.
Jééé!
A teď nohy.
řeknu si a uvolním si nohy.
Mohl jsem nyní vstát. Za dveřmi se nezdálo, že by se něco dělo. Vlastně všude bylo podivné ticho. Jakoby všichni byli pryč ze stanice. Ovšem čas od času se ozvaly kroky za dveřmi, což mě přesvědčilo že tu nejsem sám. Musel jsem být opatrný a tichý, protože když já můžu slyšet je, můžou oni slyšet mě.
Musím být tichej jako wompská krysa. pomyslím si a začnu si oblékat zbroj a vyzbrojovat se westary.
Škoda že jsem nechal jet pack na lodi. pomyslím si, když nezahlídnu jet pack u zbroje.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámo kde

Natahuješ na sebe svojí zbroj, jak rychle to jen jde, přičemž se snažiš být i tichý a nevzbudit podezření v místnosti před touto. Tam se očividně nic nezměnilo a žádného policistu nenapadlo jít tě zkontrolovat.
Svoje oblíkání jsi zakončil nasazením přilby a byl jsi stoprocentně připravený dostat se odsu´d pryč - neboť už teď jsi měl strašné zpoždění.
Všechny tvé zbraně byly na svém místě a všechny funkce fungovali. Vydal jsi e k oknu, k jediné viditelné cestě zpět a při bližším ohledání bylo navýše jasné, že tudy by jsi se dostal jedině kdyby jsi to odstzřelil nějákým velkým dělem, třeba z tanku.
V místnosti už jinak ale opravdu nic nebylo, nic, díky čemu by jsi se mohl dostat ven.
V tom jsi uslyšel hluk před dveřmi a jak někdo bere za kliku...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Neznámo kde

Natahuji na sebe zbroj s co největší opatrností a tichostí. Naštěstí nikoho nenapadlo se na mě jít podívat. Nasadil jsem si helmu, a tím zakončil zbrojení. Všechy funkce fungovaly jak měly.
Musím se odsud dostat.
Kouknu se na to okno.

Přikdu k oknu a a při bližším ohledávání, zjistím že to nepůjde.
Tudy to nepůjde.
Maximálně kdybych měl u sebe velký dělo.
Nebo tank.
Škoda že na to můj zápěstní raketomet nestačí.
přemýšlím si, když v tom usyliším nějaký hluk za dveřmi a jak někdo chytá za kliku.
Že by se konečně přišli kouknout? bleskne mi hlavou.
Vytáhnu westara do pravé ruky a hopem skočím ke dveřím tak, aby mě nebylo vidět když někdo jen nakoukne. Westarem mířím tak, aby stačil jediný výstřel na zabití. Na hlavu.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámo kde

Trpělivě čekáš za dveřmi na svojí oběť, nejlepší by ale bylo, kdyby se nakonec dveře neotevřeli. Zanedlouho se tak stalo, a dveře se rozrazili mohutnou rychlostí a praštili do tvé helmy, vydajíc při tom tupou ránu. Policajt vrazil dovnitř a jako prvního si všiml toho, že na židli nikdo nesedí, hned na to mu došlo co měla znamenat ta tupá, jak do helmy rána. Nestihl ale ani pípnout, a hlavou mu proletěl louč čiré energie, která se ale nezastavil, a při nárazu do zdi vydal ještě větší ránu než dveře do tvé helmy. Toho si už prostě někdo musel všimnout.
A taky že všimnul. Ozval se zvuk poplachu, a všude začali blikat červená světla, doprovázené křikem policistů, a pištěním úředníků. Slyšel jsi chřeštění zbrojí a zvuky nabíjení zbraní. Policisté se na tvojí pozici pomalu sbíhali.
Stáhl jsi u dveří, které vedli do obrovské místnosti. Byla propletená chodbičkama, malými otevřenými kancelářemi. Stěny těchto kanceláři nebyly víc jak metr a půl vysoké, uvnitř byly vždy židlička, stůl a konzole. Dveře tu byly dohromady troje. Po tvé pravé straně jsi viděl první dvoje dveře, na kterých byly znaky ženy a muže. Tedy toalety. A přímo naproti tobě, přes celou místnost, kterou jsi odhadoval tak na 20 metrů dlouhou byly východové dveře, momentálně pod mříží. A před dveřmi byla menší repcepce.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Neznámo kde

Trpělivě čekám na svoji oběť.
Nejlepší by bylo, kdyby se dveře vůbec neotevřely. pomyslím si.
Dveře se otevřely prudkou rychlostí a mě praštili do helmy. Při tom se ozval tupý zvuk.
Kdybych neměl tu helmu, ležel bych tu na zemi v bezvědomí. řeknu si pro sebe.
Do místnosti vtrhne policajt a první čeho si všimne, je že nesedím na židli. Smůla pro něj, než stihl něco říct, hlavou mu proletěl výboj z mého blasteru. Bohužel proletěla skrz, a narazila do zdi. To vydalo vetší zvuk než rána do mé helmy. Toho si už prostě museli všimnout. Taky že jo. Ozval se poplach a všude začala blikat červená světla. Slyšel jsem chřestení zbrojí a nabíjení zbraní. Všichni, co se nebáli, se sbíhali ke mě. U dveři kde jsem stál, jsem měl krásný výhled na obrvskou místnost. Byla propletena chodbičkami a malými kancly. Stěny měli pohých 150cm, takže na nápad schovka za stěnou, jsem rychle zapomněl. Pak tu byly troje dveře. Jedny východové, které byly naproti mně přes celou místnost, kterou jsem odhadoval na 20m. Ovšem, na pravo ode mě byly dvoje dveře s cedulami muže a ženy.
Toalety. blesklo mi hlavou.
Co se dá dělat. řeknu si a přejdu k toaletám. Dívám se na dveře a vybírám.
Jsem chlap tak půjdu na pánský. řeknu si rozhodně a vrazím na pánské záchody a hledám nenápadný úkryt.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámo kde

Vrazíš na toalety, a díváš se po okolí. Najdeš tam pouze pět kabinek a stejný počet umyvadel. Stěny jsou vykládané bílými kachličkami a světe div se, žádná okna. Za dveřmi uslyšíš kroky policistu.
Viděl jsem ho vejít na pány, tohle vyřešíme rychle, odtamtaď se nemá jak dostat.
Shrnul jeden situaci dalšímu, a vzal za kliku. Zarazil se ovšem. Slyšel jsi jak přebil zbraň a odstoupil od dveří do bezpečné vzdálenosti.
Vejít tam nemůžeme, určitě tam bude čekat a jak vejdem, rozstřílí nás na kousky.
Jo, máš pravdu, radši tam hodíme granát, to bude rychlý.
Chlapi, o granátu ani nepřemýšlejte, ty hajzli sou nový, a nechci vidět, že je hned rozflákáte.

Vmísil se do rozhovoru nejspíše velitel, a hned za to dodal svůj nápad.
Nemá kam utéct. Necháme ho tam chvilku, a buď se vzdá sám, nebo chcípne hladem. Jak prostě.
Jasně šéfe, Patricku, hoď na dveře cedulku "Mimo provoz"!
Rozesmějou se, a ty to všechno krásně přes dveře toalety slyšíš.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Neznámo kde

Vrazím na toalety a rozhlédnu se kolem.
Najdu tam pět kabinek a stejný počet umyvadel.
Stěny jsou vykládané bílými kachličkami a žádná okna.
U chlupatý banthy!
Copak tu nemají rádi okna, že nikde nejsou?
řeknu si a uslyším kroky poliscistů.
Vyslechnu jejich rozhovor.
Takže nový záchudky, jo?
A pan velitel je nchce hned zničit.
Myslím, že je zničím sám bez jejich pomoci.
řeknu si a začnu všude střílet po stěnách a umyvadlech aby byly co nejvíc zničené.
Kabinky zapalím svým příručním plamenometem.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámo kde

Na toaletách se činíš, a než bys řekl Ewok, rozstřílel jsi místnost k nepoznání, nehledě na to, že jsi kabinky zapálil. Nemohlo to zůstat bez povšimnutí a pozornost velitele se na tebe ihned obrátila.
Co to tam dělá? On tam všechno ničí, potrat jeden! To ne, nová toaleta za 250 000 kreditů! Tohle mu nedaruju.
Křičí velitel na všechny kolem a bere za kliku docela nahlas, díky čemu si toho všimneš a můžeš se připravit.
Uhněte chlapi, já mu ukážu, jak se bude chovat k cizímu majetku. Já mu ukážu, chuligánovy!
Vezme za kliku, rozrazí dveře a vykrčí do místnosti...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Neznámo kde

Na toaletách jsem se činil.
Hodně činil.
A než bych mohl říct Ewok, místnost byla zdemolovaná a určená k nové výstavbě.
Kabinky, které nyní hořely, vypadaly jako táboráky na pobyt v divočině.
Pozornost velitele se ihned obrátila na mě.
Tak za 250 000 kreditů?
To se nedivím, že ho to dostalo.
pomyslím si, když zaslechnu první věty velitele.
Křičel na všechny kolem sebe.
A prý jsem chuligán!
To jsem ale chuligán!
zasměju se pro sebe.
V tom už ale na, již zdemolované toalety, vtrhne velitel tak hlasitě, že by ho slyšel i Hutt při přepočítávání kreditů.
To už ale střílím přímo na něj, a jako přídavek defensivní palbu ze dveří proti případným přicházejícím strážím.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámo kde

Kapitán padl, kapitán padl, kryjte se!
Přebírám velení...

Mezi výkřiky, že je kapitán mrtvej jsi uslyšel ženský hlas, který je všechny uklidnil. Po kapitánovy byla v hiearchii velení žena, se kterou jsi se mohl setkat, když odvedla poskoky, kteří tě chtěli zabít když z tebe nic nedostali.
Nemusí to dojít v krveprolití. Jsme civilizovaní lidé a i tato situace se dá vyřešit civilizovaně.
Promluví na tebe a suveréně vejde do místnosti. Ruce má dlaněmi otočené k tobě a není očividně nijak ozbrojena. Její jistá chůze a rázný pohled tě zaujmou, stejně jako její odvaha vejít přímo pod tvé blastery, kterými jsi zabil dokonce i kapitána.
Jak se jmenujete? Musím přiznat, že mně vaše schopnosti zaujmuli. Možná bychom to přece jenom mohli vyřešit způsobem prospěšným oboum stranám.
Jde pomalu kolem tebe a ukazováčkem jezdi flirtovně po tvém brnění.
____________________________
Jedna výtka: opakuješ to co jsem napsal v přesném znění ve většině případů. Například to o ewokovy. Nevadí mi, že to použiješ, ale změň to, udělej si vlastní nebo to vynech, takhle to vypadá docela divně, když tam je to stejný, co sem napsal já. Nevadí mi to, jenom taková stylistická výtka...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Neznámo kde

Nastane panika.
Stráže křičí, že kapitán padl.
Mno, jeho chyba.
Kdyby mi neříkal chuligáne a nepřišel mě zabít, mohli jsme to probrat u láhve pivka v ňákým pajzlu.

To už ale ženský hlas volá, že přebíra velení.
Všechny je to uklidnilo.
Žena, kterou jsem již někde viděl, vejde do místnosti.
Neozbrojená a jistá.
Kde jsem ji už jenom viděl...
HA!
Už vím!
To je ta ženská co mě zachránila od těch smrtonosnejch šoků.

Ta žena se mnou začne rozmlouvat a flirtovat.
Jsem Odys.
Nechci nikoho zbytečně zastřelit.
Ale vy jste si začali!
Chtěli jste mě zabít, jenom kvůli tomu, že jsem se neudržel a kecl ňákou pitomost!
Nenechám se zabít... ne bez boje...
vyzpovídám se momentální velitelce, a jedním blasterem mířím na ni, a druhým ven ze dveří, kvůli případným "vyrušitelům.
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámo kde

My jsme si začali? Drahý pane Odysi, vy jste nám utekl. Vy jste nám přidělal tyto zbytečné problémy. Koneckonců, vy jste vyváděl u té spolčnosti, když jste potřeboval sehnat loď.
Usmála se na tebe a zaujla povolenější postoj se zkříženýma rukama. Byla opřená o zeď.
Ale jak sem pověděla, je tu i možnost řešení. Necháme tě jít, dáme ti povolení vstupu na Coruscant, ty uděláš co máš - protože je mi celý papalášstvo na Coruscantu ukradený. A teďka přichází závěr...
Vyjde ze dveří ven a mávne na všechny kolem. Ti se stáhnou a hned se uvolní napětí na stanici. Žena se vrátí zpět k tobě a přiblíží se na dosah vašich hlav. Sundá ti přilbu, takže si vidíte z očí do očí.
A pak se k nám vrátíš a zkusíš menší prácičku pro nás. Pokud ne, tak, no, řekněme, že celá galaxie bude znát tvůj obličej i pěkně tučnou odměnu za tvé dopadení...a podsvětí se dozví o tvých zradách Hutta. Důkazy se vždy najdou.
Ani jsi si neuvědomil, že jsi povolil svojí ostražitost a jak jsi poslouhcal, přestal jsi mířit na okolí. Toho využila žena a ucítil jsi v břiše hlaveň její pistole.
Takže se domluvíme, nebo tuto neštastnou událost ukončíme stejně neštastně?
Usměje se na tebe a poukáže na blaster.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Odys
Lovec nováček
Lovec nováček
Příspěvky: 103
Registrován: 30.12.2009 09:08:49
Bydliště: Mandalore

Příspěvek od Odys »

Neznámo kde

Velitelka byla vychytralá.
Měla pěknou řeč, při které mi sundala helmu.
Naše pohledy se setkaly.
Něco mi nabídla.
Bylo to velice výnosné, pro oba z nás dvou.
Ovšem, já ztratil něco ze své ostražitosti.
Toho ona využila a přitiskla mi blaster k břichu.
Bylo rozhodnuto.
Ach...
Jste krásná, chytrá, mazaná a vidím, že děláte hlavně pro sebe.
Dobře beru to.
Ale pouze pod jednou podmínkou.
Že vás poté budu moci pozvat na večeři.
Dohodnuto?
řeknu velitelce a blastery si strčím do pouzder, protože vím, že už budou k ničemu.

____________________________
jedna otázka: proč máme "neznámo kde"? vždyť jsme přece na pánských záchodkách :D
I´m mandalorian warrior, just like my father before me.
-Odys Dilveg

We are not soldiers, we are warriors!
-Odys Dilveg about his people

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Neznámo kde

Hmm...dobře. Můžeš jít.
Uhne na stranu a umožní ti cestu ven ze dveří. I když si tě zaměstnanci podezřívavě prohlížejí, nikdo nic neřekne - ani neudělá.
Povolení na Coruscant bys měl mít, takže tam můžeš i se svojí lodí. Ještě se uvidíme.
Odkráčí pryč a zanedlouho k tobě přijdou dva policisti.
Následujte nás. Vaše loď byla zabavena a je v naších hangárech. V tuto dobu mechanici zřizují, aby jste měl povolení na Coruscant. Bude to ještě chvilku trvat. Do hangáru se dostanete hlavními dveřmi, zabočte kolem budovy doprava. Na vrátnici o vás už budou vědět.
Oznámí ti nevraaživým a znechuceným tonem policisti a vyvedou tě před budovu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“