Výcvik pro Clone 198

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Signál příchozí zprávy byl dobrý, ale nebyl od nadřízených.

CL-369 : 198 slyšíš mě ? Být tebou, tak bych nechodil moc dopředu, právě jsem nad tebou proletěl transportem a ve předu jsem viděl nepěkný množství těch smontovanejch plechů. Vem to víc doleva, je tam víc našich a droidi to tam moc nezvládaj.

Postupně byl signál horší, protože 369 se vzdaloval. Najednou tě zahltil stín. Když jsi se podíval na oblohu, uviděl jsi acclamator cruiser, jak odstřeluje taktická místa droidů. Byl to hammer ! Byl poškozený, ale bojeschopný. Na orbitě je buď dobojováno, nebo přiletěly záložní lodě a bitvu převzaly do vlastních rukou. každopádně teď máte těžkou vzdušnou podporu.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

JEstli nech8m smontovaný plechy postoupit tak nás oblkíčí a pobijou. Vtom jsem uviděl, že je kolem mě dost vojáků a tak jsem velel: Vojáci 645 845 549 984 a 258- kryjte nás, postupejeme všichni doleva. Droidi sem nesmí dorazit. Kloni 894 254 785 a 631 mi pomůžete ničit droidy, kteří přicházejí ze severu, je jich moc. 785 smí mít granátomet, vy ostatní nandejte sniperky. A odstřelujte je. data poskytovaná helmou se mi teď docela hodí

Ponějaké době mio vyhověli, ale nechápali, PROČ JÁ jim mám velet, ale pochopili moje uvažování. Všichni, kteří byli snipery si vedli dobře. A já je podporoval. Občas jsem střelil pár ran. Protože jak mi poradil 369 tu bylo dost klonů, tak jsem vzal všechny výše jmenované a začal jsem pomalu odsekávat smontovanejm plechům cestu.
Droidi federace byli obklíčeni a jejich počet se snižoval a já doprostřed hodil granát. Plán mi vyšel...

Tady klon 198 prosím o spojení s operátorem na hammeru Chtěl jsem poprosit o sdělení stavu a o pár střel do prostoru, kdej je hustá koncentrace droidů...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Nebylo pro tebe překvapením, že se během okamžiku rapidně snížila viditelnost. Blasterové výboje narážející do země zvedly metráky prachu a všude byla mlha.

Tady strategický poradce křižníku Hammer, klonový voják CL-574, co si přejete CL-198 ?

Představil se klon, sedicí u terminálu kdesi nahoře v Hammeru, přímo učebnicovým způsobem.
Sdělil jsi požadavek a udal jsi cílové souřadnice.
Po chvilce ti klon odpověděl.

Tady CL-574, cílové souřadnice zadány, držte si klobouky.

Netrvalo to ani pět vteřin, jeden z vojáků začal křičet :

Pryč !!!! Strategické bom....

Zbytek už nikdo neslyšel, protože i přes komunikaci zabudovanou v helmě, ho přehlušily otřesy a výbuchy. Párset metrů před vás dopadala těžká TURBOlaserová palba. Zem se otřásala, až někteří klonoví vojáci padali na kolena. Všude létaly stromy a výbušné bubliny. Přehnala se přes vás tlaková vlna prachu a hlíny, smíchané se součástkami z droidů. Palba neustávala dobrých 30 vteřin. Nevěděl jsi kam se dřív schovat. Nezbylo ti nic, než si lehnout a držet si helmu, v druhé ruce zbraň. Stala se ale nemilá věc, jeden výstřel dopadl poměrně blízko vaší pozice a tlaková vlna tě odhodila pár metrů. Proletěl jsi kolem skupiny klonových vojáků a ve zlomku vteřiny tě ve vzduchu dohnali. Dopadl jsi tvrdě na záda.

Prach se začal pomalu usazovat a oblastí se rozneslo hrobové ticho. Hammer ukončil palbu....
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

V pohode. řekl jsem klonům, co mi chtěli pomoct. taky mholi tu palbu dát dál..

Děkuju, řekněte, kde vojáku CL-574 je další checkpoint, kam máme potupovat? Doufal jsem, že pro ná s přiletí letadlo, nebo něco.

Podíval jsem se na vojáky a na jejich morálku, nedá se říct, žeby by bylli zkleslí- jen unavení.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Tady CL-574 , shromažděte se a vyšlete poziční signál, letí pro vás LAAT/i . Tady je dobojováno, nyní vás potřebujeme při obsazování továrny separatistů.

Jeden klonový voják poblíž aktivoval naváděcí maják a svolával své bratry. Druhý do toho stihnul prohlásit : Cože ? Oni už tady mají i továrnu ? Jsou zatraceně rychlí !

Krátce po shromáždění zašli kolem vás přistávat dělové čluny, neváhal jsi a naskočil do nejbližšího z nich. Pár vteřin na to se tvůj člun ocitl pár desítek metrů nad zemí, nestačil jsi se divit, když do člunu naskočil Rytířka Jedi.

Pilote! Letíme k továrně, vysaď nás co nejblíž k jižnímu vchodu !

Ano, madam !

Prohlásil pilot a nastavil souřadnice. Kdesi v dálce jsi viděl Hammer, jak provádí další bombardování. Viděl jsi, jak svítivě zelené čáry, velétávající z děl křižníku, mizí ve zvířeném prachu. O pár sekun později k tobě dolehla ozvěna výbuchů.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Dobře, jake typy droidů se tam vyábí? zeptal jsem se klona, co měl nejspíš kontakt s operátorem, protože on řval o bombardaci a on svolával klony k lodi.

Potom jsem se podíval na Rytířku... byla fakt hust a nejspíše zkušená. Musel jsem se nějakým těm strategickým věcem přiučit.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Klonový voják chvíli neodpovídal a díval se na taktický holografický displej.

Na neštěstí pro nás se tam montují droideky. A je to hlídané superbitevními droidy. Budeme potřebovat těžké zbraně.


Chvíli jsi pozoroval Jedi, jak si prohlíží též taktický displej. Pak se otočí přímo na tebe.

Tady na dispeji vidím záznam z bitvy. jaké je vaše číslo vojáku ?
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Málem jsem z toho šoku zapoměl jméno... CT-198, generále Všichni Jedi co vstoupili na bojiště byli automaticky generál. Droideky a superdroidi mě nenadchli, ale takovej superblaaster těžkej jako maj ARC by mi bodnul. Reciprocating Quad Blaster Cip-Quad

http://www.starwars.com/databank/techno ... index.html

Nebo například Merr-Sonn Z-6 Rotary Blaster Cannon

http://www.starwars.com/databank/techno ... index.html

Ale teď se radši soustředím na odpověď jediho, viděla mě totiž při boji...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »


Felucia


Jedi kývla na srozuměnou.

CL-198, jsi povýšen na velitele čety.

S těmito slovy ti podávala žlutý nárameník.

Povedete útok na továrnu. Musíte jí obsadit za každou cenu ! A nepoškoďte žádná data. Hodně štěstí 198 !

Domluvila a za plné rychlosti LAAT/i vyskočila ven.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Nevím co mě překvapilo víc. Výskok, nebo povýšení. Asi to povýšení. Usmál jsem se a podíval se na ostatní vojáky v LAAT a říkal jsem si, že konečně budu moct velet kolik chci. Hledal jsem v LAAT technika. Když tam byl tak jsem ho poprosil o velkokapacitní harddisk. Pro jednu lest. Poto jsem se ho zeptal: Jak se ovládají droidi? Ti battledroidi, jaxe ovládají? Kdyby se ovládali z lodi tak to by nešlo, páč by byla první terč co se na cestě potká. Jestli se ovládají z toho cenného bunkru tak tě potřebuji abyses naboural do systému a změnil rozpoznávání cílů. Superbatledroidi mají vlastní mozky a proto je musíme zničit.
Bylo mi jasné, že technik je pro ůspěch misse opravdu opravdu důležitý.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Pane, droidi se ovládají z lodi, musí tu být někde jádro z obchodní lodi, ovšem nemohou se odtud ovládat všichni. Linky jsou často zahlcené a proto se využívá vedlejších vysílačů. Jeden z nich je v bunkru. Problém je, že zahlcení neustále kolísá a vysílač má pokaždé na starosti jiná čísla droidů. Kolísání probíhá velmi rychle, pane, než přeprogramujeme doridy, tak se změní čísla. když to nestihneme, musíme přepsat čísla, to může trvat velmi dlouho, pane.

Odpověděl ti technik CL-691
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Ale zaneprázdnění je způsobeno výpočtem reakce a já po tobě chci abys zasáhl do softwaru a změníl to, jak reakce probíhá. dyž droid pošle požasavek-vypočti co mám dělat když to a ono. konzole zahledá softu a najde tu situaci. Já chci abys vyrobil jiný soft a ten tam dáme. Nevadí jestli to nedokážeš... jen mi řekni jestli uvažuji správně.

Harddisk jsem si uložil k pásu a doufal, že narazím na demomana. Laat má každou chvíli přistát. Ta Loď s hlavním jádrem musí mít maskování a na to naše loďe čas nemaj to skenovat. Snad nám to prozradí bunkr. Nesmím nic zničit, teda kromě droidů. Data musí byt zachované...

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Teoreticky by to možné bylo, pane, ale nevíme jak zareagují ochranné systémy. je dost možné, že pošle příkaz všem droidům, aby šli právě na nás, až budeme v bunkru. Musíme jednat rychle.

LAAT/i začalo postupně klesat, až se ocitlo metr nad zemí a prudce zpomalilo až zastavilo. Vojáci vyskákali ven z transportu a běželi ke shromaždišti. Transport se vznesl a vytratil za korunami stromů.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
bogdan.g
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 253
Registrován: 27.8.2007 16:33:07
Bydliště: Coruscant megablok2521
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bogdan.g »

Felucia

Na shromaždišti jsem si to rozmyslel takovou reakci nemůžu riskovat. Radši to udělám svým způsobem... Stoupl jsem si vedle partičky klonů z too LAAT a začal přemýšlet v očekávní toho, co se stane. Dveře překoná domoman nebo technik. Potom musíme zajistit pozice minami a o každou místnost a metr pečlivě bojovat. Nejdříve musíme sejmout stráže, protože jsou 1. obrannou linií a mohou se pohybovat. Potom se budeme krýt a ničit zafixované nepřátele. . . to by mohlo fungovat. Podíval jsem se na skupinku co byla u mě a instinktivně je spočítal. Bylo jich tam 20 a tak jsem je oslovil: Kloni- Já jsem Clon198 velitel čety a MY povedeme ůtok na bunkrl. Teď se mi nechce a není čas zjišťovat kdo je v čem dobrý. Říkám na rovinu- budeme potřebovat střelce co se umějí krýt sami jako umějí krýt své bratry. Jste natolik dobří?

V skupince byl naštěstí demoman i technik: Vás se to taky týká. Demomane, mosíš otevřít dveře výbušninou a budeš ptočit granátometem. Techniku CL-691 t budeš jeden z nejdůležtějších osob čety. -NEBOJTE, VŠICHNI JSTE DŮLEŽITÍ- CL-691, budeš muset nahrát data v omezeném čase na vysokokapacitní harddisk, kterýsemti vzal abyses mohl lehčeji přemisťovat. A v ještě omezenějším čase budeš muset vypnout a nezničit jádro ovládající droidy. Jestli ho nebudeš moci vypnout jen nahraj data z nech demomana jádro bezpečně zničit.

Nikdo nesmí zničit Jádro nebo jakoukoliv konzoli. Vše kromě stráže se musí uschovat.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Felucia

Ze skupiny vojáků se ozvalo hromadné ANO, PANE ! ,a všichni se rozprchli vykonat své rozkazy. Vojáci šli zajistit okolí, demomani se připravili jako záloha a technik si od tebe vzal HDD a šel zkusit otevřít dveře.

Po chvilce se duraocelová, několikavrstvá vrata otevřela a ven začali pochodovat 4 superbojoví droidi. První to schytal technik, protože byl hned u dveří, po té umírali další vojáci. Granátometčíci stříleli jak mohli, ale droidi byly těžký oříšek. Po půl minutě padl teprv první droid. Jeden z vojíků začal volat na velitelství.

Tady CL-724 , potřebujeme leteckou podporu, opakuji, potřebujeme podporu LAAT/i !

Sdělil souřadnice, popadl pušku a začal střílet. Po chvilce nad vámi zakroužil dělový člun a začal ostřelovat ty chodící plechy. Droidi padaly jako chcíplí mynoci v jeskyni, až nastalo ticho. LAAT/i opět zakroužilo a zmizelo. Vysoko na obloze jsi viděl desítky dalších, jak přelétávají z lodí na povrch a opačně. Byly také vidět dva křižníky třídy acclamator.

Zjistil jsi, že ztráty jsou minimální, ale i přes to jsi z toho neměl dobrý pocit. Přišel jsi o technika a pár granátometčíků....
KLAP-BZZZZZZ

Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“