Výcvik pro Rand al´Thora (restart)

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Před kantýnou

Skupinové násilí najednou utichlo jakoby mezi přítomné vrazil blesk. Tři z násilníků se otočili k tobě, zatímco druzí dva bázlivě nakukovali za roh obávající se příjezdu bezpečnostních složek.
Máš peníze? Zeptal se zřejmě ten nejotrlejší z nich.
Peníze se musí vracet do posledního centi-kreditu, zvlášť pokud je člověk hloupý a provozuje hazard… Dokončil druhý.
Já to všechno Rootě splatím do posledního! Žadonil Hráč.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Před kantýnou

Tak vidíte, říká že to splatí. Nevím jak vy, ale já mu celkem věřím. Myslím že kopání do slabin není právě jeho koníček. Vřele se na partu usměji.
Zalovím v kapse po nějakých drobných a vylovím nějaké kredity, pak s nimi napřáhnu ruku k partě. Co kdyby jste si šli na mě něco obědvat? Já se k vám za chvíli připojím, hned jak si ještě něco zařídím.
Tfuj, taková parta negramotů a násilníků. Třeba z nich něco dostanu. Jen se podívám na tohohle nebožáka a pak se pokusím zjistit co potřebuju.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Před kantýnou

Násilnici se po sobě podívali s pochybovačným pokývnutím.
Kdo by mu po takový nakládačce nevěřil... Ušklíbl se jeden z nich.
Tak pojďme, ale nezapomeň, že nám něco dlužíš. Pobídl vůdce své společníky výhružka však zůstala viset ve vzduchu.

Když se vzdálili muž se opatrně postavil: Děkuji vám cizinče, zachoval jste se šlechetně.
Poté zavřel oči a po chvíli je otevřel: Kdybych vám to snad oplatit...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Před kantýnou

Podíval jsem se po násilnících směřujících do kantýny.
Není zač děkovat.
Zaměřím svůj pohled zpět na nebožáka poté co se optal na oplátku. Přimhouřím oči. Nic se neděje náhodou, síla proniká vším a každým. Snad mě svedla dohromady s tím chudákem záměrně.
Na oplátku snad nějaké informace. Víc netřeba, hledám někoho jménem Cusster nevíte náhodou kde by jsem jej našel?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Před kantýnou

Cizinci se rozářila očka a pokývnul souhlasně hlavou: Cusstera znám... Párkrát mi poradil pár fíglů, ale jak jste měl možnost vidět nevyšlo to.
Muž se poškrábal na bradě: Je hrozně ukecanej to mi věřte. Rád si přihne a ještě radši vypráví příběhy. Obvykle se vyskytuje tady někde v kantýně.
Muž ti ještě jednou poděkoval a odešel.

V kantýně

Vešel jsi do podniku, kde bylo poměrně rušno. Nejen proto, že zde hrála muzika a místní karbaníci testovali svou závislost až na hranici svých možností, ale svým způsobem i proto, že v protějším koutku seděl někdo hodně podobný skřítkovi a neustále něčím bavil své posluchače.

Hej! Na protější straně místnosti seděla tobě dobře známá skupinka výtržníků a hlasitě se k tobě hlásila.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

V kantýně

Po vstupu do kantýny se rozhlédnu. Informace od nebožáka mi ve své podstatě byla nanic, vlastně mi řekl jen to co jsem už věděl. Cusster se obvykle vyskytuje v téhle kantýně, ale neřekl mi jestli tu je teď.
V ruchu obvyklém pro takováto místa jsem zahlédl v jednom koutě postavu připomínající skřítka. Vida, je tu Bimm, ale to nemusí být můj hledaný. Podle archívů mají Bimmové rytíře Jedi v lásce, ale zřejmě by nebylo dobré se otevřeně k rytířům hlásit když jsme tu inkognito.
Otočím se po zvuku hlasu čímž jsem dokázal jediné, výtržníci věděli že o nich vím. Teď se ničemu nevyhnu, když k nim nepůjdu ještě by mohli dostat chuť uštědřit mi stejnou lekci. Musím být hlavně nenápadný. A nervat se.

Sebejistě vykročím k bandě násilníků s úsměvem. Jak se jich ale zbavím. Dám jim slíbenou rundu na mě a pak se jich už snad nějak zbavím, stačí když se dostanou do nálady, pak už si ani nevšimnou že jsem odešel.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kantýna

Přivolaný číštník si připsal požadovaný počet objednávek a zmizel je splnit.

Už jsme si mysleli, že se neukážeš. Co dělá takovej ostrej hoch jako ty na planetě jako je Thyferra? Zeptal se jeden z tříčlené skupiny.

Po chvíli se objevil číšník a přinesl toho nejtvrdšího co v danou chvíli místní lokál nabízel.

Pracujeme totiž pro Uzzula a neunikne nám nikdo novej... Poznamenal velitel.

Dalo by se říct, že je to obchodník. Kupuje zboží a prodává ho těm, kteří jsou ochotni za něj zaplatit nejvíc. Takže co nebo koho tu hledáš ty? Zeptal se ten nejmladší a po vzoru svých druhů do sebe nápoj obrátil.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Kantýna

Samozřejmě že se ukážu. Odvážně se na ně usměju. Přijeli jsme s přáteli za obchodem. Přejdu poznámku o ostrém hochovi.

Třeba by jsme se mohli s Uzzulem sejít později. Uvidím s jakou uspějí moji starší kolegové. Mám na našich obchodních cestách nejmenší slovo. Poočku stále sleduji bimma tak aby si toho moji noví ,,přátelé´´ nevšimli.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kantýna

To máš špatný, měl by ses víc angažovat … Pokyvovali přísedící.
Podíval ses směrem ke stolu, kde ještě stále bim bavil své posluchače.
Máš spadeno na Cusstera? V podstatě funguje jako banka, takže když chceš prachy sežene je. Svým způsobem jsou Uzzul a Cusster konkurenti. Uzzul nabízí benefity a Cusster čistě a jen kredity. Poučili tě.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Kantýna

Mrknu na bandu. Takže je to má osoba. Ale tihle si toho všimnout neměli. Rukou si promnu zamyšleně bradu. Konkurence je zdravá pánové, kdybychom ji neměli, ani by nás ta hra nebavila. Usměju se na ně.
Měl by jsem si na Cusstera počkat až půjde ven, nebo až zmizí ten dav kolem něj. Přede všemi se mi bude špatně zjišťovat informace.
Nemám na něj spadeno, spíše mě zaujalo jak baví své okolí, ale snad bychom se za ním mohli s kolegy také zastavit, zajistit nejvýhodnější obchod.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kantýna

Vypadá to, že tomu rozumíš... Poznamenal jeden.
No nic, budeme muset jít chlapci, Zvedl se velitel, když do sebe obrátil svůj drink. Objednej si co chceš, je to na mně.
Společníci to tupě odkývali a na velitelův pokyn odkráčeli z lokálu. Bimský štangast, mezitím nevzrušeně cosi vykládal svým společníkům, kteří se oddali hlasitému smíchu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Kantýna

Díky. Kývnu jim na rozloučenou a přesměruji svůj pohled zpět na Bimma který nerušeně bavil své okolí. Mrknu na pult na pití které mi přinesli a nechám ho tam ležet dál. To by mi ještě chybělo. Zkřivím znechuceně obličej. Opilý Jedi, řádil na předměstí. Už vidím ty titulky.
Otočím svůj pohled zpět ke společnosti. Nemám čas otálet. Zvednu se a pomalu zamířím ke společnosti. Usadím se k nejbližšímu volnému stolu a vyčkám jestli se na mě bimm podívá. Pokud to udělá tak opatrně vyhrnu rukáv tak, aby zahlédl kousek mého meče. Pokud jej zahlédne někdo jiný, neměl by poznat o co jde, ale Bimm se svou zkušeností by měl mou zbraň poznat.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kantýna

Nebyl sis moc jistý nakolik Bimm poznal nebo si spíše vydedukoval tvůj záměr. Tvé obavy o smýšlení veřejnosti byly oprávněné. Diplomatické problémy se povětšinou skládaly se spleti choulostivých témat, nicméně pokud šlo o média, ta si nenechala ujít možnost potopit republikovou politiku.
Bimm opustil společnost a zašel k baru. Bylo poněkud komické vidět malého skřítka na barové židličce. Valná část dřívější společnosti ovšem zřejmě toto přesvědčení nesdílela a po chvíli se postupně vytratila. Mezitím zákazník obdržel svůj požadavek a s lehce objemným pohárkem si to namířil k tobě. Bylo to něco mezi zmrzlinovým pohárem a alkoholickým lomcovákem.

Uvař si sám... Poznamenal.
Co pro vás mohu udělat pane Jedi?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Kantýna

Sledoval jsem Bimmovo počínání až do doby než si ke mně přisedl. Nejsem Jedi, ještě ne.
Posílá mě za vámi Revan, jestli si na něj vzpomínáte. Nakloním se pro jistotu blíže a tiše řeknu. Prý jste byl jedním z informátorů jeho bývalého mistra.
A mi tu sháníme informace. Poblíž Thyferry se ztratila diplomatická loď i s posádkou. A mi potřebujeme zjistit co nejvíce informací. Jistě chápete že musíme být opatrní a nevyvolávat paniku.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kantýna

Bimm suše poznamenal: Nosíte světelný meč a přebíráte jejich zvyky. Koho zajímá jestli jste bohatší nebo chudší o copánek?
Arogance Jediů dostupuje vrcholu a mnoho lidí je zoufalých. Je jen otázkou času, kdy toho někdo využije, pokud už tak nečiní...
Cusster si pořádně loknul svého dryjáku.

Je pravda, že nejde o první případ. Jsem si jistý, že vaši Jedijiští mistři by vám měli co říct.
Bimm začal vypočítávat: Taris, Kashyyk, Manaan... Proslýchá se, že Senát svolal mimořádnou schůzi a někdo z hodně vlivných míst to nechce dopustit...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“